Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

Csipetke

2019. május 31.

Nekem narancsos barackos színű van meg. Kellemes az illata. Tetszik a kiszerelés is. Először féltem tőle, hogy sok fog kijönni egyszerre használat közben, de szerencsére nem. Sőt tudok nyomni belőle kisebb adagot is. Szépen el lehet oszlatni. Gyorsan szárad,szívódik fel. Nem hagy nyomot sem még a fekete felsőn sem. Egész napos hatása van, még este is érzem az illatát. Nekem tetszik és bevált. Ez az első dezodorom a márkától de szerintem nem az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. Megfogott a krémes állaga, hogy ápolja a bőrt és puhább lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

girlinpink

2018. december 4.

Nem rossz, viszonylag sokáig tart a hatása, az illata szerintem tovább megvolt. Leárazva vettem meg, de nem venném újra. Plusz mivel krémes állaga van, vigyázni kell vele, hogy ha esnek le darabkák, ne a ruhádra érkezzenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

kalmaniki

2018. április 18.

Leértékelve vettem, de még azt a pár száz forintot is sajnálom érte. A kiszerelésével nem volt gondom, bár a golyósakat jobban kedvelem. Az illata tetszett ugyan, de túl intenzív és az izzadságszaggal keveredve nem volt túl kellemes.... Pedig egyáltalán nem vagyok izzadós, de még így is kellemetlen illatúnak éreztem magam a használata mellett. Gyorsan a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

ninarny

2018. március 24.

Atópiás dermatitiszes, rettenetesen érzékeny a bőröm. A dezodorokkal hadilábon állok: egy részük tényleg teljesen hatástalan, a másik részük pedig annyira kihaszárítja a hónaljam, hogy az elviselhetetlenül viszket. Más dezodoroktól pedig egész egyszerűen rettenetesen fáj és sebes. A gyógyszertári dezodorkkal is meggyűlt a bajom, de ez a dezodor minden gondom megszüntette! Egyszerre tartós (24 h) és kíméletes! Azóta csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Banana

2018. február 7.

Én ezt a tubust egyszerűen nem értem. Alig lehet kivarázsolni belőle az izzadásgátlót. Akciósan vettem valami potom pénzért és csak azért vettem meg, mert nem volt nálam deo. A hatása jó, az illata sem rossz, de a tubus tényleg rossz az ára pedig igen magas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

PattiiT

2017. december 30.

Én leértékelésen 379 forintért jutottam hozzá, szóval nekem egész kedvező volt a vásárlás. A türkizkék színűvel küszködök egy ideje, mert lehetetlen kinyomni a tubusból, pedig elég sok termék lapul még benne. Persze ott van a jó öreg szétvagdalós módszer, de ezt egy dezodornál elég kellemetlen alkalmazni. Így se a felvitel, se a hordozást nem teszi kényelmessé. Egyébként aki ettől eltekint, annak biztos jó barátjává válik, mert számomra a hatásával nem volt gond, bár az illata nem igazán tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

gabbica

2017. december 25.

Nem volt nálam a telefonom sajnos vásárlás közben, így eshetett meg, hogy sikerült megvennem ezt a szörnyűséget. Alapvetően nem vagyok egy brutálisan izzadós típus, de nyáron és stresszhelyzetben jön, aminek jönnie kell....Ezt simán kordában lehet tartani, meg egyébként sem szagos, inkább csak vizes. Na ez a deo semmire, de semmire nem jó, ellenben pár óra alatt olyan bűzöket növeszt, ami marha kellemetlen tud lenni. Ha simán semmit nem használok, se szokott hasonló sem lenni. Nahjó nem ülnek el mellőlem a metrón, de azért igyekszem leszorítani a karom amennyire lehet. Jah és hab a tortán, hogy tényleg csúnyán megfogja a ruhákat. Hatalmas kuka, totális pénzkidobás, nem lehet elhasználni sem. Amúgy a Garniernek úgy ahogy van el kéne engednie a dezodor vonalat, hatalmas tévedés mind.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

xfxff349

2017. november 24.

elég drága.... sőt, nagyon drága. De a hatása miatt megéri megvenni. A nap végére is érzem a kellemes illatot, hiába izzadtam egész nap, nem volt rossz szagú a hónaljam.Fehér nyomot sem hagy és ragadni se ragadok tőle. Elég kevés terméket adnak ennyi pénzért, de nekem egészen sokáig bírni szokta, szóval szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

vszilvia

2017. november 6.

Nagyon jó kis termék, remek illatokkal, de az árához képest a mérete kicsi és nehéz a végét kipréselni belőle. Mivel kicsit drágának tartom, ha tehetem akciósan veszem, de nyáron azért többnyire beruházok rá, mert a hatása remek. A négy csillag az ára miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.