Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Masnislány, az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Garnier Essentials Kímélő sminklemosó tej rózsa kivonattal kíméletesen és hatékonyan távolítja el a sminket egy lépésben bőréről,mely tiszta és puha lesz.

ViRaG003

2019. május 21.

Nekem nem valt be nagyon csipi a szemem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nekem nem valt be nagyon csipi a szemem

Zsan21

2019. április 7.

Nehezen szedi le a sminket és csípi a szememet. Viszont nekem nem okozott kiütéseket. Sokáig az ára miatt ezt használtam, de már nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

PinkMcFreeze

2019. február 8.

Őszintén szólva nem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet, mert a szememet irritálja, csìpi és még hűsìt is. Sajnos a hűsìtés dolgot rühellem, főleg télen, meg úgy alapjáraton minden termékben, nem ez a sminklemosó feladata szerintem. Elhasználom, de biztosan nem fogom újra venni, mert ez ìgy felejtős 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Halsey16

2018. december 25.

Pár hónappal ezelőtt kaptam meg és úgy álltam hozzá, hogy biztosan szépen eltávolítja a sminket. Hát ez igaz is, csak közben iszonyatosan csípte a szememet, amit eléggé sajnálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

pandoca

2018. november 19.

A szemsminkem ezzel mosom le, nekem ez alaposabb, mint pl. a micellás víz. Szeretem a krémes állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

LadySayuri

2018. november 10.

A szőlő kivonatos tesója után gondoltam, kényeztetem magam ezzel a rózsás változattal. Sajnos csalódást okozott, hiába érzékeny bőrre készült, életem első sminklemosója ami csípte a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

koirankeksii

2018. október 14.

Korábban a sima kéket használtam, de valamiért már nem lehet kapni (?!), úgyhogy ezt vettem meg. 96%-ban természetes eredetű összetevők? Nem hinném. Úgy csípte a szememet, hogy még az 1 éve nem felbukkanó bőrallergiám is visszatért tőle. Egyedül azért kap 2 csillagot mert lehozza a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

petra095

2018. október 4.

Szettben volt, magamtól nem vettem volna meg de teljesen jól használható volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Szettben volt, magamtól nem vettem volna meg de teljesen jól használható volt.

DoriBal

2018. szeptember 29.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg. Bár írja, hogy szemre is használható, engem nagyon csíp amikor a szempillaspirált próbálom lemosni, plusz a kontaktlencsémre is egy homályos réteg szokott kerülni, hiába van csukva végig a szemem. Továbbá a smink egy részét nem szedi le durva dörzsölés után sem. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

sailorluna

2018. augusztus 10.

a sminket egészen jól leszedte, de azért dörzsölni kellett, hogy a spirált is teljesen eltüntesse. finom állaga van, hidratál, de a benne lévő komedogén összetevő pár alkalom már pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!