Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

Biztosítja az egész nap érezhető száraz tapintás érzését. Illatait a legnagyobb parfümházak, a GIVAUDAN és az IFF alkották. Dezodor 48h izzadásgátló hatékonysággal, ultra nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva. Folyamatosan nyeli el a nedvességet már az első használattól, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

csupakrem138

2015. december 31.

Jó illata van, de én nagyon izzadós vagyok, és körülbelül 2 óráig tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

Kriszti86

2015. augusztus 12.

Akciós volt,kipróbáltam...hát nem jött be.Semmi izzadásgátló hatása sincs és büdös is lesz tőle az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

TBeszter

2015. április 27.

Őszintén nem tudom, hogy mi baj van vele, mert ezelőtt egy másik tipusú Garnier dezodort használtam és imádtam. Egyáltalán nem vagyok izzadós tipus, így nekem elsősorban az illata fontos, ami tetszene is, ha csak kifújnék belőle és úgy szagolnám... de amikor rajtam van, rövid idő után (talán valami reakció miatt) olyan eszméletlenül büdös lesz, hogy... borzasztó. Ötletem sincs, hogy mitől, de valami szörnyű. Most ahogy írom, azon gondolkozom, hogy lehet, hogy megromlott a boltban, vagy ilyesmi, ötletem sincs, de az biztos, hogy kidobós termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

riella1994

2014. május 13.

Soha többet!! Magamra fújom és még el sem kezdek izzadni már vízfoltos is vagyok. Később pedig kellemes illatból büdös szag lesz. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Matyuskababa

2013. november 29.

Ez egy borzalom. Nem elég hogy 0 izzadtság gátló hatása van, de edzés után befújtam magam vele és mire felöltöztem a fekete nadrágomra a hónom aljáról lepotyogott az összes dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

mona89

2013. augusztus 28.

Csalódás. aktív, mondhatni fizikai munkát végzek és 2-3 óra után ott vagyok, mintha semmit nem fújtam volna magamra...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

blackberrylollipop

2013. június 25.

Szerintem egész jó. Nem vagyok az az izzadós fajta, de nekem jól bírja. Tetszik az illata és hogy zárolható (utazáskor hasznos). Egy ideig szárazon tartja az embert, de nap végére azért érezni a nedvességet, ami szerintem még elmegy és tökre egészséges. Viszont testszaggal nem találkoztam a használata során, ami nekem a fő célpont volt, tehát a dolgát elvégezte. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 25.

annroi

2013. április 14.

Egy átlagos napon tökéletes, szerintem jól bírja, és az illata is jó. Kemény sportolásnál azonban nem mindig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

KataaBabaa

2013. április 2.

Első alkalmakkor imádtam, kibírta a 40 fokos nyári napokat, aztán egy idő után nem hatott. Nem értem miért, de így lekopott, már meg sem nézem a boltban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

miomio

2013. március 6.

Régóta áll a polcomon, csak alkalmanként használom. Valamiért nem nyerte el a bőröm tetszését, viszont az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol