Garnier

Ár:   690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   28 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. május 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, fáradt bőr ápolására ajánlott. Vitalizáló, gazdag összetételű kókusztejet, hialuronsavat tartalmazó kendőmaszk, amely azonnal hat és intenzíven ápol, jólesően kényeztet.

Dorina07

2021. november 3.

Használata után nagyon ragacsos maradt az arcom, nem szívta be a bőröm a szérumot. A tejes állaga miatt vettem meg, de csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Colormonkey

2021. szeptember 7.

Rengeteg krémbe van áztatva, és amikor az arcomon van, olyan mintha beburkolná az arcomat ez a mennyei krém. Annyira jó illata és állaga van, hogy simán megenném. :) A bőröm imádja. Kb fél éve már csak ilyen maszkot veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Csokiskeksz

2021. július 25.

Már többször újravettem, mert szeretem a tejes-kókuszos illatát, és ez az egyetlen fátyolmaszk, ami rendesen be van áztatva szérumba, még a zacskóban is szokott maradni egy nagy adag, amit pluszban a maszkra kenhetek. Nekem szuperül hidratálja a bőrömet, és többféle Garnieres fátyolmaszkot próbáltam már, de végül mindig visszatérek ehhez a kókuszoshoz, mert szerintem ez a leghatásosabb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

vrgdo1991

2021. május 5.

Bevallom elcsábultam, mert nagyon szeretem a kókuszos kozmetikumokat (és a Garnier termékeket is). Az illata nagyon kellemes, nagyon sok szérumot tartalmaz. Sajnos iszonyatosan kiszárította az arcomat, amivel heteket kellett utána küzdenem. Számomra hatalmas csalodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

kissagi19

2021. április 22.

Kifizettem 800 Forintot azért, hogy esti lazulás helyett lángoljon a fejem és kézfejem, majd reggelre a szemeim is bedagadjanak.
Allergiás vagyok a maszkra, ha lehetne 0 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

Allergiás vagyok a maszkra, ha lehetne 0 csillagot adnék.

sarah0425

2021. február 22.

A nagy hidegben kiszáradt a bőröm és gondoltam, hogy ez a maszk segíthet a problémámon. Nagyon intenzív kókusz illata van és rengeteg krémbe van áztatva. A használata után úgy éreztem egy kicsit "megül" az arcomon a krém de végülis gyorsan beszívta a bőröm. Másnapra egy kicsikét az oldalsó babahajaimat bezsírosította, de ettől függetlenül szép puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

Alaya

2021. február 14.

Az első dolog, amit a kibontáskor tapasztaltam, hogy rengeteg krémet tartalmaz a maszk. Ez annyira nem tetszett, de a hatás feledtette velem a dolgot. Nagyon puha és selymes lett tőle a bőröm, az illata is nagyon kellemes :) akár kétszer is lehetne használni a sok krém miatt. Ha valaki valami okos ötlet által meg tudja oldani, mert én kicsit sajnáltam a kidobáskor...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Bettu

2020. november 30.

Rengeteg krémbe van itatva. Szerintem jót tett a bőrömnek. A maradék krémet is elhasználtam belőle. Én direkt este használtam, így bőven volt ideje beszívódni. Az illata szerintem nem volt annyira nagy szám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

RachelZ

2020. november 14.

Minden Garnier maszkot használtam már, többször is, kivéve ezt. Most csak ilyen volt a boltban, gondoltam, hogy ha a többi bevált, akkor ez is be fog. Soha semmi problémát, viszketést, pirosodást nem okoztak a maszkok, de ettől horrorrá vált a hétvégém, mert pár órával a maszk után vörös lett az egész fejem, bedagadt a szemem és húzódik és lángol az egész arcom.. Iszonyú csalódás, olyan, mintha leégtem volna... Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

ahalasz

2020. október 18.

Kíváncsiságból mostanában több ilyen fátyolmaszkot igyekszem kipróbálni. Nekem alapvetően száraz a bőröm, ha nem ápolom akkor száraz foltjaim is szoktak lenni, T vonalban pedig inkább zsírosodik. Ez a masz nagyon kellemes volt, imdádtam az illatát, viszont valahogy utána nagyon nehezen szívódott be a bőrömbe, ragacsos volt az egész. Kb 1,5 óra után nem bírtam tovább és lemostam, nem hiszem hogy jobb lett volna később, a párnához meg nem akartam hozzáragadni éjjel :D Szépen megfürödtem ,hajmosás stb minden, majd ahogy megszáradtam azt vettem észre hogy valami hihetetlen sima és puha a bőröm! Azt hittem a ragacsosság miatt ez ilyen soha többet kategória lesz, de téli napokra biztos hogy fogok még venni belőle. Azoknak ajánlanám akiknek szintén tud nagyon száraz lenni a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate