Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. január 25.

Kategória:   Dezodorok

48 órás non-stop védelem: 48 órás izzadásgátló hatás, 48 órás testszag elleni védelem. Nedvszívó Mineralite-tal gazdagítva.

Invisi Calm: Kettős hatás - Optimális fehér foltok elleni védelem aktív ápolással kombinálva, mely nyugtatja a borotválás, vagy epilálás utáni érzékeny hónaljat. Bársonyos illat.

Hecate

2018. október 25.

Szerettem volna ha segít, de nekem sajnos fokozta az izzadást. :( Igaz hormonzavarom van, nyilván az zavart be, de jó lett volna ha hozza, amit ígér. Szerencsére nekem nincs erős izzadság szagom, azonban előtte mindig csak nedves volt a hónaljam mellette azonban csurgott le a verejték az oldalaimon. Két hetet próbálkoztam vele, azonban mindig így jártam és befejeztem a fújkálását. Nagy mázlimra fekete pólókat hordok, így nem volt ciki mások előtt, viszont kellemetlen volt számomra az érzet. Amint leálltam róla már nem folytam az oldalaimon szét.... Az illatát kedveltem, a hintőpor-szerű hatást én is éreztem, lehet eltömte a pórusaim - nem tudom. Kár, pedig nem is túl drága és sok helyen kapható, örültem volna ha összebarátkozunk. Amúgy nem vagyok Garnier ellenes, ezt a terméket is én töltöttem fel. Bánatomra azonban nem tagadhatom, hogy az egykori Belle Color hajfestékükön kívül sajnos minden Garnier termék nekem csalódást okozott. :( Valahogy nem megfelelők számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Szerintem ez semmit nem csinál. Eddig semmi bajom nem volt, izzadni sem nagyon izzadtam (nem vagyok olyan fajta) de ettől szinte csorgott a hónajamon a víz. Szaladáshoz semmiképpen sem ajánlom még a jóga is határeset. Nekem valamiért folyamatosan fehérek voltak a ruháim tőle, pedig elég távolról fújtam magamra de lehet csak az én bőröm nem szerette és ledobta magáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

pszabina

2018. február 13.

Állandó termék, minden elvárást teljesít. Az illata nagyon kellemes, parfüm mellett sem túl erős, egész nap tart az izzadsággátló hatása, nem szárítja vagy irritálja a bőrömet. Nekem kicsit hintőpor-szerű érzetet ad az első órában, de egyébként remekül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

LanaWattson

2018. február 5.

Egyik kedvenc dezodorom a Garnier 72 órát Action Control-ja mellett!
Az illata nagyon jó, nem nyomja el a finomabb parfümöket sem.
Mivel úgy izzadok, mint 3 férfi, ezért nagyon jó dezodort kell választanom, ami visszafogja az izzadásomat, és megbirkózik a szagokkal is egy hosszabb nap folyamán. A Garnier dezodorok általában mind nagyon tetszenek, bár főleg az erősebb változatokat kell használnom. Azokkal viszont még a nyári 40 fokban sem lesz oroszlánszagom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Egyik kedvenc dezodorom a Garnier 72 órát Action Control-ja mellett!
Az illata nagyon jó, nem nyomja el a finomabb parfümöket sem.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol