Garnier

Ár:   712 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 14.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít. Nem hagy nyomot

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

LUNACICA

2021. május 11.

Szeretem a kellemes virágos illatát. Nagyon tartós,,ruhán nem hagy foltot,és a fújás után olyan mintha nem is lenne semmi a hónaljamon. Már évek óta Garnier izzadásgátlókat használok,csak az illatokat cserélgetem,és még sohasem csalódtam egyikben sem! Évről évre elcsábulok és kipróbálok másfajta izzadásgátlókat is,de aztán mindig visszatérek a Garnierhez,mert még nem találtam olyat ami hatékonyságban felül tudta volna múlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

vikimaja

2020. december 23.

Nekem ez a kedvenc fújós dezodorom, nem hagy foltot a ruhán és jó izzadásgátló is. Kellemes, “tiszta” illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Szaboha

2020. szeptember 3.

Imádom az illatát... Már öt éve használom. Az izzadásgátlás szempontjából nem a "legélesebb kés a fiókban", a lányomnak nem használt, de én a kevésbé izzadós csoporthoz tartozom, így a tisztaságérzetem, kellemes közérzetem megtartásához remekül bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

kisenikoke

2020. július 21.

Én nem is tudom őszintén hogy mi volt ez.
Hatása nulla.
Öröm és boldogság hogy elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Én nem is tudom őszintén hogy mi volt ez.
Hatása nulla.
Öröm és boldogság hogy elfogyott.

demeterne

2020. február 4.

Régebben használtam fújós dezodorokat, hát nekem alapból nem jöttek be, de ez a termék nem igazán használ még annyit sem mint a többi. Az illata nem rossz, de hatása semmi, se nyáron, se télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

schmldr

2020. január 13.

Nekem nem használ, nem gátolja az izzadást, sőt rosszabb lesz, mintha nem is használtam volna semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

kisski

2019. szeptember 4.

Az izzadással semmit sem tesz, nem is illatosít, alig érezni a hatását...Mintha egy olcsóbb dezodort használnék. :( Sajnos nem vált be, viszont a golyós verziója annál inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Mingey

2019. május 24.

Eddig ezt hasznaltam, sajnos kivancsisagbol kiprobaltam a zold valtozatat. En szerettem, nem hagyott foltot a poloimon. Viszont az izzadasomat nem gatolta, ezert atvaltok a dove spray-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Majestic

2019. május 13.

nekem rovarirtó szagú, többen dícsérik az illatát, most akkor a kérdés, hogy ez az egy darab volt "hibás", vagy tényleg rovarírtó szagú. Extra szuper hatást sem éreztem, úgyhogy muszájból elfújkálom, hogy ne a kukába dobjam ki, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

FarkasManka

2019. április 8.

Én nem szeretem de ettől még nem rossz termék. A zöldet használom évek óta csak a múltkor nem volt , gondoltam kipróbálom. Nem izzadtam meg, és nem hagyott foltot , de az illata rémes nem bírom magamon elviselni. Az első alkalommal lecseréltem, és csak azért nem dobtam ki mert ha nálunk van a keresztlányom imádja fújkálni magát. Ilyenkor legalább nem magamon kell szagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Hidratálók: Dimethiconol