Garnier

Ár:   580 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lorik.laura, az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2016. október 27.

Kategória:   Dezodorok

No alcohol - No paraben

silence

2019. november 2.

Egy jó ideje már csak ezt a golyós dezodort használom, mert számomra tökéletesen teljesít és nem okoz allergiát sem.
Sajnos nagyon kell válogatnom a golyós dezodorok között, mert a legtöbbtől vörös, viszkető, ekcémás kiütések jönnek ki rajtam, amitől meg nem, azok mellett izzadok.
Ettől kiütések sem jöttek és tökéletes izzadásátló hatású is rajtam, ráadásul az illata is kellemes.
Egy ideig biztosan nem is kísérletezgetek mással!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Egy ideig biztosan nem is kísérletezgetek mással!

mmartina97

2018. február 20.

Nekem nem ér semmit,ráadásul ragadok tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Nekem nem ér semmit,ráadásul ragadok tőle

Yette

2016. október 26.

A kedvencem ha használom abszolúté nem izzadok, nem irritál és nem hagy foltot a ruhán bár viszonylag hosszba ideig szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

jns.melinda

2015. július 3.

Kellemes illatú hatékony dezodor, mindjárt elfogy és máskor is fogom ezt választani vagy valamelyik testvérét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

lorik.laura

2015. április 28.

Nagyon szeretem! Elég izzadós vagyok, és nagyon jól teljesít a "rosszabb" napokon is. Negatívumként azt tudom felhozni, hogy elég lassan szárad, így kb 10 percig nem öltözök fel, de nem bánom, mivel elég jól teljesít. Az illata is nagyon kellemes, olyan tisztaság illata van. Simán felveszi a versenyt a másik kedvenc golyósommal, a Nivea Dry Comforttal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone