Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten kombinált és érzékeny bőrre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mute311

2022. május 28.

Ez volt azt hiszem az első micellás vizem, szépen leszedett mindent, de engem szárított nagyon, emellett csípte a szememet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

6y0p1k4

2022. május 25.

Sok micellás vizet próbálgattam, de valahogy mindig ehhez térek vissza. Lehet ha több sminket használnék, kevésbé lennék megelégedve a tudásával, de annak aki keveset sminkel szerintem pont tökéletes. Nem pattogok ki tőle, szeretem az illatát, és elég egy(!) vattakorong az arcom megtisztításához. Mindig van egy tartalék a fürdőszoba fiókban! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

melcsi55555

2022. április 6.

Kb 8 éve ezt használom. Közben próbáltam néhány másik micellás vizet is, de mindig visszatértem ehhez. Szépen leszedi a sminket és szerintem ennek köszönhetően múltak el a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

ZsofiKrem

2022. február 17.

Először a rózsaszín társát használtam ajánlásra, de az egyáltalán nem vált be számomra. Viszont EZ! Évek óta csak ezt használom, csodálatos termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

audrina22

2022. február 3.

Egyszer vettem meg, mert nem volt a rózsaszín verzióból. Nem is néztem az összetevőket, gondoltam nagy különbség nem lehet. Hát de! Az alkohol pirosra csípte a szemem körül a bőrt, így a termék teljes mértékben használhatatlan volt, ki kellett, hogy dobjam. Ezzel megtanultam, hogy mindig meg kell nézni, hogy mit veszek le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Csokismentol

2022. január 23.

Nem hagy maga után lemosás nélkül semmilyen maradék vegyszer érzetet a bőrömön. Tinikorom óta használom, igazából nem is használtam soha másmilyet, ha jól emlékszem. Semmi különbséget nem vettem észre a rózsaszín párjához képest, így ha nincs az egyik a boltban, legalább van másikhoz nyúlni és ugyanott vagyok vele minden téren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Tituska01

2021. október 27.

Ez az ami hihetetlen mód megéei az árát.Hónapokig elég egy flakon.Nagyon kedvelem,régóta használom,gyönyörűen eltávolítja a sminket.Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

domcs99

2021. szeptember 17.

Egyszerűen imádom, nagyon egyszerű vele a mindennapi smink eltávolítás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Egyszerűen imádom, nagyon egyszerű vele a mindennapi smink eltávolítás.

b.Rose57

2021. augusztus 18.

Eddig a rózsaszín verzióját használtam, legutóbb nem volt kapható a dm-ben, gondoltam bepróbálkozom ezzel. A rózsaszínnel is meg voltam elégedve nagyrészt, viszont az néha égette a szemeimet (pedig elvileg érzékeny bőrre van kitalálva...), illetve a szem körüli sminket , ami megült a szempilláknál, alig hozta le, úgy kellett megküzdeni vele. Ennél a zöld verziónál nem jeletkeztek ezek a problémák, összeségében sokkal elégedettebb vagyok vele, hatékonyabbnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

pviviana

2021. július 20.

Még akkor vásároltam, amikor nem figyeltem oda a termékek összetevőire, most már nem venném meg az alkohol miatt. A vízálló sminket szoktam ezzel lemosni, mert az olajos lemosó nem annyira viszi le. Kellően tisztít, az igaz, viszont nagyon csípi a szemem. Ha kevesebbet teszek a tisztító korongra, akkor az beszívja, nem viszi le a sminket, ha többet, akkor pedig belemossa a szemembe és reggel látom a szemem sarkában. Ha nem lenne benne alkohol, akkor nagyon jó termék lenne, mert szerintem attól csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.