Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsne.th.gabi, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít eltávolítani a mitesszereket és lehámlasztja a pattanások nyomait. A mitesszerek kialakulására hajlamos bőr számára lett kifejlesztve, melynek nem csak a probléma gyökeres megszüntetésére van szüksége, hanem a megelőzésre is. Egy intenzíven frissítő, koncentrált összetétel, mely kettős hatást fejt ki a pattanások és nyomai ellen.

Nikibbc

2019. március 19.

Jellemzően nincsenek mitesszereim, de vannak időszakok, mikor egyszerre nagyobb mennyiségben megjelennek. Ilyenkor beszabadulok egy drogériába, és válogatok, így sok terméket kipróbáltam, de valahogy mindig ennél kötök ki végül. Nekem bevált. Pár heti rendszeres használattól leszáradnak a mitesszerek, és utána hónapokra megint elfelejthetem, hogy ez a termék létezik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Doryca007

2019. február 7.

A pattanasokat szepen leviszi mar 1-2 hadznalat alkalmaval,a mitesszerek csokkeneset egyenlore sajnos nem tapasztaltam, de meg adok neki egy kis idot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

sailorluna

2018. augusztus 10.

régebben használtam. a mitesszereimet nem távolította el, a pattanásnyomaim nem múltak el hamarabb, a pattanásaim száma sem ritkult meg, tehát abból, amit ígér, nem teljesít semmit. krémes, könnyen kenhető az állaga, de lemosás után érezhetően hagy egy kis réteget az arcon. puhává tette a bőrömet, de nem egy hatásos termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pappveronika30

2018. augusztus 8.

Régebben mindig újravettem de már mást használok. Elég jól tisztította a bőröm,de annyira nem volt számomra csoda termék, hogy maradjak nála.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

sarahL

2018. július 10.

Évek óta használom, meg vagyok elégedve vele.. Szuper friss érzést ad, kellemesek a szemcsék, és tényleg enyhíti a bőr problémákat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

PrincessMarshmallow

2018. június 25.

Nagyon szeretem! Már az első használat után láthatóan javult a bőröm. Hetente egyszer vagy kéthetente egyszer használom. Ritkábban jönnek elő pattanások és a miteszerek száma is lecsökkent.
A termékben lévő kis szemcsék egyáltalán nem durvák, így nem okoz kellemetlenséget. Miután pedig lemosom a terméket, kellemes hűsítő érzést tapasztalok,amit én imádok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

patvir

2017. december 29.

Arc és hát radírozására használjuk. Első használat után már látható javulás volt, azonban hosszútávon várt tartós hatása elmaradt. A miteszereket láthatóan nem távolítja el. Egynek jó, de csodát nem tesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Juditka84

2017. december 11.

Szerintem nagyon jó, hetente kb 4szer használom, azóta nagyon ritkán jön elő 1-1 pattanás. És nagyon szépen elhalvànyitotta a pattanás nyomokat, szinte el is tűntek. Lemosás után kicsit mentolos érzés van az arcon, de nekem kifejezetten bejön a hűsítő érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

csvik

2017. december 6.

Sajnos egyáltalán nem teszi a dolgát, inkább csak pénzkidobás az egész, pattanásos bőrőmnek sem tett jót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Evaaaa

2017. október 31.

én elég hatékonynak érzem. valóban viszonylag gyorsan halványodnak a kis patti helyek, bár nem tudom nélküle milyen lenne. gondolom zsíros bőrre szánták első sorban, mert eléggé szárít, ami nekem nem annyira jó, de a pattiknak viszont ez kell. a mentolos érzés engem eléggé zavar. nagyon soknak érzem, számomra nem annyira frissítő, inkább már kellemetlen, de nem tart sokáig. hatásban és összetevőkben jó, ár-érték arányban is megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.