Garnier Mineral  Protection5 Fresh Floral Deo Spray
Garnier Mineral  Protection5 Fresh Floral Deo Spray

Garnier

Garnier Mineral Protection5 Fresh Floral Deo Spray

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 1.

Kategória:   Dezodorok

Mineralite*-tal, egy vulkanikus eredetű természetes nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva.
48h** non-stop védelem izzadás ellen, és a bőr lélegzik.

5 védelem: Teljes 5in1 védelem a bőrnek és a ruháknak, friss virág illattal:
1. 48h védelem testszag ellen
2. 48h védelem nedvesség ellen
3. Védelem irritáció ellen
4. Védelem fehér foltok ellen
5. Védelem sárga foltok ellen

*Mineralite=Perlite
**műszeres teszt

Alkoholmentes(etil-alkohol), parabénmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés:150 ml

Anita97

2018. szeptember 24.

Izzadós vagyok és eddig semmi nem segített,így igazán ettől se vártam csodát.
Nem hagy foltot,ami nagy előny!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Izzadós vagyok és eddig semmi nem segített,így igazán ettől se vártam csodát.
Nem hagy foltot,ami nagy előny!

klaura97

2018. március 20.

Tegnap használtam először és meglepődtem hogy mennyire jó, teszi a dolgát és végre az első illat ami nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

CoolLittleFox

2017. december 25.

Teszi a dolgát.
Illatáról az ametiszt jut eszembe, bár lehet csak a csomagolás színe miatt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Teszi a dolgát.
Illatáról az ametiszt jut eszembe, bár lehet csak a csomagolás színe miatt. :D

kremes11

2017. november 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel a leírása nagyon kecsegtető volt, de nálam nem ért semmit, mármint az izzadás terén. Izzadós vagyok, szóval nem lepődtem meg, hogy a 48h nedvesség elleni védelem talán 2 volt. Viszont a sárga és fehér foltok ellen jó volt. Testszag ellen is, és az illatát is szeretem. Csak az az izzadás ne lenne.. de hát nálam az elkerülhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Katka0716

2017. november 13.

Én nagyon régóta a Garnier deokat használom, a lila, rózsaszín és a zöld között szoktam váltogatni. Nem vagyok egy nagy izzadós. Néha kapok 1-1 másik fajtát, de ezekhez térek mindig vissza. Nap végére sem érzem magam büdinek. Előny számomra, hogy nem hagy nyomot a ruhákon. Majd ki akarom próbálni a Neo dezodorokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Ingi

2017. november 11.

Elhasználgatom. Nem rossz, tényleg olyan egynek jó :) Semmiben sem kiemelkedő. A rózsaszín társának sokkal jobb az illata. Újravenni nem hiszem, hogy fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

vszilvia

2017. november 11.

Nekem ez a kedvenc illatom, de a golyós dezodort én hatásosabbnak érzem, ezért inkább a cipőimet illatosítom most vele :-) Nyáron a a 40 fokban a lábamra is fújtam, így nem izzadtam tocsogósra az utcán, arra például tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

csemegeuborka

2017. november 10.

Nem hagyott se fehér, se sárga foltokat ami nálam a legfontosabb volt. Nem vagyok extrán izzadós, de ha mégis izzadtam, büdi akkor se lettem.
Egynek jó volt, de semmi extra.
Szerettem de a kíváncsiságom hajt és tovább keresgélek jobb után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Egynek jó volt, de semmi extra.
Szerettem de a kíváncsiságom hajt és tovább keresgélek jobb után

Gizella

2017. október 26.

Az illatát nagyon szeretem, mind izzadásgátló is abszolút jól funkcionál. A legnagyobb pozitívuma, amit eddig más deo spray-nél sajnos nem tapasztaltam, az az, hogy nem hagy foltot a ruháimon. :-) Kb. fél éve már, hogy csak ezt használom, sorra végigpróbálva az összes illatát, eddig egyikben sem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Angemoll

2017. október 25.

Az illata nagyon jó, teljesítményben viszont nem 100%-os nálam... a jol bevált Rexona-hoz viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Dimethiconol