Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten kombinált és érzékeny bőrre.

Ár: 1500 , Eladó: Hajnalade
Állapot: Bontatlan, úgy kaptam ajándékba, de az én bőröm nem bírja az ilyeneket , Helyszín: Budapest, Székesfehérvár, fizetés: Banki utalás, készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kleeyr

2023. október 31.

A Garnier micellás vizek közül nekem ez vált be a legjobban. Sminket is nagyon szépen leszedi és az arcomat is gyönyörűen letisztítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 31.

ZsofiKrem

2023. október 22.

2022.02 Először a rózsaszín társát használtam ajánlásra, de az egyáltalán nem vált be számomra. Viszont EZ! Évek óta csak ezt használom, csodálatos termék! :)

Update: Nem értem, hogy pontozhattam le a rózsaszín társát, azt is szeretem, de ezt is. :) Habár talán a rózsaszín annyiból jobb, hogy lehet belőle nagy kiszerelést kapni. Ebből is gyárthatnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 22.

nancy10

2023. április 6.

Egyik legjobb micellás víz, amit próbáltam. Gyönyörűen leszedi a sminket és tisztítja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 6.

Kremek

Korcsoport: < 18
2023. február 19.

Nagyon szeretem, mert jól eltávolítja a sminket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. február 19.

Nagyon szeretem, mert jól eltávolítja a sminket

Syerra

2022. november 7.

Évek óta csak ezt használom, a mindennapi smink maradékát is remekül eltávolítja és az illata is tetszik. Teljesen megéri az árát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 7.

panelli

2022. november 5.

Jópár éve stabil helye van a napi arcápolási rutinban. Bár néha az újdonság varázsa miatt kipróbáltam mást, már sokadszorra térek hozzá vissza. Nincs, ami jobb lenne a kevert bőrömnek. Nem marad filmréteg, nem szárít, ahol kell, szépen mattít. A kontaktlencsém sem irritálja a reggeli használat után, ami extra pozitívum. A vízálló sminket is gyerekjáték vele leszedni. Maradok lelkes híve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 5.

Mute311

2022. május 28.

Ez volt azt hiszem az első micellás vizem, szépen leszedett mindent, de engem szárított nagyon, emellett csípte a szememet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

6y0p1k4

2022. május 25.

Sok micellás vizet próbálgattam, de valahogy mindig ehhez térek vissza. Lehet ha több sminket használnék, kevésbé lennék megelégedve a tudásával, de annak aki keveset sminkel szerintem pont tökéletes. Nem pattogok ki tőle, szeretem az illatát, és elég egy(!) vattakorong az arcom megtisztításához. Mindig van egy tartalék a fürdőszoba fiókban! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

melcsi55555

2022. április 6.

Kb 8 éve ezt használom. Közben próbáltam néhány másik micellás vizet is, de mindig visszatértem ehhez. Szépen leszedi a sminket és szerintem ennek köszönhetően múltak el a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

audrina22

2022. február 3.

Egyszer vettem meg, mert nem volt a rózsaszín verzióból. Nem is néztem az összetevőket, gondoltam nagy különbség nem lehet. Hát de! Az alkohol pirosra csípte a szemem körül a bőrt, így a termék teljes mértékben használhatatlan volt, ki kellett, hogy dobjam. Ezzel megtanultam, hogy mindig meg kell nézni, hogy mit veszek le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.