Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noémi1207, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kategória:   Dezodorok

• 48h non-szop védelem: 48h izzadásgátló hatás, 48h testszag elleni védelem
  • nedvszívó Mineralite-tal gazdagítva
  • INVISI CALM: fehér foltok elleni védelem aktív ápolással kombinálva, mely nyugtatja a borotválás, vagy epilálás utáni érzékeny hónaljat.
  • bársonyos illat
  • alhohol-, és parabénmentes

mrs.imperator

2019. április 26.

Nem hagy foltot, kellemes az illata, 48 óráig nem de egy ideig bírja :) sportoláshoz használtam, hétköznapokra pedig a golyós változatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Nyuszii22

2019. április 11.

Szeretem ezt a dezodort,eleg izzadós vagyok,semlegesíti a kellemetlen szagokat,szeretem.
Már jó par éve csak Garnier dezodort használok,ezt és még másik 2 fajtát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Már jó par éve csak Garnier dezodort használok,ezt és még másik 2 fajtát.

dynah13

2018. december 25.

Anyukam nagy kedvence, o mar regita csak ezt hasznalja. En sajnos elegge izzados vagyok, igy nekem ez nem eleg, de az illata kellemes, neha hasznalom, amikor anyueknal vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

girlinpink

2018. december 4.

Csak ezt használom már legalább egy éve! Kellemes, nem fojtogató az illata, tartós, és valóban meggátolja a kellemetlen szagokat! Más fajta deot már nem is akarok használni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Pikvuo

2018. augusztus 14.

A legjobb deo,amit eddig próbáltam.Az illata finom, rajtam sokáig kitart. A boltban épp nem volt ilyen, ezért mást kellett vennem, de mindenképpen vissza fogok térni hozzá!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

anniiee

2018. július 10.

Nagyon kellemes illata van, viszont engem megfojt. El kellett hagynom asztma miatt, sőt a bőröm sem bírta már mire beteg lettem. Előtte nem volt gondom vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

Vivi92

2018. június 14.

Illata: nagyon finom.
Tartósság: 5/3
Elég nehéz lemosni a bőrről.

Nem rossz, de a babát nem múlja felül. Nem tudom, miért szüntették meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Illata: nagyon finom.
Tartósság: 5/3
Elég nehéz lemosni a bőrről.

Nem rossz, de a babát nem múlja felül. Nem tudom, miért szüntették meg. :(

SzabinaL

2018. február 13.

Elsősorban a "nem hagy nyomot a ruhán" felirat miatt vettem meg. Az illata kellemes és frissítő és valóban nem csíp borotválás és epilálás után használva. Azonban nekem is akadt problémám a felfújása után, hogy minden ruhámon nyomot hagyott, amint felvettem azokat - azt meg mégsem várhatják, hogy percekig szárítgassam a hónaljam, valamint néha szó szerint kristályokban kicsapódott a bőrömön melegben, amikor még nem is igazán izzadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

KEmese1991

2017. december 7.

Sose szerettem a fújós dezodorokat, ezt glamour napokon vettem, mert a kenős fajták már nem használtak gondoltam váltok, hát használ, nem tökéletesen de jobban mint a kenős fajták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

csenged

2017. november 4.

kellemes illat, de nekem egyáltalán nem tartós... nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

kellemes illat, de nekem egyáltalán nem tartós... nem veszem újra

Antioxidánsok: Triethyl Citrate