Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Dezodorok

• 48 órás védelmet biztosít
  • nem hagy foltot a ruhán
  • alkoholmentes
  • parabenmentes

marshmallow0322

2018. május 14.

Őszintén kakit sem ér!!! Egyrészt a szaga valami borzasztó, másrészt pedig nem csinál semmit. Olyan mintha nem raktam volna semmit se a hónaljamra.Talán még ront is a helyzeten ezzel a szaggal...... Nem is adnék rá csillagot...... Ja és vannak nála olcsóbbak is amik ezerszer jobbak nála!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

eleonora

2015. április 29.

A legrosszabb deo, amit valaha használtam. A stift változata van meg, rosszabb, mint ha nem dezodorálnék. Szabályosan büdös vagyok tőle, iszonyatos. Izzadok mellette, pedig alapból nem vagyok izzadós típus, ettől mégis büdös vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Szilviaa

2014. július 9.

Az illata jó, foltot valóban nem hagy. Csak ezeknek köszönhető, hogy kap egy kettest. A hatása ugyanis rajtam gyakorlatilag nulla. Ezért kuka kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

csutka.n

2014. június 14.

az adidas deok sokkal jobban védenek az izzadás ellen, de sokszor irritálják a bőrömet, ezért kerestem valami "bőrbarátabb" dezodort. és bár tényleg nem érzek semmilyen irritációt, és úgy érzem, hogy sokkal puhább is a bőröm a hónaljamon, de akkor sem véd úgy az izzadás ellen (48 órás védelem helyett a 6 se nagyon jön össze). az illata kellemes, és elfedi a rossz szagokat, de elvárnám egy izzadásgátlótól, hogy gátolja is az izzadságot. kezdek beletörődni, hogy vagy nem izzadok, de csíp a deo, vagy izzadok, és akkor nem irritál.
egyébként a kellemes illat miatt, és mert nem hagy foltot, kap egy hármast, biztosan nem fogom újravenni, de azért elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Gladys

2013. június 10.

Az egyetlen, ami nem hagyott foltot a ruhámon. A szagokat teljesen elfedte, de az izzadás megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

2013. március 24.

Nekem nagyon nem vált be, gyakorlatilag délre elmúlik a hatása, még télen is, kukában landolt, ez is és a másik 2 stiftes Garnier is amit próbáltam. :-( Maradok a bevált Rexona stifteknél, amik egész nap kitartanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Kiscsillag5

2012. december 12.

Az hatása nem rossz, viszont nem lehet lemosni rendesen a hónaljról és ez baromira idegesít. Háromszor kellett szappannal megmosnom ott, mire nagyjából lejött, de így is ragadt még egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Miliana

2012. október 16.

Nem rossz, nem rossz... de nem tökéletes. Rexonát használtam előtte évekig, váltani akartam. Forróságban teszteltem először, még nyáron, hát izzadtam, de sajnos én eddig mindentől izzadtam. Igaz, volt, amitől jobban. Az illata kicsit émelyítően édes rajtam - próbálok mindig semleges illatú deokat venni, a lemosással meg nincs jobban gondom, mint a korábbi rexonáknál. 4 csillag, mert még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

csikita

2012. augusztus 9.

Imádom a Garnier dezodorait, nem is használok másmilyet, számomra ezek váltak be. Jelenleg áttértem a stiftes változatra, és ebben sem csalódtam. Kellemes az illata, nagyon jó védelmet nyújt, még késő délután is egy kellemes nyári szellőben érzem az illatát. Talán annyi negatívumot tudok ellene felhozni, hogy este fürdésnél jó alaposan meg kell dörzsölni, hogy lejöjjön (stiftes/deo-s egyaránt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Kormios

2012. július 8.

Valóban nem hagy fehér foltot, az illata is kellemes, viszont a hatásával egyáltalán nem vagyok megelégedve. Márpedig egy dezodornál azért mégiscsak az az elsődleges szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol