Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő, hidratáló sampon normál hajra. Növényi kivonatokat és aloe vera gélt tartalmaz. Szilikonmentes formulájának köszönhetően megfelelően táplálja a hajat anélkül, hogy elnehezítené. Parabénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zonga

2020. augusztus 5.

A balzsamjával együtt használom (nem rendszeresen, hanem felváltva más samponokkal/ balzsamokkal.) Szereti a hajam. Jó az állaga, illata, könnyű használni. jól habzik, szépen tisztít. Az ára is megfelelő. Hatásában átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

MoHajnalka

2020. április 28.

Nekem tökéletesen bevált! Amilyen terméken olvasom, hogy aloe vera, szinte biztos, hogy megveszem. egy kúra miatt nagyon száraz a hajam, emiatt fakónak is találom, ill. a fejbőröm is folyton viszket. Ezzel e termékkel viszont nagyon szép fényes a hajam, a hajvégeim csodásan puhák és a fejbőröm sem olyan száraz (legalábbis én így érzem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

Capinyo

2020. február 6.

A zsíros hajamon semmit sem segített, bár nem is volt igazán cél. A szilikonmentes és aloe vera szavakat olvasva el is csábultam, reméltem, Hogy legalább a fejbőrömet nem vágja haza, de ez.... messze a legrosszabb vételem eddig. Iszonyatosan viszket ezt tőle a fejbőröm, plusz bónusz, hogy este hajat mostam vele, reggel meg kezdhettem elölről, pedig elméletileg szilikonmentes. 350 Ft ért vettem leakciózva, bár ne tettem volna. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Chery

2019. november 18.

Nem volt túl hatékony, hamar lett zsíros hajam és viszketett tőle a fejbőröm. Illata jó volt, kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Nausiica

2019. november 14.

Zsíros,vékonyszálú,alul kissé száraz hajam van. Elemegy katégória , elhasználtam de nem nagyon venném ujra. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

dora623

2019. július 24.

Mikor megláttam a polcon megörültem, hogy szilikon mentes. Érzékeny a fejbőröm gondoltam az aloe jó lehet rá.
Este megmostam másnapra már zsírosnak tűnt a hajam. :(
Illata jó de semmi több, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Este megmostam másnapra már zsírosnak tűnt a hajam. :(
Illata jó de semmi több, csalódás.

edinaa225

2019. június 4.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóakkal .Este megmosom.. reggel szénakazal hajtő pedig zsíros. Nem veszem újra, alig várom hogy elfogyjon!
Nagyon hittem benne, de csalódás ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Nagyon hittem benne, de csalódás ..

linkee

2019. április 23.

Sajnos nálam ez is megbukott. Nagyon elnehezíti a hajtöveket, zsíros hatást keltve. Valahogy én minden aloe vera tartalmú samponnál ezt tapasztalom. Kár, pedig nagyon kellemes az illata, állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Ingrido

2019. április 11.

Sajnos "megölte" a hajam. Nem is tisztított eléggé. Ez a legjobb kifejezés a hatására: agyonvágta a hajam: száraz lett, fénytelen, nem állt sehogy, mintha megfulladt volna. Nem létezik annyi víz, amennyi ki tudta volna mosni a hajamból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Kitti0120

2019. április 6.

Szamomra ez egy olyan termek amit nem vennek ujra.Ugyanis nagyon zsirositotta a hajamat es ki szaritotta a fejboromet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Niacinamide, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Forrás: truth-in-aging, BFT

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.