Garnier

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaslany, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató tavirózsa kivonatot tartalmaz. Illatanyag-, alkohol- és színezőanyag-mentes összetétele megszabadítja a bőrt az utolsó szennyeződésektől és csillapítja a bőr húzódását. Bőre tiszta, friss és tonizált.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dizabella01

2018. június 28.

Helyes kis tonik, az ára nagyon megfelelő, és az összetevőlistája is kifogásolhatatlan (majdnem :D).
Ajánlom mindenkinek, újra is veszem, mert a 800 forint szinte nevetséges a koreai tonikok 3000, 4000 forintos árához képest, hiszen azok között is van mezei inci-jű, és így nem érik meg a pénzüket.

Imádtam, nagyon kár hogy kivonták a forgalomból...a többi társa mint alkoholos és agyonillatosított sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

zsemii

2018. június 28.

IMÁDOM. Amikor kiderült, hogy kivonják a forgalomból, betáraztam belőle. Nagyon sajnálom, mert drogériás viszonylatban ez volt az egyetlen normális, alkohol mentes tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

agiagi

2018. április 23.

Most látom, hogy nem gyártják már, pedig ez hosszú idő óta az első, ami bevált, de így az első üveg lesz az utolsó is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

lovereira

2018. február 24.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, az egyetlen Garnier arcápoló termék, ami bevált nekem. Nem szárított, nem pattogzott ki a bőröm tőle, tette a dolgát. A többi tonikjuk alkoholos, és teli van illatanyaggal is. Már csak egy kicsi van az enyém alján, szóval kereshetek egy helyettest nemsokára...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

taniko

2018. január 22.

Én írtam az ügyfélszolgálatnak, ezt kaptam válaszul: ,,Sajnos az Ön által keresett termék forgalmazását már megszüntettük, ezért nem tudunk Önnek ajánlani olyan drogériát, illetve üzletet, ahol biztosan megtalálhatná a terméket. Előfordulhat még, hogy a készletből megmaradt utolsó darabokat még árusítják, de erre viszont nekünk nincs rálátásunk. A termék megszüntetését minden esetben alapos kutatások és marketing megfontolások előzik meg. A L’Oréal arra törekszik, hogy mindig a legújabb és legkvalitatívabb innovációkat tartalmazó, a fogyasztók elvárásainak legjobban megfelelő terméket kínáljon. Készséggel állunk rendelkezésére, hogy a megszűnt termék helyett egy adekvát, alternatív megoldást ajánljunk figyelmébe, mégpedig a Garnier Skin Naturals Botanical Arctisztító Tonik Rózsavízzel terméket, ami 96%-ban természetes összetevőket tartalmaz, kifejezetten érzékeny bőrre ajánlott. Kérjük, tájékozódjon a termékkel kapcsolatban weboldalunkon vagy az üzletekben. Reméljük, az általunk ajánlott termék elnyeri tetszését és megelégedéssel fogja használni!" Hát köszönjük... :-/ Az pedig, hogy olyan terméket ajánlanak helyette, ami parfümöt és alkoholt is tartalmaz... hát szerintem eléggé gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Esther09

2017. december 22.

Szuper termék! Jó összetevők, jó ár.
Közvetlen a használata után, mikor még nedves volt a bőröm, felkentem rá egy borsónyi adag FLP ALOE VERA GELLY-t. Nagyon jó barátok voltak, erősítették egymás hatását, úgy tapasztaltam. Óriásit javult a kombinált, pattanásos bőröm tőlük. (Főleg az FLP-től, de más tonikra felkenve nem volt olyan hatásos.) Annyi a bajom vele, hogy kilöttyen, nem lehet gazdaságosan használni, emiatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Szuper termék! Jó összetevők, jó ár.

anniiee

2017. december 22.

Nagyon sok jót olvastam róla, ezért meg is vettem, mert még árban is korrekt, gondoltam kipróbálom. Előtte vichyt használtam. Sajnos számomra teljesen használhatatlan. Ennek a toniknak hála, kiderült hogy allergiás vagyok az olajokra. Kipirosodott a bőröm , viszketett ,pattanásos lett , sőt még hámlott is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

katalara

2017. december 21.

A garnier kétfázisú micellásvíz után kerestem valami nyugtató sminklemosót, mert tönkretette a bőröm. A legjobb tonik amit valaha próbáltam.☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Vogue83

2017. november 28.

Imádom! Mióta rátaláltam, a napi rutinom része lett. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Imádom! Mióta rátaláltam, a napi rutinom része lett. Csak ajánlani tudom!

kissnoncsa

2017. november 18.

Sose hittem, hogy ekcémás bőrrel találok egy jó tonikot! DE ez a termék, ez maga az álom!!! A tonikok tonikja vagyis nem is tudom, hogy fogalmazzak. Sokszor miután megmosom az arcom húzódik, és ez a tonik már magától elmulasztja. Sokkal szebb az arcom összképe mióta használom! Csak ajánlani tudom, nagyon is újra vevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

Methylparaben i I ta I par 0 0