Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2022. július 18.

Kategória:   Samponok

"Fedezd fel a vitaminokkal gazdagított termékcsaládot a tövektől a hajvégekig az erősebb hajért, a töredezés miatti hajhullás csökkentéséért. A sampont az összetevők szuperduója gazdagítja: vérnarancs, C-vitamin származék és biotin. Használd a termékcsaládba atrtozó ápolóval együtt, jelentős mennyiségű haj megóvásáért akár egy hónap alatt."

barcsik_erzsebet

2023. november 28.

Isteni illata van, a hatása szerintem átlagos, csodát nem művelt a hajammal de nem is roncsol. Nekem nem zsírosodott tőle hamarabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 28.

wildrose

2023. október 30.

Kellemes illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít, de enyhén szárította a festett szőke hajamat. Nem volt jobb vagy rosszabb a többi samponnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 30.

Sisi9

2023. október 2.

Már többször újravettem. Az egyetlen sampon, amitől szép egyenes a hajam és nem lesz már másnap csatak zsíros. Az illata isteni. Nálam ez a kedvenc, balzsamjával együtt használom (vékonyszálú sötétszőke festett hajam van).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 2.

Nika25

2023. szeptember 2.

Ezt a sampont nem az én aknèra hajlamos fejbőrömre talàltàk ki, teljesen kisebesitette 🥺 A zsírosodàst nem fogom erre, mert használok hajbalzsamot. Máskor is próbáltam Garnier sampont, gondoltam ez hátha jó lesz, de nem. Odaadtam a páromnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 2.

OroszBeus

2023. augusztus 8.

Egy darabig nagyon jó volt ez a sampon, de egy idő után sajnos korpásodást okozott. Biztos hogy nem fogom újravenni. Úgy még ellehetett használni, hogy egy másik samponnal együtt használtam, de magában sajnos nem. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

katyanora

2023. július 24.

Update: 2. flakonnal használom, de nem fogom már újra venni. Más is írta már, hogy felgyülemlik a fejbőrön, ezt én is tapasztalom, mintha nem lehetne rendesen kimosni, és emiatt az illatát is folyamatosan érzem. Nagyon zsírosít is, a normál 3-4 napos hajmosásom lecsökkent 2-re, mióta ezt a sampont használom. Pozitívum, hogy a hajhullásomon segített, a balzsam is okés, fényesebb és puhább a hajam.

Nekem bejött :) Balzsamjával és szérumjával együtt használom, 2 hét után már látom, hogy jóval kevesebb hajam hullik ki. Egyetértek a hozzászólókkal abban, hogy hamarabb zsírosítja a hajat és lelapulóbb is lesz, de engem nem zavar. Erősebbnek, simábbnak és fényesebbnek érzem a hajam tőle. Próbáltam már sampont, ami 10x ennyibe került és 10x ilyen rossz volt, úgyhogy elégedett vagyok. Ennyi pénzért igazán megéri, ez nem egy rossz sampon egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 24.

Lina14

2023. május 18.

Bármelyik sampon tud ilyet, se nem emel, se nem akadályozza a zsírosodást, se nem ápol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Luz

2023. április 15.

Oh jaj.
Nagyon érdekelt ez a specifikus termékcsalád, mert elvileg pont az én hajtípusomat kéne, hogy megmentse. Zsíros, de száraz és töredezett végű hajam van, nem valami sok, az is hulldogál, és még száll is mindenfelé. Hogy erősítené a hajamat, azt nem különösebben vettem észre így két hónap után, de ezt még nem írom le teljesen, jó munkához idő kell. Viszont valami kegyetlenül zsírosít, más samponnal 4. napon még nincs mindig szükség szárazsamponra, ezzel meg néha már a 2. nap végére csapzott leszek. A leave int is használom, az azért jobb, de száémomra egyelőre csalódás a sampon. Sajnálom, mert szép reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 15.

Oh jaj.

Dicci

2023. március 27.

Próbáltam mentegetni ezt a sampon,hogy biztos rosszul használom vagy nem öblítem ki eléggé stb...de nem. Borzalmas...viszket a fejbőröm,ragacsossá válik és hamar zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 27.

nutellaskokuszdio

2023. február 15.

Az illata isteni én szettben a samponnal balzsammal és a hajhullás elleni kis pipettás krémmel használtam együtt ami így 3xan bomba illatot adott a hajamnak. Karácsonyra kaptam azóta is van belőlük, én ritkábban mosok hajat hetente 2x nagyon maximum 3x. Nekem teljesen tökéletes se nem zsírosodik jobban a hajam és a tisztító hatása sem rossz. Vékonyabb szálú lelapuló vállközépig érő hajam van de emellett persze a hajhullás miatt használok még rozmaring vizet és vitamint, önmagában is segíthet szerintem a minimális nem durva hajhulláson, valószínűleg majd újra veszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 15.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL, Ascorbyl Glucoside, Biotin

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.