Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2013. október 25.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja az érzékeny bőrt. 24 órán át hidratálja is azt.

Kiszerelés: 250 ml

Magnolieae

2017. április 9.

Keresem méltó utódját, de még nem találtam meg. Amikor először győzködtek róla, hogy megéri az árát, nem hittem el. Azt gondoltam, ez is csak presztízs termék, de nem az! Valóban selymessé varázsolta és hidratálta a bőrt! Finom volt az illata, és valamivel sűrűbb az állaga, mint egy átlag tusfürdőé. Mindenképpen újravenném!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

juditkaa70

2016. január 29.

Nagyon sajnálom,hogy már nem gyártják. Az egyik legjobb tusfürdőnek tartottam. Imádtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 29.

anett30

2013. június 24.

Sziasztok, én Angliából szerzem be (ott még van). Rendeltem egy nagyobb mennyiséget, akit érdekel írjon a következő email címre:

lanett30@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

lanett30@freemail.hu

KataaBabaa

2013. március 29.

Nagyon jó tusfürdő érzékeny bőrre, néha használtam, egy baja van, az ára, de kár hogy bevonták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

abaticz

Korcsoport: >54
2012. december 4.

Pár hónappal ezelőtt azt a tájékoztatást kaptam egy illatszer boltban, hogy a termék megszűnik. S valóban azóta sehol se látom. Nagyon sajnálom, mert a férjem nagyon száraz és érzékeny bőrére ez volt az egyetlen tusfürdő, ami nem szárította ki a bőrét, sőt a fürdés utáni kenőcködést is elhagyhatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 4.

Satine

2012. május 15.

Nagyon nagyon szeretem, jól hidratál, fantasztikus illata van, kellemes vele zuhanyozni/fürdeni. Egyetértek a többiekkel abban, hogy nem a legolcsóbb sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

nemesanita

2012. május 14.

Ezt is imádom!Csak nagyon nagyon drága és nem szeretik akciózni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

Ezt is imádom!Csak nagyon nagyon drága és nem szeretik akciózni.

Angi

2012. május 9.

Egyetlen Garnier termék amit imádok. Puha tőle a bőröm, nem irritál akkor sem ha épp kijön rajtam egy kis ekcéma, tusolni ezzel szeretek a legjobban, viszont fürdéshez jobban bevált a patikai mosdókenőcs, de azért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Morci

2012. március 14.

Ezt a verziót is kipróbáltam. Szintén ugyanaz a véleményem, mint a másik fajtánál, semmi extrát nem nyújt, de akkor meg mitől drága?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

morning_glory

2012. február 11.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :)
Csak néha használom az ára miatt, de nem szárít és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :)
Csak néha használom az ára miatt, de nem szárít és kellemes illata van.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid