Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolás

Hajtömegnövelő spray.

Blackie

2015. április 19.

Amikor kleopátrás hajam volt, akkor napi szinten használtam. Az illatát imádtam, de tudom, hogy tiszta ragacs volt tőle a hajam, s el is nehezítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

momóka88

2014. március 5.

Ezt még lehet kapni? :D tavaly Húsvéti takarítás alkalmával találtam rá erre az őskövületre, hideg kiráz,annyira ragadt tőle a száraz hajam is. Nekem limonádéra hasonlított, mind a hatása,illata. Kislánykámnak viszont nagyon megtetszett a flakon,ezért töltöttem bele vizet és hajmosáskor mindig bőszen használja,nagyon élvezi. :)) már csak ezért ennyi az annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

BubuMaczko

2013. december 14.

Az egyik legédesebb kamaszkori eltévelyedésem... :) A hajam jó illatú lett tőle, és ropogós, mert iszonyat mennyiséget spriccelt a hajamra. Formázni félig-meddig jó volt, már ha jó helyre sikerült fújni. Hajhullást, zsírosodást én nem tapasztaltam... De nagyon kedves emlékek fűznek hozzá, ezért hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

mse13

2013. június 12.

hát ez tényleg régi cucc! az illatát még mindig fel tudom idézni a csomagolás láttán :) Nekem hosszú hajam volt és csak a végére fújtam az illata miatt, mert a hajtőnél való használat iszonyat zsírosított és fura, "tapadós" érzetű lett tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

Mossyka

2013. április 10.

Isten tudja hány éve porosodik a fürdőszobában. Nekem rettenetesen, marékszámra hullott tőle a hajam. (biztos, hogy ettől volt) Hamarosan kiöntöm belőle a maradék lötyit, a flakonja még jó lesz valamire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Wish

2013. április 10.

Elég régen használtam, amikor reklámozták a tv-ben, de az jó illaton kívül semmi jó hatásról nem tudom beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

hagicica20

2013. április 10.

Szerintem csak a dizájn miatt volt kelendő anno. 14-15 éves vltam amikor divat volt a lányoknak a 3 cm-s haj és én is levágattam a hajam olyanra. Nekem nagyon nem vált be, mert vagy nagyon sok jött belőle és betonná változtatta a hajamat vagy pedig semmi nem jött, mert beleszáradt a fújóka részébe. Olykor tűvel kellett kitisztítani és az elég macerás dolog volt. Elhasználtam, de csak kézbe fújva és onnan rákenve a hajra. Semmi extra csak jó csomagolási dizájn. Újdonsággal mindig nyerni lehet a piacon.

HBN

2013. március 10.

Nem vált be, a frissen mosott hajra lehet csak fújni, mert egyébként semmit nem ér, azonban ragacsos, nehéz lesz tőle a haj. Nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

eo

2012. október 4.

Huhú, emlékszem én is olyan 14 évesen használtam ezt, amikor nagy divat volt. :D Túl sokra nem emlékszem belőle, de az illata...azt szinte még most is fel tudom idézni, nagyon tipikus. Amúgy úgy emlékszem inkább tényleg ragasztotta a hajat, bár akkoriban szerintem ez is volt a célom. :D Ha lehetne 2 és felest adnék neki, így azonban szőrös szívűen csak kettes lesz belőle. (Viszont jól esett most nosztalgiázni egy kicsit.)
Ja és a csomagolása! Na azt viszont nagyon szerettem, olyan jó volt kézbe fogni. Emiatt még inkább adnék neki még egy fél csillagot, lélekben megkapta. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

vira.15

2012. október 4.

Uhh, de régi :D 12-14 éves koromban használtam mikor divat volt az, hogy fölül ilyen tüsis volt a haj alul meg hosszú :) Maga a termék semmit nem ért, soha nem tudtam vele megcsinálni a hajam, ezután váltottam át a hajwaxokra. Emlékszem, hogy ilyen zselé volt benne és néha alig akart kispriccelni a fújókából :D Az illata tipikus garnier frutis illat. Még arra emlékszem, hogy nagyon durván összeragasztotta a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Chitosan PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.