Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: parfumdreams, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2021. április 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket, faggyúfelesleget, sminket és távolítja el azokat egyetlen mozdulattal. Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr. A rózsakivonat selymes érzést ad a bőrnek."

Dorcsa

2021. május 5.

Elég jól tisztít, főleg ha csak fényvédő+púder van rajtam.. :'D Alapozóval is elbánik, de tovább és erősebben kell a vattával tisztogatni a bőröm, mint pl a bioderma sensibioval (nyilván nem is egy árkategória)
Ellennék vele, viszont a szememet rettentően csípi.. Így ha meg megveszem ezt, meg külön egy szemre való sminklemosót, mindegy ha sensibiot veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

anette0118

2021. április 30.

Eddig a "hagyományos" rózsaszínt használtam, de bevallom, hiába írják, hogy "érzékeny bőrre" valahogy a használata után éreztem mégis, hogy kicsit húzódik, szárít és gyorsan kentem fel valami hidratálót.
Aztán megláttam, hogy már létezik ez a rózsavizes, és gondoltam kipróbálom. (Régebben használtam bio rózsavizet)
Sokkal jobb, mint a sima! Egyáltalán nem szárít, kellemes érzetet ad, nem csípi a szemem, és finom illata van.
Klasszikus verzió, ezennel le vagy cserélve! 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Klasszikus verzió, ezennel le vagy cserélve! 😃

Lona22

2021. április 17.

Az illata nagyon kellemes, de sajnos pont amiatt fogom lecserélni, mert van benne parfüm. :( Egyébként nem lenne rossz, irritációt sem okozott még, de egy tudatosabb verzióra (Garnier, rózsaszín kupakos) fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Eniko95

2021. április 14.

Hálistennek nem mű, gagyi rózsaillata van.
Szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Hálistennek nem mű, gagyi rózsaillata van.
Szépen leszedi a sminket.

Jdit04

2021. április 11.

Ezelőtt sima Garnieres micit használtam, azt is nagyon szerettem, gondoltam a rózsavíz csak nem ronthat rajta. Kellemesebb illata van, mint a simának, és ugyanúgy teszi a dolgát. Számomra időtlen időkig elég lenne ez a kiszerelés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

petra0827

2021. április 6.

Egyszerűen imádom! Ez lett most a kedvenc micellás vizem!! Érzékeny bőrre is jó, nagyon jó illata van, szépen leviszi a sminket és könnyen leöblíthető (mert volt olyan micellásom, ami keserű ízt hagyott a számon és így nehezen lemosható volt).
Egy szóval kedvenc!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Egy szóval kedvenc!! :)

VomPlattensee

2021. március 21.

Szépen tisztítja az arcomat, jól lehozza a sminket, és én nekem az illata is tetszik.
Az egyik véleményben említett tenyérbe öntős ötletet én is kipróbáltam, tényleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

mafalda

2021. március 20.

Szeretem, szépen eltávolítja az alapozómat, egész jót tett a bőrömnek is úgy érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

panninko

2021. március 17.

Számomra picit erős az illata, de ezen kívül tökéletesen bevált, jobban, mint a sima rózsaszín kupakos. Nagyon hatékonyan és gyengéden távolítja el a sminket. Akkor sem csíp, ha véletlenül szembe kerülne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Fannie

2021. március 1.

A harmadik típusú Garnier miceállás víz, ami a kosaramban landolt. Szárazbőrű lévén erre esett a választásom, miután a sárga, olajos változata annyira nem jött be, mert zavaró réteget hagyott a bőrömön használat után. Ez a lemosó viszont könnyen és olajmentesen el tudja távolítani a mindennapi, kevesebb mennyiségű sminket, elbánik a makacsabb szempillaspirállal is, szóval mindennapi használatra nekem tökéletesen megfelel, és nem is szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.