Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makeuplover20, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

1 nappal kitolható vele a hajmosások közti idő. 48 órás voltument ad a hajnak.

Tardie

2015. november 21.

Szárazsamponra volt szükségem SOS szóval gondoltam kipróbálom.
Először tetszett. Csomót fújtam a hajamra, vártam, majd törölközővel megdörzsöltem a fejem mint hajmosas után, kifésültem és tökéletes volt! Kiemelte a hajszínem, dús hatást kaptam, szóval nem is kellett összekötnöm mint más szárazsamponok után (hozzáteszem szőke hajam van). Plusz pont, hogy nem volt mindenhol fehér por a fekete felsőmön(mas terméknél még a kifesules utan is mindenem fehér "liszt"-ben uszott)! Viszont elkezdtem tőle vakarózni úgy a 2. napon. Most ott tartok, hogy hajmosás utan bekorpásodtam.... Nem értem. Soha nem voltam viszketős vagy korpás szóval az a gyanúm hogy ő a ludas.... :( sajnalom mert nagyon tetszett a hatasa. Lehet hogy túl sokat fújtam belőle?
Még egy eselyt azért adok majd neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Szárazsamponra volt szükségem SOS szóval gondoltam kipróbálom.
Még egy eselyt azért adok majd neki!

makeuplover20

2014. március 7.

Igen,nekem van,jól le is pontozom rögvest :) UTÁLOM,de annyira.. Megvettem,kellett gyorsan egy száraz sampon.Befújom a hajam vele,kb megfulladok,annyira erős az illata,a torkomra megy,egész nap hányinger kerülget tőle olyan erős és folyamatosan érezni a hajon,meg mindehol.Utána nem lehet belépni a fürdőszobába..Ha ez még nem lenne elég,a hatása is 0. Fél óra után olyan mintha nemis használtam volna,a szag persze marad.Végeredmény ugyanolyan lapos,zsíros haj.Ha lehetne egy csillagot sem adnék rá,ott áll a polcon,még végszükség esetén sem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.