Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajformázók

lois

2020. január 20.

A Hidra Curl új változatát vettem meg, első használatkor nagyon nagyon jól működött, úgy feldobta a fürtjeimet, tiszta rugó lett az egész fejem!
A következő alkalmakkor már kevesebbet vittem fel belőle és úgy is szép, de már természetesebb hatást kaptam cserébe.
Az illata nekem nagyon tetszik, a hajszárítás után pedig nem marad ragacsos vagy kemény a hajam, egyáltalán nem érződik a textúráján, hogy használtam volna bármit, hanem selymes lesz, mint mindig.
Amikor azonban hajat mosok, akkor érzem, hogy vizesen jobban kócolódik a hajam, mivel szárazabb lett. De hát minden hajhab szárít, még ha azt is ígéri, hogy hidratáló.
Miután elfogy, hidratálóbb krém állagú hajápolókat és formázókat fogok használni, fontos a hajnak is a változatosság, de nem bánom, hogy ezt a hajhabot kipróbáltam és majd később szerintem fogok ismét venni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

mrslosa

2018. szeptember 13.

Imádtam, imádtam, imádtam!!! Ezerrel keresem az utódját, ha véletlen valaki megtalálja, jelezze légyszi! Ez volt az egyetlen termék, ami a hullámos hajamat olyan szépen rendbe kapta, hogy csak na!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

tseva

2017. szeptember 27.

Hullámos hajamra ez az egy hajhab vált be. Napokig megtartja a hullámokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hullámos hajamra ez az egy hajhab vált be. Napokig megtartja a hullámokat.

reky82

2016. október 6.

Göndör hajra ez a hab volt a legjobb az általam próbált nagyon sokféle hajhab közül. Egy hátránya volt, hogy a hajam kb. 2 flakon után megszokta, de szünet után ismét jól teljesített. Az illata is finom, mint a többi Fructis terméknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Hajvonal

2015. július 29.

Szép loknikat csinál, nem tapasztja össze a hajat, és nem kell sok anyagot használni belőle. Göndörítő habok közt hozza az elvártat.
Hosszútávú hatását nem ismerem, mivel szalonban használtam egy darabig. Már jobb opciót találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

wifey

2015. május 20.

hát...ennek a világon semmi hatása nem volt. felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

hát...ennek a világon semmi hatása nem volt. felesleges pénzkidobás.

ANDREAA

2014. szeptember 20.

Nekem is göndör hajam van, hosszú majdnem derékig érő, kb 4. éve használom ezt a hajhabot, én nem tapasztaltam azt, hogy szárítana, olyan jó diónyit oszlatok el a nedves hajamon, megszárítom és a mikrofon friszkóm kb 4-5 napig tart (mondjuk elég vastagszálú és erősen göndör hajam van, lehet ezért van az, hogy ennyi ideig nem kell csinálni vele semmit, csak megrázom reggelente felkelés után, és be is fejeztem ezzel a fodrászkodást) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 20.

kissenikor

2014. július 29.

Göndör hajam van, a tökéletes hajformázót még mindig nem találtam meg hozzá (ha valaki tud tippet adni, szóljon :))), mióta a kék Nivea göndör hajra való habot megszüntették. Ezt választottam helyette és hááááát majdnem teljesen bevált. Sajnos kicsit szárítja az amúgy is száraz göndör hajam és egy napnál tovább nem tart, azonban egész napra jó tartást ad, nem kőkemény lesz tőle a hajam, hanem kellemes, puha tapintású, de szép csigás. Hajvégápolót kell mellette használni és pakolást is!
UPDATE: megjelent a hydra curls verzió ebből a habból, de senkit ne tévesszen meg! Egyáltalán nem hidratál, sokkal rosszabb termék, mint a sima curl control! Egyáltalán nem ad semmilyen tartást a hajnak, délben már szétáll az egész hajam, mint a szénaboglya...szörnyű, soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

paranoidcat

2014. május 8.

Talán még ezt az egy göndör hajra való habot nem próbáltam ki eddig - most ez is megtörtént: valóban szárít egy kicsit (de nálam a hajvégápoló és pakolás amúgy is kötelező kellék), szépen elrendezi a csigákat, de nem nehezíti el a hajat. Egyelőre négyes, aztán meglátom, hosszútávon hogy viselkedik.

Update: Nem, mégsem jó. Rettenetesen kiszárította a hajam pár hét alatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Update: Nem, mégsem jó. Rettenetesen kiszárította a hajam pár hét alatt. :(

laszlo.noemi

2014. január 2.

A legrosszabb termék göndör hajra :D Egyszer vettem-próbaként.de nem csinált semmit, a szaga számomra borzasztó volt. Soha többet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Triacetin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.