Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sminkescsajszi, Módosítva: 2016. február 4.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a sminket + tisztít + hidratál. Selyemszálakkal és micellás vízzel gazdagított puha kendő a smink eltávolításáért, akár érzékeny bőrről is. Egyetlen mozdulattal eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a sminket, dörzsölés nélkül a bőr komfortérzetéért. Nem kell leöblíteni.

krisztinakasza91

2019. szeptember 10.

Ahhoz képest hogy kendő, nagyon jól leszedi a sminket, kellően nedves, sok micellás vízzel van átitatva. Többször is át tudom vele törölni az arcomat, nyakamat is. Gyorsan beszívódik és könnyű érzetet hagy maga után. Nem fokozza a pattanások képződését. Utazáshoz/munka miatt bentalvóknak nagyon praktikus. Nálam rendszeres termék lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

bdori

2018. július 7.

A legjobb kendő, amit eddig próbáltam. Imádom a micellás vizeket, de nyaralásra nem akartam elvinni, plusz még vattával is bíbelődni, úgyhogy ő jött velem. Az alapozót jól eltávolította, a szempillaspirállal már nem bánt el ennyire jól, de utazásra, lustább napokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

szabina971

2018. március 27.

Én is és édesanyám is ezt a nedves kendőt használjuk és mindketten nagyon meg vagyunk vele elégedve ^^
nem szárítja nagyon az arcomat és nem pattogok ki tőle.
Nem viszket tőle az arcom és teljesen lehozza a sminket az arcomról.
Igaz én a micellás vizet is használom mellette ,de szerintem nélküle is jó lehet.
Többször meg fogom venni és ajánlom az érzékeny bőrtípusoknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

nem szárítja nagyon az arcomat és nem pattogok ki tőle.
Nem viszket tőle az arcom és teljesen lehozza a sminket az arcomról.
Többször meg fogom venni és ajánlom az érzékeny bőrtípusoknak.

nagybvivien

2018. március 20.

Mindennap ezt használom, ez az eddigi legjobb sminklemosó kendőm. Nedvességére nincs panasz, volt, hogy nyitva maradt a zacskó, de semennyire nem száradt ki. Meglepődtem, hogy nem reklamál a bőröm miatta, mert extra érzékeny az arcom. Tescoban majdnem 2x annyiba kerül, mint Müllerben... Máshol még nem láttam. 795 forintért tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Lina14

2017. szeptember 22.

sajnos nekem van benne valami, ami irritálja a szemem, és nekem egy kicsit szárazak a kendők. sajnos nekem nem jött be

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

mokkalany

2016. november 22.

Már teszteltem annyi micellás kendőt, hogy eldönthessem, melyik a legjobb. Hát EZ! Úgyhogy a többire nem is írok véleményt. Az összes többi irritálja a szememet, kicsit az egész arcbőrömet is, pedig nem különösebben érzékeny. Egyébként nem volna nagy az elvárásom sem egy ilyen kendőtől, ugyanis csak két dologra használom. 1, Utazáskor sminklemosásra, 2, reggel sminkelés után a fölösleg óvatos eltüntetésére, ha valami túlszaladt. Nagyon fontos, hogy míg a Tescóban 1400 forintért láttam (!), a Müllerben 500-ért (!), a többi boltban pedig nincs is (!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Csipy1994

2016. augusztus 21.

Az eddigi egyetlen hasonló kendő, ami nem irritálta az arcomat. Nekem nagyon bevált, nem is váltok semmire

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Bringa11

2016. július 22.

Nem igazán szeretem a Garnier termékeket, mert nekem nagyon szárítja a bőröm, de a lemosói egészen jók. Ez a kendő egyáltalán nem szárít, nem csípi a szemem, ami miatt külön piros pont jár. A kendője elég nedves és az illata sem tolakodó. A szemfestéket nem hozza le teljesen, így fürdés után át kell vele törölnöm még egyszer, de azt vettem észre, hogy szinte semelyik lemosó nem szedi le 100%-osan. A csomagolása viszont nem győzött meg teljesen, mert kb. a második használat után már nem tudtam visszazárni rendesen és féltem, hogy kiszárad, de szerencsére nem így történt. Összességében azért nem egy csodaszer de jó kis termék, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Saria

2016. május 20.

Sokkal jobban szeretem ezeket az arctisztító kendőket mint a folyadékokat, szóval mindig ezekkel szedem le a sminkem. Ennek a terméknek nagyon frissítő és kellemes az illata, nagyon jól leszedi a sminket. Ami különösen meglepő volt számomra, hogy a szememet sem csípte, egyáltalán. Nem hagy maga után ragacsos érzést (vagy csak nagyon rövid ideig). Abszolút felfrissíti az arcot, kiváló termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

bogca93

2016. március 19.

Én kendővel szeretem leszedni a sminkemet, ezért már majdnem minden drogériás kendőt kipróbáltam, de tényleg. Egyik sem működött tökéletesen, mert vagy az illata zavart nagyon, vagy maszatolt, vagy csípte az arcomat és vörös foltokat okozott. Arról nem is beszélve, hogy nem egy alkalommal kiszáradtak idő előtt a kendők, pedig lezártam a csomagolásokat rendesen, illetve az is probléma volt, hogy a kendőben nem volt elég nedvesség. Ezt a micellás kendőt már végső elkeseredésemben vettem meg, le is volt értékelve. Egy csoda. Pikk-pakk leszedi egy kendő a sminket, van benne nedvesség pont elég, de nem annyi, hogy ázzon az arcom a lemosótól. Semmi illata, egyáltalán nem irritál és végzi rendesen a dolgát. Csillagos ötös, ennél fogok maradni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Vitaminok: Panthenol