Garnier

Ár:   702 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 702 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 702 Ft

Biztosítja az egész nap érezhető száraz tapintás érzését. Illatait a legnagyobb parfümházak, a GIVAUDAN és az IFF alkották. Dezodor 48h izzadásgátló hatékonysággal, ultra nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva. Folyamatosan nyeli el a nedvességet már az első használattól, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Ár: 702 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Annamariya

2020. május 25.

Én alapvetően megvagyok elégedve az összes Garnier golyós dezodorral. Évek óta használom és nekem beváltak. Nem érzem egész nap az illatát, de amit elvárok tőle, hogy ne legyen izzadtság szagom azt megkapom. (-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Bettii98

2020. március 31.

Borzasztó! Ekkora hazugságot, hogy 72 óráig(új csomagolás) használ. 8 óra után a semmiben üléstől is izzadok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Littlecream

2020. január 21.

Úgy általában szeretem a Garnier golyós dezodorokat de ezt emelném ki mind közül, nagyon jó az illata és hosszan tartó, nyárra szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

kotoganklau

2019. november 22.

Hatásban van nála jobb is, de hosszan tartó, kellemes és természetes illata miatt nagyon kevelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Swenja

2019. november 11.

Kellemes illatú,de nekem nem hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Kellemes illatú,de nekem nem hatékony.

ViktoriaLugosi

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 5.

Nyárra kerestem egy golyós dezodort, mert ilyenkor nem szeretem fújkálni magam reggelente és erre esett a választásom. Csomagolása szép, bár ez lényegtelen, de legalább praktikus a mérete, igazi travel size. Na, de a hatása... Bámulatos. Eléggé izzadós vagyok, főleg nyáron a +30 fokban de ez a kis deó nem hagyta hogy izzadjak. Elnyelte a nedvességet, de nem szárított vagy irritált. Az illata is nagyon szuper, friss és üde. Nap végére is ugyanolyan az illata mint felkenés után. És az illata nem tolakodó, vagy émelygős deó mellett nem nyomja el a parfümöm illatát. Szóval egy szó mint száz ő itt a kedvencem(és mindig a táskám lakója).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

tiszaboglarka

2019. július 13.

Eddigi legjobb dezodorom. Nagyon jó illata van és elég tartós is. Nem vagyok olyan izzadós, de a nyári nagy melegben is nagyon jól teljesít. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Cucuka

2019. június 14.

NAgyon jókat hallottam róla, de nekem nem vált be. Izzadok tőle. Az illata jó, de kb ennyi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Andirea

2019. február 25.

nagyon szeretem az illatát és tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

nagyon szeretem az illatát és tartós is

ficeglobog

2019. január 18.

Nekem bevált. Illata alig. Ami jó. Nagyon tudok izzadni, de ez sokat segít. Néha nem elég, az igaz. Viszont ha izzadom is, az szagtalan. 48 órát nem próbáltam, de munkám miatt a 24 órát bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone