Garnier

Ár:   890 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivlisz, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Szőlőmagolajjal és acai bogyó kivonattal gazdagított összetétel az intenzív táplálásért és a hajszín védelméért.

zahraa

2017. augusztus 3.

Korulbelul 4 evvel ezelott vettem es hasznaltam, akkori vorosre festett hajamra nagyon jo hatast gyakorolt- bar mindig feltem samponokkal kiserletezni, nehogy belezavarjon a szinebe. Azt kell mondjam, nagyon jo volt! Selymes, fenyes, kezelheto volt tole a hajam, elvezet volt belefurni a kezem, dobalni, szagolgatni... Azoknak az ismeroseimnek, akiknek ajanlottam, szinten bejott. Oszinten, annyi Garnier sampon van, nagyon hasonloak, nem hiszem hogy ezt vegleg bevontak, valoszinuleg uj csomagolast kapott, es uj reklamot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Amy24

2017. március 15.

En alapbol szeretem a Garnier termekeit de ezel nem voltam meg elegedve.Szőkitest elbaszta a fodraszom igy vissza tertem barnara.Direkt vettem h vedje a szinet..Hat nem igazsn sikerult neki ugyan ugy ki mossodot a festek...es vilagosodot mint a masik sima sampontol.Illata jo es szep selymes tole a hajam de most ilyen omres a hajam folul sotet barna alul vilagos barna...(hal istenek ismerosok szerint jol all😊)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

borb.biaa

2016. december 12.

Különösebb színvédő hatást nem vettem észre, viszont jól tisztít, nem lesz gubancos tőle a hajam, és nem is zsírosít, szóval viszonylag elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

szilvasitimea

2016. október 7.

Régen ezt használtam a festett hajamra. Jó illata van, igazából a hatásából annyira nem vettem észre semmit. Olyna átlag sampon :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

sztinke

2016. szeptember 19.

Más márka színvédő samponját szoktam használni, de legutóbb nem volt, így ezt választottam. Az illata kellemes, állaga sűrű, nagyon szép fényes és puha utána a hajam, viszont sajnos zsírosít. :( Így nem fogom újra venni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

kaméliáshölgy

2016. augusztus 18.

Kb. két hete használom, csak úgy véletlenül levettem a polcról, mert az elséve korpásította a fejbőröm és másikat kerestem. Az elséve volt a favoritom a korpásodást leszámítva, és ez tök ugyanolyan, ugyanúgy 3. napig tart ki a hajam, a sampon jól tisztít, finom illata van. Én alapból használok balzsamot és kondicionálót, nem vettem észre a gubancolódást. Kicsit folyós és több kell belőle. mint az elséve-ből, ezért rákenem a hajamra és engedek rá egy kis vizet, így már jól habzik, és elég egyszer megmosni. Összességében elégedett vagyok vele, ezért az árért nekem teljesen megéri, jól teljesít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

SaraSipos

2016. január 24.

Sziasztok!!☺️
Nagyon keresem ezt a sampont, regen hasznaltam es nagyon sokat nott tole a hajam, viszont tobb mint egy eve nem talalom sehol.😞 Ti hol veszitek ezt a fajtat ( szolomagolajos verzio erdekelne)?? 💖💖💖

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 24.

Sziasztok!!☺️

KoDalma

2015. október 20.

Huu... Nekem nagyon nem vált be sajnos. :( Kiszárította a hajam, és olyan szalma érzetű lett a hajam, pedig használtam balzsamot... Párszor használtam aztán meg is váltam tőle. Ennél még egy 200 Ft-os sampon is többet tud szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

ddori95

2015. szeptember 8.

2. dobozzal használom balzsammal és a 2 fázisu spray-val együtt, a hajszínem meg sem kopott. Épp csak a lenövés miatt kellett átfesteni. Imádom, jó az illata és puha lesz a hajam tőle, és még csak nem is zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Kittus0723

2015. szeptember 1.

Már fél flakonnál tartok, az illata nagyon jó, annyira talán nem is szárítaná a hajam de balzsam nélkül elképzelni sem tudom, hogy hogy fésülném ki a hajam a használata után. Nekem nagyon gubancos és kócos a hajam tőle, de ha balzsammal és hajsprayvel ráturbózok akkor egész jó kis sampon, árához képest pedig nagyon jól teljesít. A színmegtartásáról még nem nagyon tudok véleményt mondani egyenlőre azt sem mondom, hogy jó azt sem, hogy rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Ethylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.