Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő, hidratáló sampon normál hajra. Növényi kivonatokat és aloe vera gélt tartalmaz. Szilikonmentes formulájának köszönhetően megfelelően táplálja a hajat anélkül, hogy elnehezítené. Parabénmentes.

dora623

2019. július 24.

Mikor megláttam a polcon megörültem, hogy szilikon mentes. Érzékeny a fejbőröm gondoltam az aloe jó lehet rá.
Este megmostam másnapra már zsírosnak tűnt a hajam. :(
Illata jó de semmi több, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Este megmostam másnapra már zsírosnak tűnt a hajam. :(
Illata jó de semmi több, csalódás.

edinaa225

2019. június 4.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóakkal .Este megmosom.. reggel szénakazal hajtő pedig zsíros. Nem veszem újra, alig várom hogy elfogyjon!
Nagyon hittem benne, de csalódás ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Nagyon hittem benne, de csalódás ..

linkee

2019. április 23.

Sajnos nálam ez is megbukott. Nagyon elnehezíti a hajtöveket, zsíros hatást keltve. Valahogy én minden aloe vera tartalmú samponnál ezt tapasztalom. Kár, pedig nagyon kellemes az illata, állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Ingrido

2019. április 11.

Sajnos "megölte" a hajam. Nem is tisztított eléggé. Ez a legjobb kifejezés a hatására: agyonvágta a hajam: száraz lett, fénytelen, nem állt sehogy, mintha megfulladt volna. Nem létezik annyi víz, amennyi ki tudta volna mosni a hajamból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Szamomra ez egy olyan termek amit nem vennek ujra.Ugyanis nagyon zsirositotta a hajamat es ki szaritotta a fejboromet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

Milly

2019. április 2.

Ezelőtt jópár évvel az örök kedvencem egy másik garnier volt(megszűnt), azóta is szüntelenül keresem a megfelelőt. Szerintem ez az első ami hozza az ahhoz hasonló érzést, szép fényes lesz tőle a hajam és nem is lett olyan szálkás mint minden mástól amit azóta próbáltam. Pluszpont hogy szilikonmentes, és jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Alexandra186

2019. március 3.

Nagyon jó sampon, életem második samponja, miután az elsőt betiltották a Garnier barackos volt a favorit, azóta évek óta kísérletezek, keresem a megfelelőt, úgy érzem most megtaláltam. Párom is kipróbálta, dicsérte is, milyen puha és fényes lett a haja tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Vivienn13

2019. február 17.

Tökéletes, nagyon puha lesz tőle a hajam ( nyilván ez hajfüggő is), én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

saretta

2019. február 12.

a hajam sűrű, sötétbarna, színezett, hullámos/göndör, kiszáradásra hajlamosak mind a hajvégeim, mind a fejbőröm. szerintem ez a sampon szárít, viszont ennek ellenére szeretem, és újra is fogom venni. isteni az illata, kevés is elég belőle, szuperül tisztít, az összetevői is rendben vannak. a szárító hatását ki tudom küszöbölni azzal, hogy hajmosás előtt becsutakolom a fejbőröm kókuszolajjal (korábban más samponok előtt is használtam kókuszolajat, de azok nem mosták ki rendesen, így a kókuszolaj csak lapított és kócolt, viszont ezzel a samponnal tökéletes!), hajmosás után pedig a hajvégeimet jól bebugyolálom egy kis banános hairfoodba. az eredmény könnyű, puha, fényes haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Krisztina1999

2018. december 11.

Imádom az aloe verás termékeket, plusz ennek még az elején van az INCI listában és az illata is csodás, ki kellett próbálni :D
Zsírosodó hajam van, ez előtt 2 naponta kellett mosnom,de ezzel és szárazsamponnal 3-4napig is kitolódik.
Nem nehezíti el a hajat, sőt meg is emeli egy kicsit a hajtöveket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Nem nehezíti el a hajat, sőt meg is emeli egy kicsit a hajtöveket

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL