Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten kombinált és érzékeny bőrre.

Irudi

2020. január 17.

Ellentétben a rózsaszín családtagjával, nekem ez tökéletesen bevált.
A sminket lehozza, nem csípi a szememet.
Maradok ennél a típusnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Ellentétben a rózsaszín családtagjával, nekem ez tökéletesen bevált.
A sminket lehozza, nem csípi a szememet.
Maradok ennél a típusnál.

meszimona

2020. január 17.

Érzékeny, könnyen pirosodó, vízhiányos bőrömre tökéletes volt. Ha néha sminkeltem, szépen leszedte, a szememnél azért néha meggyűlt vele a bajom, de tisztítási rutinban jó helye volt. Könnyű, nem hagy ragacsos érzést, tényleg víz.

tunderelefant

2019. október 16.

Nem tudom miben más, mint a rózsaszín, nekem egyformának tűnnek, csak a csomagolás színe más :D nekem leszed minden sminket, bármit is kenjek magamra. Nem irritál, nincs illata, és nem csíp, ha a szemembe kerülne véletlenül. Tényleg olyan, mint a víz, csak teljesen lemossa a sminkem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

schnau.adelle

2019. október 4.

Nagyon szeretem, a legmakacsabb sminket is leszedi. 😍 Szerintem már 5 éve csak Garnier micellas vizeket hasznalok! Örök kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Velora

2019. augusztus 17.

Mattít, szépen tisztít. A szememet nem csípi, a bőrömet sem irritálja, viszont lehetne picit erősebb a sminklemosó hatása, az erősebb sminkkel már nehezebben bánik el. Ettől függetlenül jónak gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

hgdsk

2019. augusztus 14.

A szememről nem szedi le rendesen a sminket és egy kicsit irritálja is, de ott leszedem olajos lemosóval. Kombinált a bőröm, de erre vonatkozó hatását nem vettem észre. Alapvetően szépen tisztít, de volt már ennél jobb micellás vizem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Nem irritálja a bőrömet, szépen elbánik a sminkmaradvánnyal, amit a nedves törlőkendő nem visz le. A szempillaspirállal, valamint a szuper tartós ajakkencékkel már nem bánik el 100%-osan. Minimálisan, rövid időre mintha mattított volna az arcomon. Tette a dolgát, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Szandricsek

2019. július 14.

Első micellás arctisztítóm. Hálátlan vagyok vele, mert több flakon után dícsérem csak meg. Neki köszönhetően teljesen grízmentes (!) lett a bőröm. A sminkem tökéletesen leszedi, kivéve a szememnél, azt még olajos lemosóra bízom. Este és reggel használom, de egy Skinmart hírlevél után most már mindig leöblítem vízzel;) Eleinte kicsit csípte a bőröm, kipirosodott, de ez a vizes öblítéssel elmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Melinda8

2019. július 13.

Először a rózsaszínt használtam, de ez jobb az arcbőrömnek. Arctisztításra használom, elégedett vagyok vele. Nem zsírosítja az amúgy is zsíros bőröm. A szemspirált is lemossa, de oda több kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Jrsmn

2019. július 10.

Eddig a sima rózsaszín verziót használtam, de a nyári időszakban zsírosabb a bőröm, gondoltam kipróbálom ezt is. Nos, a szempillaspirállal valóban meggyűlik a baja, de egy kicsit oda bővebben nedvesítem a vattakorongot, így használható és amúgy az eredetivel sem volt jobb. A mattító hatását hosszú távon nem igazán érzékelem, viszont valóban jól oldja a zsírt és utána nagyon friss a bőröm. Használtam már a simát, télen kipróbáltam az olajosat is, de most erre az időszakra nekem ez a változat a legpraktikusabb. Nagyjából 4-5 hónapot bír egy flakon nálam, de jövő nyáron szerintem újraveszem, hacsak addig nem találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.