Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. január 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Garnier Pure Active új generációs formulája tartósan problémás bőrön lett tesztelve.

Kettős hatás: Antibakteriális szalicilsavat, és tisztító, faggyúfelszívó hatásáról ismert aktív szenet tartalmaz.

Eredmények: ultra-faggyúfelszívó: csökkenti a faggyúfelesleget, ultra-tisztító: megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől.

Lillaa

2019. március 11.

Meg zsirosabb tole a borom, plusz alig lehet lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Meg zsirosabb tole a borom, plusz alig lehet lemosni.

Nini23

2019. január 12.

Hát nekem ez nagyon nem jött be. Azon kívül, hogy 5 percig talán ha száraz maradt utána a bőröm akkor sokat mondok. De ráadásul sok pici pattanás jött ki tőle az államon. Soha többé nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Bordzsa

2018. november 29.

Semmi pozitívuma nem volt, pattanásosabb lett tőle a bőröm mint amilyen volt. Megy a kukába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

Szandika12

2018. október 29.

Eddig nagyon tetszik! Szépen halványítja a pattanásokat, hidratálóval együtt nagyon szép bőrt eredményez, eddig nem lettek új pattanások, pedig 1-1,5 hete használom. Nagyon friss, tiszta érzés marad tisztítás után. És ami még jobb, nem feltétlenül kell mindennap használni :).

Update: Sajna nagyon le kell pontoznom, mert pattanásokat okozott, szárított, mindennap nem lehetett használni, de ha használtam se lett szebb az eredménye. Nagyon csalódott vagyok, mert nem volt olcsó termék, most egy barátnőmnek adtam oda hátha neki jó lesz.

Update2: Barátnőmnek bejött maszként alkalmazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Update2: Barátnőmnek bejött maszként alkalmazva.

Lovemakeup

2018. augusztus 29.

Szemeztem vele egy darabig, majd hirtelen ötlettől vezérelve akciósan bepakoltam a kosárba. Pozitívuma, hogy jól tisztít és radíroz, pakolásnak is próbáltam már.
Negatívuma az erős férfias illat, és hogy nagggggyon nehéz lehet leszedni az arcomról, zuhanykabinról,csempéről,mosdókagylóról. :D
A feszülő érzést én is érzem, de engem ez annyira nem zavar. A mitesszereim nem csökkentek, de szerintem ez csak álom, hogy bármi is segítene rajta. :D Pattanásokat nem okozott.

Nem hinném, hogy újravásárolom, mert a Pure 3in1 azért sokkal jobban tetszik minden téren: állag,illat,végeredmény. Na és könnyebben le tudom pucolni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

GretiEmily

2018. július 9.

Zsíros, pattanásos és mitesszeres a bőröm sajnos. A termék nem vált be, bőrradírként használom, talán több pattanásom lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Dius89

2018. május 6.

Már egy ideje őrizgettem, mert amikor egyszer kipróbáltam, nem igazán jött be. Most már rendszeresen használom esténként. Nagy változást nem látok a bőrömön, se kevesebb pattanás, se kevesebb zsír. Az illata valóban furcsa, jól habzik, lemosás után viszont hagy egy fura rétegen a bőrön, kicsit feszül is, így hidratálás mindenképp kell utána. Viszont valóban jól tisztít, a tonikos vattán utána egy szem sminkmaradvány nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

szabocinti93

2018. április 27.

Én nagyon szeretem <3
Sokkal szebb tőle a bőröm amióta használom.
Óvatosan kell felvinni az arcra mert mindent összefog. Első alkalommal komplett fürdőszoba takarítás volt. :)
De egyébként imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Én nagyon szeretem <3
Sokkal szebb tőle a bőröm amióta használom.
De egyébként imádom :)

Kacsuuszh

2018. április 17.

Imádom! Már az első használat után látszott az eredmény, a T-vonalban jelentkező miteszerek nagy része eltűnt, selymes lett a bőröm. Egy erősebb hidratálókrém azért nem árt utánna és a lemosása is nehézkesebb, de amit ígér azt teljesíti is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

pogyorbea

2018. április 7.

Kíváncsiságból vettem meg.
Az illata nekem nagyon furcsa. Nem igazán tzdom hova tenni. Talán kicsit férfi tusfürdőhöz hasonlít.:D. Korábban már használtam a ,,Pure 3in1 ,, -ben kistesóját. Ahhoz képest Semmi újat nem vettem észre. Igazából arcradírnak teljesen jó. Kevés kell belőle,meglesz még egy darabig :D
De ha elfogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Kíváncsiságból vettem meg.
De ha elfogy biztosan nem veszem újra.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol