Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi1220, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

Alkoholmentes.

LiiL

2018. december 15.

Soha többé! Az illata jó, nekem még deóként is jól szuperál. DE hogy én mit szenvedtem vele, amíg kiimádkoztam a végét a tubusból. Nyilván nem akartam kidobni a krém 1/4-t, de nagyon bosszantó volt ez a fajta kiszerelés. Egyáltalán nem praktikus, de cserébe legalább jó drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

Atgondolatlan dontes volt,s meggyozott a csomagolas,vegre nem az uncsi spray vagy golyos. Mikor eloszor felkentem mar akkor tudtam, hogy nemhogy 48 orat (48 joeg, hogy is irhatnak ra ilyesmit?!) de a ket orat sem fogja birni. Persze igy is lett. Nagyon gyorsan fogy vagy csak a felpuffasztott tubus van tele kizarolag levegovel, nem tudom de soha tobbet nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Kagylodina

2017. március 30.

Megmondom őszintén csak azért vettem mert gyorsan döntenem kellett levettem és rohantam haza...DE én ilyen rossz dezodort életemben nem használtam még... az illata oké de nem , hogy 48 órát de még 8 órát sem ,,hat" pedig nem vagyok izzadós . Biztos vagyok benne, hogy többé nem veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

rekapi

2017. február 11.

Nagyon izzadós vagyok, folyamatosan keresgélek és váltogatom a dezodorokat. Ez pont annyit ért, mintha semmit nem kentem volna fel, de feltételezem kevésbé izzadósoknak beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

gumibogyo11

2016. október 9.

Az illata oké, nekem a narancssárgás van és szerencsére nap végén nem az van, hogy a te szagod keveredik a dezodorral. Nem vagyok túl izzadós (leszámítva a nyári 40 fokot), úgyhogy nekem egész jól teljesített. Ami viszont kimondottan zavar és ami miatt nem fogom többször újravenni az az, hogy a tubus egyszerűen használhatatlan és ez engem marhára idegesít. Ha kb félig elfogy lehetetlen kipréselni belőle a cuccot és megjegyzem kb 1-2 hét alatt elfogy a fele. Ezután mint a fogkrémes tubusból, úgy passzírozom ki a krémet aminek a fele így a kezemen landol, így aztán nem is praktikus. Izzadásban oké de szerintem így ár-érték arányban nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

LegallyBlonde

2016. október 3.

Nem vagyok kifejezetten izzadós típus, tehát ilyen szempontból azért nem kell túl nagyot teljesítenie - és e tekintetben nem volt vele különösebben gondom - minden más szempontból viszont szerintem pocsék. Nyilván ötletes és figyelemfelkeltő ez a fajta csomagolás, de a hétköznapokban nagyon nem praktikus.Főleg, hogy a vége fele járva, úgy kell belőle kiszenvedni az anyagot, és mondjuk a reggeli sietségben pont nem ezzel szeretek tökölni. A másik nagy hibája, hogy szerintem lassan, nehezen szívódik fel, úgyhogy a ruha felvételekor a fehér csík garantált. Mindezekhez képest viszont az ára szerintem kicsit magas.Ennyi pénzért - de még kevesebbért is simán - vannak sokkal jobb izzadásgátlók, amik nem rendelkeznek ilyen hibákkal, mint ez. Biztos nem fogom újra venni. A 2 csillag mindösszesen azért jár, mert végül is a semminél jobb volt, elhasználtam, büdösnek nem találtam. De nagyon semmi extra tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

toti

2016. szeptember 12.

Igen izzadós vagyok, mindig másfajta dezodort próbálok is. Katasztrófa, elvileg parfüm mentes, de büdös. Tény, hogy sokáig elég,de az biztos, hogy újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

lena76

2016. július 11.

Izzadásgátló hatása 30 fokig elég, de sajnos egyáltalán nem praktikus a csomagolása. Még teli állapotban is nehéz felkenni, de ha már csak félig van, szinte reménytelen. Soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

vivien92

2015. november 9.

Húha, meglep a sok negatív vélemény. Nekem teljesen bejött, bár nem vagyok izzadós. Hamar megszárad, nem hagy foltot a ruhán, egész nap jó illatú vagyok tőle. Az ára valóban borsos, de sokat akciós, olyankor mindig lecsapok rá. Viszont a végén nagyon nehéz használni, szinte lehetetlen belőle kinyomni az utolsó cseppeket...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

fcike93

2015. október 18.

Megvettem, mert ilyen deo-t még úgysem használtam, de leginkább a kíváncsiság hajtott. Az illata nagyon jó volt, az állagára sem panaszkodhattam, nem fogta meg a ruháimat és könnyen beszívódott, viszont a tubus kialakítása miatt szinte 1/3-át dobhattam ki a kukába. Annyira nehezen tudtam már a "vége fele" kipaszírozni belőle a tartalmát az idiótán megtervezett széles kupak miatt és így tényleg elég sok termék maradt a tubusban, amit aztán dobhattam ki, ha nem akartam minden egyes alkalommal kínozni magam. Emiatt sajna csalódnom kellett :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.