Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: welc64, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

neita

2015. szeptember 25.

Korpásodás ellen nálam beválik, de a mosás utáni második napon már nagyon csúnyán zsíros a hajam és lelapul. Frissen mosva sem lesz puha és csillogós a hajam, bár tény, hogy a korpát eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

victorika

2014. november 21.

Valami botrány!
Csak még korpásabb lett a hajam tőle, a hajszálakat összeragasztotta, kifésülni is kínszenvedés volt... mire megszárítottam a hajam, olyan volt, mintha meg sem mostam volna, mintha zsíros maradt volna a hajam, de a fejbőrömet kiszárította, és irritálta.

Valami botrány!

pixybaba

2014. szeptember 20.

Férjemnek ez a kedvence, nem is akar más sampont használni. Nekem annyira nem jönnek be a Fructis samponok, mert kicsit sprőddé teszik a hajam, de ő szereti. Az ő haja másképp reagál, de ő nem festi, nem is formázza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

bubbans

2014. május 11.

Serdülő koromban nagyon korpás volt a hajam, rengeteg sampont kipróbáltam és ez volt az egyetlen ami használt, Télen most is sokszor használom, nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

vbetti

2013. október 15.

Nekem ettől lett korpás a hajam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Nekem ettől lett korpás a hajam...

gyovai890

2013. október 11.

Nekem ez egyáltalán nem vált be! Se a korpát se a zsírosodást nem csökkentette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Nekem ez egyáltalán nem vált be! Se a korpát se a zsírosodást nem csökkentette.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.