Garnier

Ár:   702 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 702 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 702 Ft

• Különleges izzadásgátló technológiát tartalmaz, a védelemért, mely nem hagy fehér foltot a fekete ruhán sem.
  • Nyugtatja a bőrt borotválás után.
  • Különlegesen intenzív virágos, pézsmás citrusos illat a bergamon és sárga grépfruit vibráló jegyeivel.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt termék: parabén- és alkoholmentes*

Ár: 702 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
KupaiVirag

2016. július 18.

Én nagyon izzadós vagyok, egyedül a gyógyszertári izzadásgátló tudott segíteni, de az nagyon egészségtelen, ezért beszereztem ezt, hátha tud velem valamit kezdeni. Azt nem mondom, hogy teljesen száraz tőle a hónaljam, de nem érzem magam kellemetlenül, amikor ezt használom, szerintem jó illata van, nem az én stílusom, de nem rossz és egész nap érződik, szagelfedésben egyértelműen a toppon van és izzadásgátlásban is okés ez a kis termék, összességében megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. augusztus 25.

A nyugtató hatása miatt különösen kedvelem, csak borotválás után szoktam használni, rövid idő alatt megnyugtatja a bőrt. Finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem , jó illata volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem , jó illata volt

riella1994

2013. november 24.

Nekem ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Nekem ez jött be a legjobban.

szupiné

2013. október 25.

Remek kis termék, jól esik borotválás után, és egész jól gátolja az izzadást, szeretem az illatát, ami sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

vidak.regina

2013. október 17.

Én is ezt használom jelenleg, leginkább az illata miatt, nagyon szeretem. Izzadásgátlónak nem 100%-os, de mondjuk nekem semmi nem az, én izzadékonyabb vagyok az átlagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

dori.peres

2013. szeptember 9.

Nagyon szeretem. Nekem a Garnier vált be eddig az izzadásgátlók közül, próbáltam már mindent Rexona, Dove, Nivea....de a Garnier a leghatásosabb. Nagyon finom illata van, hozzáillő golyós deóval használom, így egész nap illatozok. Nyáron 1-2 fújás a nagy melegben és frissen tartott! Nagyon szeretem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

patriciia

2013. július 21.

Nagyon jó illata van ami elég tartós, ráadásul igazán jó izzadásgátló hatása van és egyáltalán nem csíp borotválás után. Eddig ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

fancsa

2013. május 23.

Nagyon finom illatú, de nem olyan hatékony, mint a többi, sima kupakos Mineral termékek. Ettől függetlenül, még mindig beelőzi a Rexonát, úgyhogy jár a 4 pont, mert azért tud ő is, ha akar :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

zsóci

2013. március 7.

az illata nem különösebben tetszik, de nem is rossz. a hatása nem teljesen tökéletes, találkoztam már jobb deókkal is, de tény, hogy sokkal rosszabbakkal is. összességében nálam az elmegy kategóriába tartozik, nem hiszem, hogy saját akaratomból újra megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol