Garnier

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sosi, Módosítva: 2014. május 13.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Olajjal gazdagított tápláló bőrradír négy értékes bőrszépítő olajjal

Argán, makadámdió, mandula és rózsa segít láthatóan javítani a bőrt kinézetét. A durva bőr napról napra simábbnak tűnik és puhának érződik. A bőr szemmel láthatóan ragyogóbb. Könnyen leöblíthető összetétel.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

lgy22

2020. október 3.

Hiperszuper puha bort eredmenyez, mindig van belole itthon, imadom es ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Hiperszuper puha bort eredmenyez, mindig van belole itthon, imadom es ajanlom!

bettina28

2020. július 4.

Névnapomra kaptam a páromtól, nagyon tetszik. Kellemesen radírozza a bőrt, nem túl erős de radíroz rendesen. Kellemes az illata és a shea vaj meg a 4 féle olaj táplálja a bőrt. Szerintem szuper termék. Tetszik, hogy a parfüm a legutolsó helyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Anitacska01

2020. május 6.

Totàl véletlenül vettem meg.. A krémet akartam volna, de a férjem ott ugràlt a nyakamon, hogy minek nézem meg mit vàsàrolok (nonszensz) ugyhogy mivel a testàpolók közt volt ez a termék, ràadàsul amellett közvetlen amiért indultam, ezért lekaptam aztàn indultunk is haza.. Ne tudjàtok meg milyen ideges voltam mikor észre vettem a kocsiban, hogy testradír és nem testápoló = '' '' '')))) aztàn kipróbàlàsnàl az illata nem tetszett.. Ennek a màrkànak szerintem lehetne jobb illata.. De amit ír a tubuson, az igaz.. Nagyon szépen leradírozza a bőrt és selymes puha lesz :) nem sokàig puffogtam :D imàdom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

foxgirl

2020. április 16.

Nagyon szeretem ezt a testradírt :-) A szemcsék nem sértik a bőröm felületét, tetszik az illata is. Heti 1x használom, selymesen puha lesz tőle a bőröm és borotválkozni is könnyebb utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

niki123

2020. január 6.

Szuper kis bőrradír, a testápolóját imádtam, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt is. Hatásos, nem túl durva, de hatékony testre. Nem hagy olajos réteget, csak pihe-puha bőrt. Kellemes illata van, viszont nekem a Dove radírjai egy kicsit jobban bejöttek, bár ár-érték arányban szerintem ez jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Juccimo

2019. december 29.

A Müllerben vettem egyszer magamnak (a régi verziót) szettben a testápolóval, és jók a tapasztalataim: egész hatásos bőrradír, és az olaj miatt a testápoló használatát is helyettesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Glam0ur

2019. szeptember 11.

A márka testápolója és börradírja is bevàlt. Szemcséi gyengédek, nem szárítja a bört, illata nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

sera6

2019. szeptember 2.

Az első bőrradírom volt, a testápolójával együtt próbáltam őket, sokáig kitartott, a szemcsék benne nem radíroznak se túl durván se túl gyengén, lassan újra kéne vennem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

csajszibarack

2019. február 12.

Nyárra kötelező termék. Ennél jobb bőrradírral én még nem találkoztam. Leárazva egyáltalán nem drága, az illata mesés, luxus, kicsit kakaós,vaníliás, nagyon finom és tartós. Tetszik,hogy olajos, így pluszba ápolja a bőrt,a radírozása pedig tökéletes.
Ja, a véleményem NEM a megújított verzióra vonatkozik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Ja, a véleményem NEM a megújított verzióra vonatkozik. :)

pottyke77

2019. február 8.

Olyan különleges illata volt a rózsa összetevő nélkül, most tucatillat lett, mint egy légfrissítő. A radírozó tusfürdőből vettem most újra, csak úgy leakasztottam egyet a polcról, a régi csomagolás miatt meg sem néztem hogy piciben a sarkán ott virít az 'new' felirat és az összetevők között a rózsa. Majd zuhanyozás közben vártam a fincsi illatot, és kaptam helyette ezt. Katasztrófa! A régi testápolóból még van. Vadászom a régit mindkettőből! Nekem ez akkora csalódás hogy 5 csillagból csak 2-őt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.