Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten kombinált és érzékeny bőrre.

jajanna

2020. november 25.

Hát ez nekem nem igazán vált be. :/ Eddig a Garnier Pure micellás vizét használtam, de sehol sem volt kapható, így ezt vettem helyette. Nem tudom, hogy biztosan ettől-e, de nagyon viszketett a nyakam/állam környéke, mintha allergiás reakció lett volna. Pedig amúgy jól tisztít, nem olyan drága és sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

b5bea

2020. november 8.

Jól tisztít, kellemes a használata, a szemem nem csípte, egyből leszedte a vízálló sminket is. Mattító hatását nem vettem észre. Jó, de inkább a PURE vagy a rózsaszín verziót veszem legközelebb újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Dorotii66

2020. november 2.

Sminkeltávolításban sajnos nálam egészen alul teljesített. A szememet csípi, irritálja és a sminkkel is nehezen küzd meg. Arctisztítóként egész jó a zsíros bőrömre, de ez édes kevés egy micellás víznél. Szerencsére leárazva vettem, kap három csillagot amiatt, hogy sokáig eltart és arctisztítóként jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

Habibzita

2020. október 29.

Nagyon szeretem. Jól leszedi a szennyeződéseket, utána üdének érzem a bőröm, mintha krémmel mentem volna. Már a második flakont használom, de mindenképp keresni fogom ezután is a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Serephina

2020. október 25.

Nevetségesnek tartom, hogy érzékeny bőrre ajánlják, miközben csurig van alkohollal, ami irritál is és szárít is. Nem voltam elég szemfüles vásárlásnál (ez az én hibám mondjuk), hiába szedi le jól a sminket, nem ajánlom senkinek, főleg nem érzékeny bőrüeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

kisbobitas

2020. október 25.

Szépen leszedte a sminket csak kár, hogy van benne alkohol :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Szépen leszedte a sminket csak kár, hogy van benne alkohol :/

KittiF89

2020. augusztus 16.

Jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

bibike2000

2020. április 21.

Egyszerre vettem a rózsaszín kupakossal. Ez sokkal jobb,nem irritál, erős sminkkel is megbirkózik. Sokáig elég, viszont hamar megromlik, és picit fura szaga lesz. Nem hagy ragacsos érzetet.

Update: ismét a kezembe került egy,és nagyon megharagudtam rá. Teljesen kipattogott tőle a fejem és a nyakam,rögtön meg is szabadultam tőle. Emiatt le kell vonnom 2 csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Sissy01

2020. február 22.

Alapvetően azért választottam ezt a változatát mert érzékeny, könnyen pirosodó bőrőm van. Nem akartam kockáztatni a rózsaszínel... Mert olvastam hogy van akinek pattanásos lett a bőre tőlle.
Nagyom szeretem, már több mint 1 éve ezt használom. Sokáig kitart, leszedi a sminket, szépen tisztítja a bőrt. Miután lemosom az arcom, nincs azaz érzetem hogy mégegyszer arcot kell mossnom mert valami van a bőrőmön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 22.

lawolpertinger

2020. január 31.

Hosszú ideje használom a Garnier-es micellás lemosókat, mindet kipróbáltam már a márkától. A legjobban ez tetszett, szépen tisztítja az arcom, nem irritál, viszonylag sokáig kitart és jó az illata is. Egyetlen szempontból vagyok elégedetlen, legyen szó tőlük bármelyik lemosóról, eddig egyik sem tudta egyszerűen és maradéktalanul eltávolítani maradéktalanul a szempillaspirált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.