Garnier

Ár:   €7.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trendisima, Módosítva: 2019. június 11.

Ár:   €7.90
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ötvözi a micelláris tisztító víz hatékonyságát és a hidratáló tej tápláló tulajdonságait. A micellák hatákonyan távolítják el a sminket és szennyeződéseket. A hidratáló tej pedig csökkenti a bőr húzódását, teltté és ragyogóvá teszi. Könnyed textúrája nem hagy zsíros felületet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Myachi

2022. május 6.

Teljes csalódás, semmi olyat nem tapasztaltam, amit ígért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Teljes csalódás, semmi olyat nem tapasztaltam, amit ígért

wildrose

2021. december 20.

Illata nincs, nem irritálja a bőrt, általános arctisztításra bevált, de a sminket nem szedi le szépen. Én találtam ennél jobbat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 20.

blackbiu

2021. május 11.

Nekem nagyon vált be. Szétkeni a szemfestékem, ha belemegy a szemembe, akkor homályosan látok utána tőle pár percig. Az állaga viszont sokkal jobb, nem hagy fura érzést az arcon. Én maradok a sima víznél☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

bogi06

2021. május 11.

Nekem nem vált be. A sminket ugyanúgy szedi le, mint a többi micellás víz csak ez még a szememet is eszméletlenül csipi. Nem szárít, a sminket eltávolítja, nem hagy kellemetlen érzetet a bőrön, de iszonyatosan csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

F_Kitti0412

2021. május 6.

Imádom ezt a sminklemosót! Szépen eltávolítja a sminket és hidratálja a bőröm. Pihe-puha lesz utána az arcom és nem alakulnak ki pattanások. Nem csípi a szemem, a bőröm, nem irritál. Nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

i.napcsi

2021. április 8.

Eddig bejön,második lemosónak használom vagy csak magában,olyan mintha a Cerave krémes lemosójának a hígabb és gélesebb verziója lenne,persze én ezt is lemosom az arcomról!!
update:egy hónap használat után nagyon megkedveltem sima arclemosónak használom magában vagy második lemosónak és le is öblítem,olcsó alternatívája a cerave krémes lemosójának,érdemes vele egy próbát tenni,a flakont nem kedvelem ehez a géles lotion állaghoz nem passzol de ezért nem vonok le,azt hiszem maradok ennél,pláne nyáron a melegben jó lesz egy könnyű,hidratálós,illatmentes lemosó!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Racka

2021. március 24.

A tökéletes lemosó, a tartós sminkkel is elbánik, nem szárít, nem csípi a szemet. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

Lettike77

2020. december 29.

Pár hónapja használom napi rendszerességel. Én annyira a másik "rózsaszín kupakos" verzióját nem szerettem, ez jobb attól. De semmi extra. Száraz bőröm van, nem irritálja, a sminket szépen leveszi. Ha nem lesz más újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Zsozs

2020. december 26.

Eleinte kicsit szkeptikus voltam, mert a sokak által imádott rózsaszín kupakos micellás víz nekem nagyon nem jött be anno, de úgy voltam vele, hogy ez tejes állagú, azokat egyébként is jobban szeretem. Lassan egy hónapja használom, nem tudok róla semmi rosszat mondani! Kicsit több kell belőle, mint az átlag lemosókból, de nekem ez belefér. Szerintem jól tisztít, és nem húzódik utána a bőröm, az illata számomra tök semleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

danzsu

2020. december 7.

A kedvenc micellásom éppen nem volt az üzletben,ezért választottam ezt a tejes változatot.Egy üveggel elhasználtam,és nem vettem újra... Pedig nem tudok rá rosszat mondani. Száraz bőrömet remekül hidratálta,eltávolította a szennyeződéseket tisztességesen,de valahogy mindíg azt éreztem,hogy marad valami plusz az arcomon. Lehet még visszatérek hozzá,mert tényleg azt nyújtja amit ígér,csak nekem nem kicsit soknak tűnik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol