Garnier

Ár:   759 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadásgátló dezodor, amely kíméletes a bőrhöz. Innováció: szabadalmazott kör diffúzor. A nagyobb hatékonyság érdekében: akár egyetlen fújással befedi az egész hónaljat. Természetes nedvszívó ásvánnyal gazdagított, akár 48 órán át véd a nedvesség és a kellemetlen szagok ellen. A bőr jobb ápolásáért: a spray kíméletes a bőrhöz. És a bőr lélegzik. Segít megelőzni minden kellemetlen érzést a bőrön, beleértve az égető érzést is. A babaápolásban is használt, panthenollal gazdagított, amely minden bőrtípusra megfelelő. Illat: virágillat rózsával, fréziával és babarózsával.

Pandi90

2019. augusztus 28.

Kiváló izzadásgátló. Az illata is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Kiváló izzadásgátló. Az illata is szuper.

sziluetta

2018. december 12.

Szóval egyszer használtam már azt a kenegetős neo-t, és baromi finom illata volt, használt is, így glamour napokon beszereztem egy ilyet. Felváltva használom több dezodorral, így egy ideje elfelejtkeztem róla. Na most, több mint a fele anyag megvan benne, nem lehet kifújni, mostmár nem olyan fancy kis kör alakba spricceli, hanem konkrétan végigfolyik a könyökömig, amíg fújom, és csak oda nem jut, ahova céloztam vele. Szóval az enyém elromlott, és ezért most nagyon mérges vagyok. >.<

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

nicolekitti

2018. július 8.

Nagyon jó dezodor ez is, az illata is kellemes. Egy bajom van ezzel is, hogy bőven van még benne és egyszerűen nincs benne nyomás, nem tudom kifújni. Amúgy is horror ára van, igy meg még nem is gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

mersi

2018. július 1.

Tini korom óta erős izzadással küszködöm, de úgy tűnik ez végre használ, illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

mersi

2018. július 1.

baba_girl_16

2018. április 25.

Az itteni pozitív vélemények hatására próbáltam ki én is. Az illata nagyon jó és tartós, a nap folyamán is sokáig lehet érezni. Fújáskor nekem kicsit fullasztó és pici púderes réteget is hagy a hónaljon. A szagokat jól elfedi, viszont izzadni tudok ugyanúgy. Tetszik a kör alakú szórófej kialakítása. Kuponos napokon megéri, de amúgy drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Picur999

2017. május 11.

Jó dezodor nagyon, még a műszak végefele is érzem az illatát, a szagokat is szépen elfedi. :)
Az illata is nagyon megtetszett, a körfej is egész jó szerintem! :)

Érdemes akciósan venni, mert nagyon drága rendes áron. :)
5 csillag mehet rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Az illata is nagyon megtetszett, a körfej is egész jó szerintem! :)

Érdemes akciósan venni, mert nagyon drága rendes áron. :)
5 csillag mehet rá. :)

Tincs12

2017. március 25.

A kialakítása tetszett meg először, hát gondoltam teszek egy próbát vele. Az illata szerintem nagyon jó (a narancssárga párjához képest fényévekkel jobb). A testszagot is nagyon szépen meggátolja, viszont ugyan úgy izzadok mellette. Nagyon hamar kifogy, ezért Joy vagy Glamour napokon tárazzatok be belőle, mert azért megkérik az árát. Összességében nem rossz, lehet, hogy a későbbiekben majd visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Kremcica

2017. január 20.

Update: az illata egyre kevésbé tetszik. Az alapillata jó lenne de aztán jön a rózsafulladás. Elhasználom, de többet ezt nem fogom megvenni. Esetleg más illatban. Téli használatban nekem teszi a dolgát csak az illata zavar.

Tetszett a boltban a szokatlan formája így az őszi kuponos napokon beszereztem egyet. Tetszik az illata, és szórófej is működik. Kellemes nem tolakodó illat, foltot nem hagy a ruhán és a bőrön sem lesz púderes folt. Alapáron sokallanám megvenni, gondolom az új dizájn miatt nyomták meg az árát. Mindenesetre jó dezodor, lehet kipróbálom más illatban is (főleg ha lesz megint kupon hozzá).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

babyface

2017. január 20.

a 'natúr' verzióját már kipróbáltam, de azért még tettem vele is egy próbát mielőtt végleg leírtam volna ezt a családot. :D az illata fullasztó, a párom többször is megjegyezte, pedig nem az orra alatt fújkáltam magam, hanem a fürdőben. hatásra egész jó bár nekem sokkal jobban bejött a dobozos rexona, és a végére sajnos a fújókája is elromlott, bár az előzőnél nem volt ilyen jellegű problémám biztos csak az enyém volt hibás. :) én maradok a stiftes deoknál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag