Garnier

Ár:   1503 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

SOS pattanás elleni szárító ceruza. Segít a zsíros, pattanásos bőr problémáinak megoldásában. 2 óra múlva csökken a duzzanat, 5 óra múlva halványodik a színe, 2 nap múlva teljesen eltűnik a pattanás. Természetes erdetű aktív hatóanyagok: eukaliptusz, szalicilsav, cink.

Kiszerelés: 15 ml

Andy88

2019. január 11.

Bár annak idején nagyon felkapott volt (főleg a praktikus kiszerelése miatt), de sajnos azt kell hogy írjam, hogy ez a termék számomra semmit sem ér. Megvettem évekkel ezelőtt, de túl sok nem fogyott belőle. Semmit sem tud kezdeni a pattanásaimmal. Nem enyhíti, nem nyugtatja a bőrömet, csak egy ragacsos filmréteget hagy rajta, és az illata sem túl kellemes, bár ez lenne az utolsó szempont.
Eddig kedveltem a Garnier termékeit, de egyre nagyobbakat csalódok bennük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Eddig kedveltem a Garnier termékeit, de egyre nagyobbakat csalódok bennük.

sailorluna

2018. augusztus 2.

régebben használtam, de nem fogom újravenni. a golyós kialakítása nagyon praktikus, de nem érzem higiénikusnak. ragadós felületet hagy felkenés után, és a használatát megsínyli a pattanás körüli bőr: kimarja és hámlani kezd. az alkohol tartalma miatt ezen nem is csodálkozom. a nagyobb pattanásokon nem segít, a piciken igen, de azok amúgy is könnyebben múlnak. az összetevői sem túl kíméletesek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

zsuzsiizsuzsii

2018. április 17.

Sokáig én sem használtam, azonban mostanság ha látok 1-1 pattanást kijönni, azonnal bekenem, akár 3x is egy nap. Másnapra a pattanásnak hűlt helye volt, esélye sem volt kijönni. A benne lévő golyó nagyon jól hűsít, az illata is frissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Tincs

2018. február 16.

Nagyon jó termék, kár, hogy nagyon rég láttam bárhol is, pedig annyira de annyira szeretném megvenni. Szépen beszivódik és hat, nem hagy réteget maga után, lehet utána sminkelni. Ha bárki tudja, honnan lehet beszerezni újra, ossza meg mindenkivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

tiamoitalia

2017. december 31.

évekkel ezelott vettem meg, akkor nem igazan tetszett, szinte semmit nem használt, ezért jo melyre eldugtam a szekreny mélyére. Ma véletlenul elohalásztam, kenegettem 3x-4x és valoban csokkent a pattanás mérete.Tetszik a friss mentolos illata, a golyócskának koszonhetoen husit is, viszont osszesegbe véve nem tetszik, ragacsos lett tole a borom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Dorci24

2017. május 14.

Régebben ezt használtam, de csak kisebb pattanásokat tüntette el.

UPDATE: Még egy csillagot adok, mert habár a makacsabb pattanásokkal nem tud mit kezdeni, a kisebbeket viszont szépen lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Régebben ezt használtam, de csak kisebb pattanásokat tüntette el.

Kremcica

2016. október 7.

Korábban használtam és többször újravettem. Tetszett a hatása és a fejében lévő hűvös golyó. Alkalomszerűen használva nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

hdora87

2016. június 25.

Én nagyon szeretem, nekem bevált. Lehet,hogy nem a legjobbak az összetevői,de a pattanásaimat, a gyulladásokat eltünteti az arcomról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

blankasara

2016. június 20.

Azon kívül, hogy éreztem némi hűvösséget, lényegében semmi sem változott többszöri használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

lilibeck

2016. február 11.

Én nagyon reménykedve próbáltam ki. számoltam is a két két órát mivel azt írja h annyi idő mire lemegy a pirosság. de semmi sem történt. kidobott pénz volt:s

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin