Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

oroszildiko

2017. június 8.

Az illata kellemes, de hatása semmi (számomra) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Az illata kellemes, de hatása semmi (számomra) :(

Nita45

2015. július 27.

Az illata nagyon tetszik, viszont nekem nem vált be :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Az illata nagyon tetszik, viszont nekem nem vált be :/

Tigercat_haters

2015. április 2.

Megvettem,mert jó volt az illata,de borzalmas...komolyan büdösebb voltam,mintha egyáltalán nem használtam volna dezodort...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

faatama

2015. február 5.

Nagyon szeretném szeretni, de nem megy... :( Az illata ötös, de a hatása 1-es... akkor vonjak egy átlagot? Hármaska... talán. Nagyon gyengén!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

victorika

2014. november 21.

A deo spray-vel kifogástalan, de önmagában egyik sem győzött meg! :(

A deo spray-vel kifogástalan, de önmagában egyik sem győzött meg! :(

kivandorlove

2014. július 30.

Nekem egyáltalánnem jött be. Már szinte annyira krémes, hogy szétfolyik. A hatásától sem vagyok elragadtatva, nehezen szívódik be. És foltot, hagy a ruhán (ruha színétől függetlenül). Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

scbellie

2014. július 8.

Nagyon jó illata van és szerintem ellég jó izzadásgátló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Nagyon jó illata van és szerintem ellég jó izzadásgátló.

Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-8 Distearate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol