Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 15.

Kategória:   Dezodorok

szandinagy

2014. január 16.

Én nagyon szeretem,együtt használom a dezodorával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Én nagyon szeretem,együtt használom a dezodorával :)

Arian87

2013. október 8.

Nem voltam tőle elájulva. Az illatok jók, de az izzadás ellen nem véd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Nem voltam tőle elájulva. Az illatok jók, de az izzadás ellen nem véd.

x1342x

2013. október 8.

Nekem se vált be. Jó volt az illata de ennyi, sokáig száradt és nekem nem volt elég a védelme, visszatértem a megszokott dezodoromhoz, őt el se használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Szilviaa

2013. október 3.

Nagyon nem vált be. Nem vagyok izzadós, de, amikor ezt kentem a hónaljamra mindig olyan fura szagú lettem a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

CocoSunrise

2013. szeptember 16.

Szerintem nagyon jó, én szinte az összes Garnier mineral golyós deót kipróbáltam... nem ez a kedvencem, de elégedett voltam vele. Az illata sokáig tart, tényleg hat és nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Laura19

2013. szeptember 11.

Anyukámnak volt, nekem nem tetszett az illata, meg az sem, hogy golyós. Neki meg kiütéses lett a hónalja, úgyhogy erről ennyit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

evva1

2013. július 21.

Finom illata van, nem túl hivalkodó, friss, üde. Tényleg sokáig tart az illata, de nekem kicsit túl folyós volt. 2 tubust is elhasználtam ennek ellenére, de engem az állaga nagyon zavart...tényleg ömlött mindkettőből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

luxusbaba

2013. június 20.

En nagyon szeretem, sokaig tart az illata, es nem hagy foltot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

En nagyon szeretem, sokaig tart az illata, es nem hagy foltot!

Hidratálók: Zinc PCA