Garnier

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sosi, Módosítva: 2014. május 13.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Olajjal gazdagított tápláló bőrradír négy értékes bőrszépítő olajjal

Argán, makadámdió, mandula és rózsa segít láthatóan javítani a bőrt kinézetét. A durva bőr napról napra simábbnak tűnik és puhának érződik. A bőr szemmel láthatóan ragyogóbb. Könnyen leöblíthető összetétel.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Tanologist önbarnító szérum - Dark
Ár: 7000 Ft , Eladó: doris92
Állapot: Új., Helyszín: Tolna, fizetés: Előre utalás után postai csomagküldés.
Juccimo

2019. szeptember 14.

A Müllerben vettem egyszer magamnak szettben a testápolóval, és jók a tapasztalataim: egész hatásos bőrradír, és az olaj miatt a testápoló használatát is helyettesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Glam0ur

2019. szeptember 11.

A márka testápolója és börradírja is bevàlt. Szemcséi gyengédek, nem szárítja a bört, illata nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

sera6

2019. szeptember 2.

Az első bőrradírom volt, a testápolójával együtt próbáltam őket, sokáig kitartott, a szemcsék benne nem radíroznak se túl durván se túl gyengén, lassan újra kéne vennem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

csajszibarack

2019. február 12.

Nyárra kötelező termék. Ennél jobb bőrradírral én még nem találkoztam. Leárazva egyáltalán nem drága, az illata mesés, luxus, kicsit kakaós,vaníliás, nagyon finom és tartós. Tetszik,hogy olajos, így pluszba ápolja a bőrt,a radírozása pedig tökéletes.
Ja, a véleményem NEM a megújított verzióra vonatkozik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Ja, a véleményem NEM a megújított verzióra vonatkozik. :)

pottyke77

2019. február 8.

Olyan különleges illata volt a rózsa összetevő nélkül, most tucatillat lett, mint egy légfrissítő. A radírozó tusfürdőből vettem most újra, csak úgy leakasztottam egyet a polcról, a régi csomagolás miatt meg sem néztem hogy piciben a sarkán ott virít az 'new' felirat és az összetevők között a rózsa. Majd zuhanyozás közben vártam a fincsi illatot, és kaptam helyette ezt. Katasztrófa! A régi testápolóból még van. Vadászom a régit mindkettőből! Nekem ez akkora csalódás hogy 5 csillagból csak 2-őt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Vattacukor1990

2018. december 9.

A legfrissebb hozzászólásokat olvasva arra jutottam, hogy nekem még biztos a régebbi változat van meg, régebben is vettem. Enyém alaposan radíroz, a szemcséi nem karistolják a bőrömet, és a benne található olajoknak köszönhetően nem szárít.
Egy kevés van még a flakon alján, akár újravevős is lehetett volna. Kár, hogy időközben megváltoztatták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

ifju15

2018. november 22.

Nem régóta használom, de én nagyon szeretem. Nem tudom régebben milyen volt, de nekem nagyon bevált ez a testradir. Megfelelőek a szemcsék benne, jol radíroz, és puhává teszi a bőröm. Nekem tökéletesen bevált, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Moonlight

2018. november 14.

Update: Olvasgatom a friss bejegyzéseket, de nem akarom elhinni,az nem lehet hogy ez más legyen.
Hát,de. Nagyon mérges vagyok. Miért kellet ezt??
Én tipikusan az a krémmániás vagyok,aki mindenfélét összevesz,aminek a felét sem használja el...ez volt az egyetlen termék,amit sokszor újravettem.
Nem hiszem el,hogy ez a változtatás valóban megalapozott és indokolt döntés volt.
A vevők átverésének tartom az ilyesfajta eljárást: a csomagolás a régi,semmi sem jelzi,hogy hahó,ez más mint amihez eddig szoktál.
Ha esetleg valaki még talál a régi illatú,állagúból,kérem tegye közhírré,hogy legalább 1 utolsó darabbal vigasztalódhassak :)

Pihe-puha bőrt varázsol,az illata sokáig megmarad a bőrömön,ennek azért is örülök,mert luxus érzést keltő.
Nem érzem azt a wow-hidratálást,de nem is szárít és nekem ez is nagy szó. Azt hiszem,betárazok belőle,mert egy ezresért teljesen megéri,de dupla annyiért már valószínű nem ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Hát,de. Nagyon mérges vagyok. Miért kellet ezt??

adrika128

2018. október 28.

Update: Bedobtam a kosárkámban, mit sem sejtve...aztán itthon ért a sokk, hogy ennek teljesen más illata van, mint eddig. Nem voltam elájulva tőle, ennyi pénzért főleg hatalmas csalódás volt. Zuhanyzásnál is feltűnt, hogy kisebbek lettek a szemcsék és nem radíroz úgy, mint előtte. Imádtam tényleg , amíg nem változtattak rajta. Soha többet nem veszem újra így.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert az előző radírom (Avonos) kifogyott. Meg kell mondjam nem gondoltam volna, hogy ennyire beleszeretek. Nagyobb, érdesebb szemcséi vannak, mint az előzőnek, amit használtam, de direkt ilyet akartam. Az illata valami isteni és meglepően tartós, a bőröm puha lesz a használat után. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szóval újra fogom venni, ha elfogy. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

xxNikixx

2018. október 22.

Az eddig használt legjobb testradírom. Pontosan olyan amilyennek egy testradírnak lennie kell, az illata annyira nem tetszik, de nem rossz. Bár kicsit drágának tartom teljes áron, de mivel a joy napokon 50%-os kupon volt rá így simán megvettem és nem bántam meg.

Update: sajnos az egyik önbarnítóm nem egyenletesen kopott le így gondoltam leradírozom ezzel, majd a törölközővel jól megdörzsöltem és lejött minden :O valami hihetetlen, nagyon jó termék! Még ami plusz... nincs száraz érzet, nagyon jól hidratálja a bőrömet, ez tényleg csodaszer :)

Update 2: na amit leírtam azt màr nem csinàlnà meg, ugyanis valamit megvàltoztattak rajta.... Az illata sem olyan illetve testradírnak nem nevezném, olyan mint a Fa màrkàjú "testradír" (asszem ananàszos illatú). Egy kalap sz@r az egész, nem tudom miért kell elrontani azt ami jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.