Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. január 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, smink maradékokat és tonizálja a bőrt, tiszta, friss és nedvesített marad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Eszti115

2022. június 20.

Régebben használtam. Szeretem az illatát, szépen tisztít. Viszont nem tudom, hogy ez miatt vagy mástól de pattanások jelentek meg az arcomon egy idő után. Ahogy olvasom másoknak működött így elképzelhető, hogy más termék miatt pattogtam ki én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

Ilona77

2021. szeptember 19.

Legjobb arclemosó,amit már többször újra is vettem. Leoldja a festéket, eltávolítja a felesleges faggyút. Sokáig nem fényesedik újra az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Kerola

2021. július 19.

Már régóta használom és imádom, nekem nagyon bevált.
Az illata kellemes, szépen tisztít, egyszerű a használata. Úgy vettem észre magamon, hogy minimális szinten a pattanások eltűnését is felgyorsítja.
Több barátnőm is ezt használja, senkinek sincs egy rossz szava róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

Már régóta használom és imádom, nekem nagyon bevált.
Több barátnőm is ezt használja, senkinek sincs egy rossz szava róla.

blurryface

2021. február 8.

A Garnier tonikok eszméletlenül jók! Nagyon jól tisztít és felfrissíti a bőröm. Az illata meg csodálatos.. :) Ezt is és a rózsás változatot is bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Lia.25

2020. december 6.

Imadom ujra vennem kell! De a baberlevel fozetenek a leve is jo tonizalasra ugyanugy vattaval de ettol nek tudnek meg valni viszon nek tudom milyen hatassal lehet az arc borre innen is meg onnan is egy kicsi parfum de meg jo hogy termeszetes arckremeket hasznalok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Yolandaa

2020. február 20.

Hát nem is tudom....micellás vizeknél is tapasztalom, hogyha a megtisztított, natúr bőrömmel érintkezik, nekem habzik és ez kissé zavaró. A rózsással ugyanez a helyzet. Egyébként az illata jó, irritációt nem okoz. Elhasználom, de még keresem a tökéletes tonikot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

noradrenalin

2019. december 1.

Én nagyon szeretem, elég régóta használom minden reggel ezzel tiaztítom át az arcom, teszi a dolgát, nálam sokadjára is újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Regifragrancemaniac

2019. június 30.

Tetszik, hogy nyugtatja bőröm sminklemosás után. Amit ígér azt állja is. Egyszer már újra vettem, de az alkoholt igazán kihagyhatnák belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Mia0602

2019. június 16.

Unokahugomtól kaptam. Nagyon kellemes a illata. Sajnos alkoholos és kicsit feszül a bőröm a használata után. Volt már rosszabb tonikom is ez legalább nem alkohol szagú. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

kissagi19

2019. március 30.

Napom végén az arctisztításhoz használom az azonos lemosó tej után. Kellemes, finom összképet ad az arcom. Nem szárít, nem irritál. Vattakorongos áttörlés után még tiszta vízzel leöblítem az arcom, majd jöhet a hidratáló krém. Örülök, hogy rátaláltam, számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.