Garnier

Ár:   702 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 702 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 702 Ft

Biztosítja az egész nap érezhető száraz tapintás érzését. Illatait a legnagyobb parfümházak, a GIVAUDAN és az IFF alkották. Dezodor 48h izzadásgátló hatékonysággal, ultra nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva. Folyamatosan nyeli el a nedvességet már az első használattól, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Ár: 702 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Bettii98

2019. szeptember 6.

Imádom! Viszont csak nyáron hatásos a nagy melegben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Imádom! Viszont csak nyáron hatásos a nagy melegben.

ViktoriaLugosi

2019. augusztus 5.

Nyárra kerestem egy golyós dezodort, mert ilyenkor nem szeretem fújkálni magam reggelente és erre esett a választásom. Csomagolása szép, bár ez lényegtelen, de legalább praktikus a mérete, igazi travel size. Na, de a hatása... Bámulatos. Eléggé izzadós vagyok, főleg nyáron a +30 fokban de ez a kis deó nem hagyta hogy izzadjak. Elnyelte a nedvességet, de nem szárított vagy irritált. Az illata is nagyon szuper, friss és üde. Nap végére is ugyanolyan az illata mint felkenés után. És az illata nem tolakodó, vagy émelygős deó mellett nem nyomja el a parfümöm illatát. Szóval egy szó mint száz ő itt a kedvencem(és mindig a táskám lakója).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

Eddigi legjobb dezodorom. Nagyon jó illata van és elég tartós is. Nem vagyok olyan izzadós, de a nyári nagy melegben is nagyon jól teljesít. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

Cucuka

2019. június 14.

NAgyon jókat hallottam róla, de nekem nem vált be. Izzadok tőle. Az illata jó, de kb ennyi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Andirea

2019. február 25.

nagyon szeretem az illatát és tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

nagyon szeretem az illatát és tartós is

ficeglobog

2019. január 18.

Nekem bevált. Illata alig. Ami jó. Nagyon tudok izzadni, de ez sokat segít. Néha nem elég, az igaz. Viszont ha izzadom is, az szagtalan. 48 órát nem próbáltam, de munkám miatt a 24 órát bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Lilc

2018. december 3.

Eddig a legjobb, amit próbáltam. Jó az illata, de úgy veszem észre néha hatásos, működik, néha nem. Lehet ez az én hibám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

sziluetta

2018. november 9.

Nagyon szeretem, remek illata van, egész nap kitart a hatása. Ugyanúgy foltot hagy mint eddig minden deóm, úgyhogy ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

BlazonIsle

2018. október 23.

Rendszeresen sportolok, alkalmanként órákat töltök aktív mozgással és egyszer sem éreztem büdös, izzadtságszagúnak magam. Több óra kerékpározást követően is csontszáraz a hónaljam tőle. Az illatát szeretem, kifejezetten frissítő, ugyanakkor nekem még az anti-white verziója is foltot hagy a ruháimon, így érdemes odafigyelve öltözködni. Epilálást követően kicsit szárítja a bőrömet, de ezt leszámítva rossz tulajdonságával még nem találkoztam. Nyáron csak ez a dezodor jöhet szóba, gyakorlatilag kenterbe verte az összes vetélytársát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 12.

Az InvisiDry anti-white verzióját használom, szerencsére inkább csak megszokásból. Így nekem megfelelően hatékony, fürdés után még inkább elősegíti a frissesség érzetét a nem tolakodó illatával. Ha azonnal felvitel után elkezdek öltözködni, azért előfordul, hogy megjelöli a ruhát, ezért pár percet nem árt a száradásra hagyni. A 48 órás hatásról nem tudok hitelesen visszajelezni, azt nem is szeretném kipróbálni, hogy ténylegesen működik-e...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-33
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!