Garnier

Ár:   1106 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hunbernadett, Módosítva: 2013. február 7.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív napi ápolás a száraz és érdes kézbőrnek. Összetétele párolgás elleni hatású L-Bifidusszal és mangó olajjal gazdagított, hogy intenzíven táplálja a kézbőrt, komfort érzetet és puhaságot nyújtson egész napra.

• Összetétele nem zsíros, nem ragad.
  • Gyorsan beszívódik
  • A hidratálás annyira intenzív, hogy még az első kézmosásnak is ellenáll.

Fruzsiii

2020. január 3.

Szuper kis krém,szeretek mindig kisérletezni a kézkrémekkel is,ráadásul elég gyorsan is fogynak nálam😀Ehhez fogok visszatérni,gyorsan beszívódik,és nem szárad ki a kezem az első kézmosásnál ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Kingus23

2017. február 11.

IMÁDOM!Gyorsan beszívódik az illata valami mesés,eddigi legjobb kézkrémem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

IMÁDOM!Gyorsan beszívódik az illata valami mesés,eddigi legjobb kézkrémem

halmia89

2016. április 22.

Több tubussal elhasználtam már, finom illatú, hamar beszívódik, nem nehéz. Mivel én inkább "igénybevétel" (mosás, mosogatás) után kenem legtöbbször a kezem, amikor kifejezetten szüksége van az ápolásra, azt veszem figyelembe, hogy mennyire enyhíti a szárazságot, és ezt maximálisan teljesítette. (Én mindig is közepesen sűrű állagúnak találtam, még csak közel sem folyósnak.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Egy általános mindennapi kézkrém, semmi különös nincs benne. Extra hidratálásra nem alkalmas,arra piros Garnier a nyerő.
4 csillag, mert bár jó, de nem igazán teljesíti az a 7 napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

4 csillag, mert bár jó, de nem igazán teljesíti az a 7 napot.

Shea

2015. április 14.

Nagy kezkrém fogyasztó vagyok (átlag havi 2-3 tubust kenek el). Azt kell, hogy mondjam ez az egyik legrosszabb, amit valaha próbàltam. Nagyon folyós, színte semmit nem hidratál de legalább ragad! Csak áru illata miatt kap egy csillagot, mert az nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

miramiruska

2014. szeptember 4.

Hogy hét napig hidratálna, azért az túlzás. Ha csak egyszer kenem be a kezem, másnap kenhetem megint. Ha viszont egy nap kétszer, pl. délelőtt, és délután, akkor utána 1-2 napig nem igényli a kezem a kenegetést. És nem mondanám, hogy azonnal beszívódik, de 1percnyi dörzsölgetés után azért már tudom használni a kezeimet, 5 perc után pedig a maradék ragacsos érzés is elillan. Az illata kellemes, és nem izzad tőle a tenyerem, puha lesz tőle a kezem, szóval azért összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Zsuzska88

2014. január 4.

Egyszerűen imádom!
Hamar beszívódik,imádom az illatát is.... mangó...kedvencem. :)
Hatékony is. :)
5 csillagot megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Egyszerűen imádom!
Hamar beszívódik,imádom az illatát is.... mangó...kedvencem. :)
Hatékony is. :)
5 csillagot megér!

sissy93

2013. november 14.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba. Az illata nagyon tetszik, a hatásával is elégedett vagyok. Csak pici kell belőle, és azonnal beszívódik. Tetszik, hogy nem csavaros a teteje. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

csillag1219

2013. szeptember 28.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és most már 1 hónapja használom. Átlagos kézkrémnek nevezném, a bombasztikus 1 héten belüli pihe-puha bőr hatást nálam nem hozta. Isteni az illata, viszonylag gyorsan beszívódik, de az én száraz kezeimnek kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.