Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten kombinált és érzékeny bőrre.

Ár: 500 Ft , Eladó: anita1991
Állapot: egyszer próbált, alig hiányzik belőle, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapest területén, elviszem szívesen bárhova

domcs99

2021. szeptember 17.

Egyszerűen imádom, nagyon egyszerű vele a mindennapi smink eltávolítás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Egyszerűen imádom, nagyon egyszerű vele a mindennapi smink eltávolítás.

b.Rose57

2021. augusztus 18.

Eddig a rózsaszín verzióját használtam, legutóbb nem volt kapható a dm-ben, gondoltam bepróbálkozom ezzel. A rózsaszínnel is meg voltam elégedve nagyrészt, viszont az néha égette a szemeimet (pedig elvileg érzékeny bőrre van kitalálva...), illetve a szem körüli sminket , ami megült a szempilláknál, alig hozta le, úgy kellett megküzdeni vele. Ennél a zöld verziónál nem jeletkeztek ezek a problémák, összeségében sokkal elégedettebb vagyok vele, hatékonyabbnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

pviviana

2021. július 20.

Még akkor vásároltam, amikor nem figyeltem oda a termékek összetevőire, most már nem venném meg az alkohol miatt. A vízálló sminket szoktam ezzel lemosni, mert az olajos lemosó nem annyira viszi le. Kellően tisztít, az igaz, viszont nagyon csípi a szemem. Ha kevesebbet teszek a tisztító korongra, akkor az beszívja, nem viszi le a sminket, ha többet, akkor pedig belemossa a szemembe és reggel látom a szemem sarkában. Ha nem lenne benne alkohol, akkor nagyon jó termék lenne, mert szerintem attól csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

Kovacs_Nikolett

2021. június 22.

Talán egy kiszerelést használtam el belőle, alapvetően nem volt vele gondom, de a rózsaszín változatát jobban szerette a bőröm. Nem irritál, kellően tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

UnicornsOfLove

2021. május 23.

Kétszer-háromszor vettem eddig ezt a zöld verziót, én hülye csak lekaptam ezt a polcról. Soha többé! Mindenkinek tanácsolom, hogy a rózsaszín változatot válassza, mert ebbe elég szépen pumpáltak alkoholt! ALKOHOLT, és közben ÉRZÉKENY bőrre ajánlják! Ez így nem is értem, hogy jöhetett létre... Vicc kategória. Semmilyen termékbe, amit az arcunkra kenünk nem kell alkohol! Elvonja a vizet és szétszárít, az érzékeny bőrt nagyon bántja, a zsíros bőrrel megintcsak rosszat tesz, hiszen ezután rohamtempóban fogja termelni a zsírt, hogy kompenzáljon, így a pórusok még inkább eltömődnek. Hiába hagy ""matt"" érzetet, ez egy baromi nagy marketingfogás. Főleg, hogy akinek zsíros a bőre, tapaszalja, hogy rövidesen újra bezsírosodik. Akinek meg nincs, annak pedig feszül és kiszárad. Akkor mi értelme? A bőrnek azzal teszünk a legjobbat, ha bőrtípusnak megfelelően ápoljuk, és kíméletes dolgokat kenünk rá, ez pedig egyáltalán nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

ENCIIII

2021. május 15.

Imádom ezt a terméket! Nem irritálja az arcbőröm de a sminket gyönyörű szépen eltávolítja! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

f_fancsu

2021. május 3.

Glamour napok során szoktam az ilyeneket általában beszerezni. Egy barátnőm ajánlására vettem meg, előtte DM saját márkásat használtam, az alig csinált valamit. Mondhatni ez egy fokkal jobb, de azért a vízálló sminkkel nálam kicsit nehezen boldogult. Úgy jó, hogy használok mellette egy másik, kétfázisú lemosót. De így a kiszerelés nagyon nagy, és nem fogy el a lejárat előtt. Szerintem nem vízálló sminknél jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

o_korda_agi

2021. április 22.

Nagyon szeretem a terméket. A sminket szépen eltávolítja, az arcbőrömet egy cseppet sem irritálja. Tökéletesen működik. Tettem 1-2 kísérletet más micellás vizekkel is, de mindig visszatértem. Nálam ez a termék a favorit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Dorinnaa

2021. április 14.

Szépen le szedi a sminket, érzékeny a bőröm, de nem csípi. Nekem bevállt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Szépen le szedi a sminket, érzékeny a bőröm, de nem csípi. Nekem bevállt.

Edina000

2021. április 11.

Érzékeny bőrömre nagyon jó kb 2 éve ezt használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Érzékeny bőrömre nagyon jó kb 2 éve ezt használom már.