Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Linda0222, az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2013. január 24.

Kategória:   Dezodorok

Erina

2016. december 16.

Csomagolása nagyon igényes, kényelmes, illatát nem igazán éreztem. A fekete blézeremet megfogta, totál fehér lett pedig hagytam száradni miután felkentem. Izzadásgátló hatása egyenlő a nullával. Még egy lazulós, nem csinálok egész nap semmit napon sem ér semmit. Ilyen deóval még nem volt dolgom, hogy érzem magamon azt a kellemetlen szagot :( próbálkozom még vele, de valószínű a kukában végzi. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Bazsarózsaa

2015. április 15.

Csak az illata miatt kettes, még egy stresszmentes, átlagos napon se bírom vele izzadás nélkül és nehezen is szárad.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Katie

2015. február 15.

Jó illatú, jó állagú, nem hagy foltot, és a csomagolás is igényes, kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Jó illatú, jó állagú, nem hagy foltot, és a csomagolás is igényes, kényelmes.

petravilaga

2014. augusztus 10.

Az illatát imádom, nem hagy fehér foltot sem, azonban egy melegebb napon nem nyújt megfelelő védelmet és nagyon viszket tőle a bőröm is. Sosem volt más dezodortól ilyen problémám, nem tudom, hogy melyik összetevőjét nem bírja a bőröm, de számomra így teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

zami86

2013. október 18.

Tökéletes. Illat rendben, hatás rendben. Más nem igazán kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

Tökéletes. Illat rendben, hatás rendben. Más nem igazán kell. :)

fayless

2013. szeptember 21.

Eléggé lassan szárad, de amíg szárad, addig is elvégzem a reggeli készülődést. Az illata hűvös, kellemes és kicsit férfias, még a barátomnak is bejön. Ezt is és az InvisiCalm-ot is szeretem, jól teljesítenek még a 35 fokos melegben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

hena

2013. augusztus 25.

Up: Úgy néz ki szűk 2 hónapig tartott csak a kapcsolatunk...Kezdetben minden rendben volt ezzel a deoval, jó illat, nem voltam mellette büdös és nem is izzadtam tőle jobban a szokottnál. Azonban az elmúlt pár alkalommal bevizesedett tőle a hónaljam, annyira, hogy újra le kellett zuhanyoznom. Szinte folyt le a bőrömön, pedig kb 25 fokban használtam, így nem lehet a kánikulára fogni....Sajnálom, de ezek után soha többet Garnier dezodor...

Spray változatban vettem meg, akciósan. Az illata nagyon tetszik, és sokáig is érződik, ami ebben a melegben nagyon jól jön :D Viszont az izzadsággátló hatása lehetne erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

zombia

2013. augusztus 5.

Rengeteg golyós dezodort kipróbáltam már.. egyik sem véd az izzadás ellen, úgyhogy már nem is ezt figyelem náluk.. számomra az a fontos, h egész nap kellemes illatú legyen a hónaljam..ez a termék teljesen bevált. Használtam már a rózsaszínt is, ami szintén jó volt. Ezentúl is ezeket fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

landi

2013. augusztus 1.

Nem hagy foltot,száraz érzés,tartósan véd,viszont nekem az illata nem nagyon tetszik,olyan férfias. Csak emiatt nem 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

fatime

2013. július 1.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a dezodorral, a nagy melegben is egészen jól bírta, csak egyszer kellett újra kennem. Az illata kellemes és foltot sem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone