Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten kombinált és érzékeny bőrre.

mollimo

2019. május 24.

Szerintem teljesen jól végzi a dolgát. Jól leszedi a sminket és a szennyeződéseket. Nekem egyáltalán nem csíp, nem szárít és nincs utána ragacsos érzés sem. Nem kell belőle sok, így egy jó darabig elég lesz. Ha használat után úgy érzem nem elég tiszta az arcom, akkor utána még tonikot is bevetek. Bár én jobban szeretem a végén vízzel lemosni és nem hagyni az arcomon semmilyen lemosót sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

gabriella2121

2019. május 22.

A rózsaszín társánál már kifejtettem a véleményem, de ide is ideírom: "Ahogy látom, nem vagyok egyedül akinek nem vált be. Lehet az én bőrömmel van baj, de nem bírtam elviselni az a ragacsosságot, amit maga után hagyott. Szabályosan "koszosnak" éreztem az arcom a használata után, valamint pár hét után kipattogtam tőle. Tettem még egy próbát a zöld társával, de ugyanezt tapasztaltam. Végül kénytelen voltam váltani." Ezzel szerintem mindent elmondtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

zsoffyy

2019. május 16.

Nagyon szuper lemosó! Minden szennyeződést lehoz az arcomról , beleértve a vízálló sminket is. Puha marad utána a bőröm és nem szárít, nem irritál. Érzékeny a bőröm, de semmi negatívumot nem tapasztaltam, én csak ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Régebben külön használtam szemfesték lemosót és arclemosót, de cseréltem erre a termékre. Azt kell mondjam, hogy megérte teljesen.
Egy az egyben leszed mindent, amit kell. Az igaz, hogy kicsit nehezebben szedi le a szempillaspirált (nem vízálló), de azért nem kell annyit küzdeni sem vele (max. nem olyan sima ügy mint a reklámban).

Mivel tágak a pórusaim és erősen zsírosodik használok mellé még arctonikot is, hogy minden sminkmaradékot eltávolítsak a bőrömről.

Nem szárítja a bőrt, egyáltalán nem húzódik tőle, ami mindenképpen pozitívum más arclemosókhoz képest. Egy picit ragacsos marad az arc a használata után, de ahogy írtam, utána még használok tonikot vagy esetleg szappant, így ez azért nem olyan zavaró nekem.

Sokáig elég, nem kell belőle egyszerre sokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Sokáig elég, nem kell belőle egyszerre sokat használni.

dbetti93

2019. május 8.

A rózsaszín változatot szoktam használni,de amikor elfogyott és nem volt épp a boltban, úgy gondoltam kipróbálom ezt a zöld testvérét . Igazából nincs nagy különbség a kettő között - legalábbis szerintem, talán annyi hogy ezzel a típussal nehezebb a szempillaspirált leszedni, emiatt óvatosabban kell ilyenkor eljárnom, szerencsére a szememet nem csípi ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

RimmelAthen

2019. május 4.

Ez a garnier micellás vizek közül a kedvencem. Nyilván azért is, mert pont az én bőrtípusomra van. Nagyon könnyen letudom vele mosni a sminkem, szépen tisztít és nagyon puha utána a bőröm és friss. Mindig ezt veszem újra, de most kipróbálom az új verziót, ami az érzékeny szemre jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Korea25

2019. május 2.

Soha nem volt semmilyen termékkel még bajom,de ez a micellás víz a borzasztó SOHA NE VEDD MEG kategória...Használat után reggelre bedagadt tőle a szemem és nagyon fájt,ami pár napig így is maradt. Először nem tudtam,hogy mitől van mert eddig soha nem tapasztaltam ilyet,de miután pár nap múlva újra használnom kellett és másnapra megint bedagadt a szemem tudtam,hogy ebben van a hiba...azonnal ki is dobtam...most az alverde beauty&fruity lemosó habot használom és ezerszer jobb ennél

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 2.

Dominika28

2019. április 7.

Jelenleg rá esett a választás szépen leszedi a sminket és elég sokáig ki is tart csak az a baj ,hogy kicsit ragacsos érzést hagy a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

evelinsz

2019. március 21.

SOHA NE HASZNÁLJÁOK EZT A TERMÉKET!!! Azt az egyetlen csillagot sem érdemelné meg. Régebben szerettem a Garnier termékeit, ezért szereztem be ezt is. Az első 2 hétben jól tette a dolgát a micellás víz, de a harmadik hét elején kipattogtam tőle teljesen és nem akartak egyszerűen elmúlni. A helyzet odáig fajult, hogy bőrgyógyászhoz kell járnom, aki felírt egy Zindaclint, egy Tetralysalt és ajánlotta a La Roche - Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosóját, mindezeket egy 3 hónapos kúrában. 3 hete használom, javul a helyzet. Szerencsére már nem nézek ki úgy, mint egy gennytelep, de félek, hogy ennek az egésznek a nyomai meg fognak látszani a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

JErzsi

2019. március 17.

Nemrégiben úgy döntöttem leszámolok az alkohol tartalmú termékekkel, így minden használatban lévő termékemet átszelektáltam. Sajnálattal láttam, hogy ebben is van, ráadásul a 4. helyen, pedig ugye nyugtatást ígér és érzékeny bőrre is javasolja. Éreztem én, hogy picit irritálja a szememet, de ennek még nem tartottam nagy jelentőséget. Megtartottam végszükség esetére, de átváltottam a Mixa micellás vizére és tényleg jobb mint ez. (Valamint amióta felvitték a Garnier mici vizek árát, szinte ugyanannyiért meg tudom venni a Mixát). Amióta nem használok alkohol tartalmú termékeket a bőröm szinte "fellélegzett", sokkal jobb állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.