Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védlmet nyújt.

Saranhuone

2019. november 25.

Nekem is az új csomagolásos van. Eddig bevált, nem leszek tőle büdi, nincs erős illata és a fekete ruháimat sem fogta össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Kitty9526

2018. június 22.

Lassan elfogy az első kis tégelykém és nagyon megszerettem. Más is írta, hogy már nem ilyen kiszerelésű, hanem minion alakú :D (csak, hogy ilyet ne keressetek a boltban)
Nagyon jól ellátja az izzadásgátló feladatát, kellemes az illata nekem a nap végén is és nem fogja be a ruhát.
Számomra ez egy abszolút újravevős termék, de hibái, hogy kicsit lassan szárad (de érdemes megvárni, mint egyből ráöltözni) és viszonylag nagy adat termék fordul ki belőle, amitől felkenődik az oldalára. Ezektől függetlenül 5*-ot adok, mert nagyon jó izzadásgátló és még sokáig fogom ezt a terméket használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Magneto

2017. augusztus 12.

Szeretem az illatát, nem hagy foltot, nem csomósodik össze, csodát nem csinál, egynek elmegy. Ami még nekem plusz előny, kompakt a csomagolása, és nagyon könnyű, utazóbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Vicus

2017. július 26.

Az enyémnek más a csomagolása, tojás formája van, de ugyanúgy InvisiDry. A lényeg, hogy fura szaga van és az égvilágon semmit nem csinál, büdös leszek mellette/tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

HReni9119

2016. július 9.

Legeslegjobb deo, amit valaha használtam!!! Én este, fürdés után használom, másnap reggelre elillan az illata (nálam ez pozitívum, nem szeretem ha deo szagúak lesznek a ruháim). Fehér foltot nem hagy maga után. Az izzadást és a kellemetlen szagokat nagyon jól megelőzi. A munkában hordott fehér pólóm a hét végére sem lesz kellemetlen illatú. Sokáig elég, nem is emlékszem már hány hónapja van meg, de még mindig van benne egy kevés. Az utánpótlást már be is szereztem akciósan. :) Csodaszer nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Eleinte használt, de 2-3 hónap után hozzászokott a bőröm, és hatásosságát elvesztette. Tartottam pár hónap szünetet, vettem egy teljesen újat, de akkor már pár óra után büdös lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

kismadár

2015. szeptember 5.

Vegyesek vele kapcsolatban az érzéseim, mert bár több "problémám" is van vele, mégis szeretem. Először is, nem hogy 48 órát nem bír ki, 12-t se... 6-8 óra után már egyáltalán nem érzem a bőrömön, szerencsére egyébként sem szokott kellemetlen illatom lenni, szóval ha cserbenhagy, akkor sincs nagy gáz, de elképzelhetetlennek tartom, h egy erősebb testszagú embernek beválna... A másik problémám az, h nagyon gyorsan elfogyott. 800 forintért vettem és 2 hét után teljesen kiürült, szóval egyáltalán nem gazdaságos. Pozitívuma, hogy kellemes, friss az illata, parfümös, de mégsem émelyítő. Jó az állaga, szeretem ezt a vizes hatást. Nem irritálja a bőrömet és a ruhákat sem színezi el. Összességében szeretem, csak kár, h nem tartósabb és hogy ilyen gyorsan fogy.

(EGYÉBKÉNT A CSOMAGOLÁSA TOTÁL MÁSMILYEN, EZ EGY RÉGI KÉP, MOST NEM ÍGY NÉZ KI, DE AZ ÖSSZETEVŐK ÉS A NÉV VÁLTOZATLAN MARADT!!!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

gioia

2014. október 4.

Tartós, jól működik, nem keni össze a ruhát, az illata is príma, diszkrét. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Kiscsillag5

2014. augusztus 10.

Eddig nálam a Garnier golyósok a leghatékonyabbak. Elégedett vagyok velük. Nagy melegben nap végére sincs kellemetlen szagom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

OneDa

2014. március 26.

Nem hagy nyomot, jó az illata, viszont nem biztosít egész napra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Nem hagy nyomot, jó az illata, viszont nem biztosít egész napra.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!