Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WVV, Módosítva: 2016. november 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szennyeződések, pattanások és mitesszerek csökkentéséért

Összetétele áfonyakivonattal, felszívó hatású aktív növényi szénnel és szalicilsavval gazdagított. 4 hétig tartó mindennapos használattal az arcbőr tisztának, nyugodtnak és szennyeződéstől mentesnek érződik.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Parabénmentes.

k001

2022. április 13.

Nem nyertem a genetikai lottón, így csodát ő sem fog tenni a bőrömmel, de idáig ő az, aki vállalható állapotba hozta. Ha hormonális probléma, vagy egy-két kisebb ételallergia nem zavar be, akkor még egy kis korrektoros rásegítéssel, akár egész normálisan nézek ki, hála neki. A titok az, hogy keveset kell használni, kb. egy borsónyit, azt jól felhabosítani, és az arcon is alaposan átdörzsölni, és mindezt reggel és este is, de ha főzök, leizzadok, akkor az után is. Lehet más termék is tudja ezt, ami szenet és szalicilsavat tartalmaz, de mivel nem szárítja túlságosan a bőrömet, már évek óta ezt használom csak, ezért erről tudok csak nyilatkozni. Ezek miatt azért nekem ő "csodaszer".
UP: egy idő után nagyon elkezdett zavarni benne a mentol, ezért nem vettem újra, inkább külön szérumként használok szalicilsavat egy kímélő, illatmentes arclemosóval. Mínusz egy csillag, mert szerintem totál felesleges bele.
UP2: végül visszatértem ehhez, mert bár találtam jobb lemosókat ennél, nekem azért ez se annyira rossz, és ennél többet sajnálok arclemosásra kiadni. Viszont a legutóbb vásárolthoz képest hígabb, és nem csinál olyan sűrű krémes habot 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 13.

sigma

2021. november 20.

Hasznaltam regebben, de nem jo tapasztalat. ☹️ Ha jol emlekszem ezutan volt az a pont, amikor azt mondtam hogy oke, eleg a drogerias probalkozasokbol a pattanasos boromre. Nagyon kiutott, meg tobb pattanasom lett, de ugyanakkor meg brutal szaritott is. Nekem sajnos az egyik legrosszabb amit valaha az arcomra kentem… 😓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Tituska01

2021. október 27.

Nem vált be,nagyon szárít,de csak arc bizonyos részein,csúnya sebes pattanásokat csinál,az alap pattanásokból is.A homlokom meg zsíros lesz a hasznalata után.Nekem kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Yolandaa

2021. október 25.

2021.október 25.
Arcra már semmiképp nem használom, de ecsettisztításra kiváló! :D

2020. február 20.
Már jó pár hónapja használom, nagyon szépen leszedi a sminket (bb krémet, arcpirosítót/bronzosítót és szempillaspirált használok csak általában), nem okozott irritációt, sem pattanásokat, időszaktól függ, hogy szárítja-e a bőröm vagy sem, de összességében nekem eddig ez vált be a legjobban arctisztításra. Imádom az illatát, könnyen habzik, nagyon kevés is elég belőle. A mitesszereket szerintem nem csökkenti, maximum kordában tartja, de azt nem fogja egy kozmetikum sem teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

2021.október 25.
Arcra már semmiképp nem használom, de ecsettisztításra kiváló! :D

2020. február 20.

Burya

2021. augusztus 18.

Eleinte elégedett voltam vele, de kb. egy hét után foltokban hámlani kezdett tőle az arcom, rettentően kiszárította (pedig hidratáltam használat után), aztán iszonyú sok pici mitesszerem lett tőle, pedig én nem vagyok hajlamos ilyesmire. Naponta egyszer használtam fél pumpálásnyit esténként, de a második hét után a kukában landolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

danna113

2021. június 3.

Tudom, hogy ez ilyen szentségtörés kéne, hogy legyen a tudományos bőrápolás istene ellen, de lassan 10 éve ezt használom és nekem teljesen bevélt. Nem irritál, jól tisztít, de nem ugrik össze az arcom használat után a szárazságtól a két lépcsős tisztításnál sem és nekem segített a miteszereim halványításában is, mielőtt szalicilsvazni kezdtem volna. Amikor ettől eltérek, mindig rá kell jönnöm, hogy ez az igazi továbbra is. Kíváncsian várom mivel fogom tudni majd leváltani, ami bőrbarátabb INCI-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

LucaThullner

2021. április 13.

Akkor vettem meg, mikor halvány gőzöm nem volt a tudatos bőrápolásról. Bárcsak valaki a boltban pofonvágott volna! A benne található SLS, menthol, és parfüm minden, csak nem jó a bőrnek hosszú távon, és ezt már én is tudom. Maradt még a flakonban bőven belőle, de hogy én nem kenem az arcomra soha többé, az is biztos. Viszont a napokban rájöttem, hogy a sminkecseteim kitisztítására tökéletes! Szerintem a gyártó félre címkézte, ennek semmi köze az arctisztításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Henrietta10

2021. április 13.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele, 2 éve ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele, 2 éve ezt használom.

Spring

2021. április 12.

Nekem nagyon is bevált. Jól tisztitt és csökenti a zsíroságot, pattanásból azóta kevesebb van, hogy használom és nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

n.niki

2020. december 6.

Mikor még csóró egyetemista voltam, ezt használtam a zsíros, mitesszeres, néha pattanásos bőrömre. Egynek elment, de volt amikor túlszárított sajna, nyáron pedig hamar zsírosodott az arcom tőle. :( Használtam már ennél rosszabb arctisztítót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA, Propylene Glycol, Sorbitol