Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: parfumdreams, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2021. április 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket, faggyúfelesleget, sminket és távolítja el azokat egyetlen mozdulattal. Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr. A rózsakivonat selymes érzést ad a bőrnek."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Teokleia

2022. május 18.

Én sminklemosás helyett tudatos rutinban reggeli arctisztítónak használom - amikor a rózsaszín mindenmentes tesója elfogyott, ezt vettem meg helyette. Megtetszett a ricinusolaj - származék meg a szalicilsav benne, és nincs érzékeny bőröm, így az illatanyag sem zavar. Nagyon alapos - amikor vattán végigtörlöm vele az arcom, néha még az előző esti retinol maradéka is felfedezhető rajta (az A-Game 5 elég fogósan sárga 😂). Szépen tisztít, frissít reggel, ad egy healthy glowt az arcomnak, ami lemosás után, fényvédő alatt is szépen látszik egész nap. Nagyon tetszik, és ha az óriási (400 milis) kiszerelés egyszer elfogy belőle, elképzelhető hogy újra veszem 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

mereoleona

2022. április 28.

Nagyon kedvelem az illatát, puha tapintású a bőröm sminklemosás után. Szempillaspirált kicsit nehezen szedi le, habár én még nem találtam olyan sminklemosót, ami a szempillaspirált könnyen lemossa…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 28.

bitty.abbie

2022. március 22.

Főleg sminklemosónak használom, szeretem, a dolgát elvégzi, bár néha több kevesebb sikerrel, különösebb problémám nincs vele, finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

kjtimi

2021. november 13.

Hát... Én szinte az összes verzióját próbáltam, de ez annyira nem vált be. Nem szedi le rendesen a sminket, sok kell belőle. A sima rózsaszín vagy a kék sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Ancee

2021. szeptember 30.

A sminket szépen eltávolítja, az illata kellemes, nem okoz irritációt. A többi Garnier micivízzel ellentétben nem szárít, nagyon puha lett tőle a bőröm. Plusz pont, hogy utazós kiszerelésben is kapható. Kombinált-érzékeny bőrre nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

kovre91

2021. szeptember 1.

Nagyon meglepődtem magamon, mert nem szoktak bejönni a Garnier termékei, ennek viszont ötöst adok. Nekem lehoz minden sminket (bár én a "natural look" sminket tolom), elboldogul a Catrice tussal és az Essence Princess spirállal is. Az illatát nagyon szeretem és azért merem az illatos változatot használni, mert nekem ez a dupla tisztítás első lépése (tehát lemosom a micivizet, aztán jön a Cerave tisztító).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

edit1015

2021. július 13.

Nem igazán kedvelem. A szempillaspirállal sokszor nem boldogul, csípi a szemem, a rózsaszín kupakos verzió ezerszer jobb. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Melda

2021. július 11.

Előzőleg a márka sima, rózsaszín kupakos micellás vizét használtam, amit szerettem, de amikor megláttam ezt, azonnal beszereztem. Rózsaillat a gyengém. :) És nem is csalódtam, ugyanazt tudja, mint a sima társa, plusz finom rózsaillatú. Plusz pont a márkának, hogy kapható kicsi, 100 ml-s kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 11.

pmercedes

2021. július 1.

A sima rózsaszín helyett vettem, de megbántam. Sokszor csípte a szememet és a rózsa illat is sok volt nekem. Egyébként szépen tisztít, de sokszor szárította is a bőröm, mindenképpen le kellett mosnom utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

sissi25

2021. június 13.

Nagyon puha lett a bőröm, a sminket is szépen lehozza. Sokáig elég megéri megvásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.