Garnier

Ár:   712 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 14.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít. Nem hagy nyomot

Szaboha

2020. augusztus 2.

mádom az illatát... Már öt éve használom. Az izzadásgátlás szempontjából nem a legerősebb termék, a lányomnak nem használt, de én a kevésbé izzadós csoporthoz tartozom, így a tisztaságérzetem, kellemes közérzet megtartásához remekül bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

kisenikoke

2020. július 21.

Én nem is tudom őszintén hogy mi volt ez.
Hatása nulla.
Öröm és boldogság hogy elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Én nem is tudom őszintén hogy mi volt ez.
Hatása nulla.
Öröm és boldogság hogy elfogyott.

demeterne

2020. február 4.

Régebben használtam fújós dezodorokat, hát nekem alapból nem jöttek be, de ez a termék nem igazán használ még annyit sem mint a többi. Az illata nem rossz, de hatása semmi, se nyáron, se télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

schmldr

2020. január 13.

Nekem nem használ, nem gátolja az izzadást, sőt rosszabb lesz, mintha nem is használtam volna semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

kisski

2019. szeptember 4.

Az izzadással semmit sem tesz, nem is illatosít, alig érezni a hatását...Mintha egy olcsóbb dezodort használnék. :( Sajnos nem vált be, viszont a golyós verziója annál inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Mingey

2019. május 24.

Eddig ezt hasznaltam, sajnos kivancsisagbol kiprobaltam a zold valtozatat. En szerettem, nem hagyott foltot a poloimon. Viszont az izzadasomat nem gatolta, ezert atvaltok a dove spray-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Majestic

2019. május 13.

nekem rovarirtó szagú, többen dícsérik az illatát, most akkor a kérdés, hogy ez az egy darab volt "hibás", vagy tényleg rovarírtó szagú. Extra szuper hatást sem éreztem, úgyhogy muszájból elfújkálom, hogy ne a kukába dobjam ki, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

FarkasManka

2019. április 8.

Én nem szeretem de ettől még nem rossz termék. A zöldet használom évek óta csak a múltkor nem volt , gondoltam kipróbálom. Nem izzadtam meg, és nem hagyott foltot , de az illata rémes nem bírom magamon elviselni. Az első alkalommal lecseréltem, és csak azért nem dobtam ki mert ha nálunk van a keresztlányom imádja fújkálni magát. Ilyenkor legalább nem magamon kell szagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Barbara99

2019. március 29.

Kedvenc dezodorom! Nem irritál, tartós a hatása, az illata pedig mint egy finom parfümé :) már egy éve ezt használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Cicuka22

2019. március 7.

Nemhogy 48 órán át nem véd (bár ez abszurd is lenne :) ), de még az itthon lakásban eltöltött pár óra alatt sem! Megizzadok és egyáltalán nem véd, nem illatosít. Ami pozitív benne hogy jó az illata és tényleg nem fogja meg a ruháimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Hidratálók: Dimethiconol