Garnier

Ár:   922 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2011. december 6.

Kategória:   Hajápolók

Szucsandrea1

2015. november 8.

Kb. fele annyi ér mint az ára, semmi extra nincs benne. Az illata nem tartós és nem kiemelkedő. A hajam jobban ki tudom fésülni mosás után, ez tény, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Molten

2015. július 31.

Az illatán kívül nem sok jót tudok mondani erről a termékről. Nem egyszer fordult elő, hogy csak nehezebbé tette a hajam kifésülését, és mikor már a zuhanyzóban is éreztem, hogy nem érem el a kívánt hatást, csak ráfáztam, ha kicsivel többet próbáltam rátenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Krémacska

2015. július 13.

Sziasztok! Az utóbbi hetekben-hónapokban sehol sem találom ezt a balzsamot. A sampon ott van a polcokon, de a balzsam az összes drogériából, boltból hiányzott, ahol eddig kerestem. Tudtok erről valamit? :( Nagyon szeretem ezt a balzsamot, ezért sajnálom annyira, hogy nem tudom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 13.

liviaraganyi

2015. március 11.

Ezek a szilikonmentes balzsamok nekem nem váltak be, a legtöbbje olyan mintha semmit nem kennék a fejemre, kb. ennyit tudok róla mondani. Hogy szép fényes dús hajad lesz tőle mint valaki írja azt kötve hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

Pingvinke2000

2015. január 11.

Szerettem ezt használni, mert hidratálta a száraz hajvégeimet is. Kifésülhető lett a hajam, nem kellett kifésülő spray-t használnom ez a balzsam mellett. Az illatát egyenesen imádtam :D Az nem tetszett benne, hogy a hátközépig érő hajamra sokat kellett tennem, hogy használjon, így nekem nem éri meg sajnos :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

AyaDid

2013. november 5.

Kedvenc hajbalzsamom, függetlenül attól, mit hirdet magáról és mit nem teljesít belőle. Igazság szerint én illat alapján választok sampont és balzsamot, mert nekem ugyanazt nyújtja egy terméktípusból az összes változat, mindegy, hogy zsíros, normál vagy száraz hajra való-e, vagy hogy dúsító hatást tulajdonítanak-e neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Laura19

2013. november 3.

A samponjával együtt használom. Nagyon kellemes az illata.
Szép, fényes, dús hajat eredményez. Ár/érték aránya is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

A samponjával együtt használom. Nagyon kellemes az illata.
Szép, fényes, dús hajat eredményez. Ár/érték aránya is jó.

iringo

2013. augusztus 7.

Az illatát imádom és a hajamat is puhává varázsolja, egy szóval nállam bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Az illatát imádom és a hajamat is puhává varázsolja, egy szóval nállam bevált.

ritterdaniella

2013. július 29.

Nekem bevált ez a balzsam, jobban mint a samponja. Jó illata van sokáig megtartja hajam és selymes könnyen kezelhető lesz. Közben váltottam másik balzsamra de ha elfogy visszaállok erre. Viszont hamar elfogy mert elég híg és sok kell a hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Csucsundra

2013. május 17.

Nagyon gyenge hajbalzsam. Nem sokat ér. A samponja egész jó, de bánom, hogy megvettem a balzsamot hozzá, mert egy jókora maroknyit kell használni ahhoz, hogy ki is lehessen fésülni a hajat, eléggé híg állagú és alig lehet kinyomni a flakonból egy idő után, mert annak tervezése idétlen, behorpadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Antioxidánsok: Faex, Yeast Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.