Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: midnightshine, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Dezodorok

Alkohol- és parabénmentes, 48 órán át tartó izzadásgátló dezodor.

Zildinyo

2016. július 21.

Egy időben használtam, és határozottan szerettem is!
Azonban gyengült a hatása, és amikor nemrégen újra ilyet kezdtem használni, már határozottan zavart illata: túl erős, és émelyítően édes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Egy időben használtam, és határozottan szerettem is!

manitia

2016. július 3.

Használtam egy darabig, de aztán lecseréltem, mert rájöttem, hogy nem én vagyok büdös, hanem ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Jancsa

2016. május 22.

Ez a legjobb izzadásgátló amit valaha használtam. Jó illata van és betertja amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Minoka

2016. május 17.

Évekig kerestem a számomra megfelelő izzadásgátlót, teljes sikertelenséggel. Aztán egyik ismerősöm ajánlotta ezt a terméket... Ez már legalább 7 éve volt! Azóta CSAKIS ezt használom! Finom, púderes az illata, könnyű az állaga! Bár nem bírja rajtam 48 órán keresztül, de fürdéstől fürdésig tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

tfaannii

2016. március 29.

Kellemes az illata és tényleg visszatart minden kellemetlen szagot. A ruhán sem hagy nyomot. Kellemesen puha lesz tőle a bőr,nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

kocosfox

2016. február 17.

Szeretem, bevált, de 2 hete sem Tescoban, sem DM-ben sem Rossmanban nem találom.. Megszűnt volna? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

tothbernadett

2016. január 19.

Hatásos izzadásgátló szer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Hatásos izzadásgátló szer.

Juccimo

2015. december 1.

Akkor vettem meg, amikor épp csalódtam egy korábbi dezodoromban (hozzászokott a bőröm és már nem védett annyira), és épp jókat olvastam a Garnier Mineral deókról. Na, azonnal be is táraztam, mindegyik fajtából vettem, stiftes, golyós, spray. Bevallom, a stifteset csak azért vettem meg, mert épp nevetséges áron vesztegették (300 Ft körül darabját). A golyóst meg a sprayt használom azóta is, ezt nem annyira kedveltem meg. A hatása ennek is rendben van, nekem a formulával van inkább bajom. Egy darabig napi szinten, utána viszont csak jógaórák után használtam, hogy arra az időre védjen, amíg hazaérek. Pozitívuma az is, hogy nagyon sokáig elég, így aki szereti a stiftes dezodorokat, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

szzsuzsa0822

2015. október 26.

Nagyon sokáig ezt használtam a spray változatával váltogatva, imádtam, hoz mindent amit ígér, kellemes az illata, plusz pont, hogy egyáltalán nem irritálja a bőröm. Kitűnő izzadásgátló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

barva.lilla

2015. június 20.

Kellemes,könnyed illata van és nagyon elégedett vagyok vele.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Kellemes,könnyed illata van és nagyon elégedett vagyok vele.. :)

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-8 Distearate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Lyral, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol