Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szilvi07, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2017. január 15.

Kategória:   Dezodorok

Azonnali hűsítő érzés. 48 óra non-stop védelem az izzadás ellen. Bőrgyógyászatilag tesztelt termék: parabén- és alkoholmentes

biusjj

2016. október 12.

Imádtam, a legjobb deo a világon. Gyorsan száradt nem hagyott nyomot, és mindig friss illatom volt tőle. Miért nem lehet kapni már sehol?? :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

rocksolya

2016. július 5.

Mostanában ezt használom golyós dezodornak. Nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Mostanában ezt használom golyós dezodornak. Nagyon jó!

racskai_eniko

2014. november 2.

Nagyon jól gátolja az izzadást bár kicsit hig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 2.

Nagyon jól gátolja az izzadást bár kicsit hig.

NixonB

2014. március 28.

Másodszor használtam el, szerettem bár szerintem is túl híg az állaga. Anno legelőször a csomagolás miatt vettem meg, de az illata is nagyon tetszett. Kellemes illatú ami viszonylag sokáig tart egy átlagos napon, sportoláshoz azért kevés. Lehetséges, hogy visszatérek még rá, de most új márkát tesztelek.3 csillag neki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 28.

preszl.t.eva

2014. január 4.

Nagy kedvencem volt és sokszor újravásároltam, de engem zavart hogy nagyon híg volt(semmi gond, ilyennek kell lennie) és áttértem a garnier invisiCalm stiftre, de az nem vált be olyan jól, mint elődje szóval most tovább keresek.
Viszont ezt a terméket csak ajánlani tudom, nagyon jó az illata ( nem túl erős ) és hatásos izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

gyovai890

2013. október 16.

Nagyon jó, én kimondottan szeretem az illatát is és azt is hogy jól véd az izzadság ellen! Ennél legalább nem pirosodik ki a bőröm mint az Adidas dolyós deo-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

mmartasp1

2013. augusztus 10.

Eddig a legjobb, amit valaha használtam. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Eddig a legjobb, amit valaha használtam. Kellemes az illata is.

Rainbow7

2013. augusztus 1.

Eddig ez a legjobb deom. :) Nagyon hatasos még ebben a nagy melegben is megallja siman a helyet. Ja es az illata nagyon frissito, kifejezetten nyári. 5* :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

zek

2013. augusztus 1.

Nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Nagyon jó illata van.

eda

2013. július 21.

A beautycare változat "sikerén" felbuzdulva vettem meg ezt is, de az állaga (hígabb, mint a másik) és az illata nem jön be annyira, mert ez alkoholos (a jellemzés alapján alkoholmentes, de az összetevők szerint nem az!) és ezt felkenéskor nagyon érezni. Hatását tekintve jó, a nagy hőségben is állja a próbát. A fekete pólón nem hagyott fehér foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

Hidratálók: Zinc PCA

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.