Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. január 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, smink maradékokat és tonizálja a bőrt, tiszta, friss és nedvesített marad.

Regifragrancemaniac

2019. június 30.

Tetszik, hogy nyugtatja bőröm sminklemosás után. Amit ígér azt állja is. Egyszer már újra vettem, de az alkoholt igazán kihagyhatnák belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Mia0602

2019. június 16.

Unokahugomtól kaptam. Nagyon kellemes a illata. Sajnos alkoholos és kicsit feszül a bőröm a használata után. Volt már rosszabb tonikom is ez legalább nem alkohol szagú. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

kissagi19

2019. március 30.

Napom végén az arctisztításhoz használom az azonos lemosó tej után. Kellemes, finom összképet ad az arcom. Nem szárít, nem irritál. Vattakorongos áttörlés után még tiszta vízzel leöblítem az arcom, majd jöhet a hidratáló krém. Örülök, hogy rátaláltam, számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

lyndis

2019. március 12.

Semmi különleges, nem kiemelkedő, de nem is rossz. Ahogy elfogy, mást fogok kipróbálni, de egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

macooka

2019. február 12.

Kellemes, frissítő érzést ad használat után, az illatát pedig külön kedvelem.
Azt nagyon sajnálom, hogy van benne alcohol denat. Láthatólag rosszat nem tesz a bőrömmel, de a hosszútávú használata biztosan nem tenne túl jót emiatt. Egyébként teljesen jó, de valószínűleg keresek egy alkoholmentes tonikot legközelebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Kellemes, frissítő érzést ad használat után, az illatát pedig külön kedvelem.

Swelana

2018. december 11.

Nagyon szeretem! Általában nem kenek ilyesmiket az arcomra, mert hamar kipattogok és pöttyös leszek, hiszen érzékeny a bőröm. Ezt ajándékba kaptam, de mondanom se kell, hogy azóta újra vettem. Fogom is. Szépen megtűri az arcom, jól tisztít és egészségesebbnek néz ki utána a bőröm. Nem leszek tőle se pöttyös, se pattanásos, nem viszket. Összességében ajánlom, főleg mert nagyrészt természetes összetevőkből áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

danyadi77

2018. november 23.

A korábbi verziója valahogy jobban bejött. Az illata talán kellemesebb volt, közelebb állt a szőlőhöz, és valahogy frissebb érzést nyújtott. Ez ráadásul habzik, olyan mű cuccnak tűnik, nem az az érzésem, hogy tényleg frissít, tonizál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Laura96

2018. november 13.

Most már hosszú ideje használom micellás víz után frissítő tonikként. Szerintem teszi a dolgát. Pattanásra hajlamos a bőröm, de nekem sose okozott pattanást vagy kiütést. Árban is megfelelő. Rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Colette221

2018. november 6.

UPDATE: Apró pattanásokat okozott, először azt hittem, hogy nem ez a termék, de sajnos be kellett látnom, hogy igen. Akinek nem hajlamos pattikra a bőre, annak jó lehet.

Megvagyok vele elégedve. Az illata számomra túl sok, ezért valószínűleg nem veszem újra. Nem ragad utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Nem csodaszer, de a maradék sminket könnyen leszedi, az arcot megtisztitja és még az illata is jó. Én leárazva vettem, szóval nekem abszolút megérte bár maga az ára sem nagyon drága de annyira nem vagyok tőle elájulva, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate