Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WVV, Módosítva: 2016. november 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szennyeződések, pattanások és mitesszerek csökkentéséért

Összetétele áfonyakivonattal, felszívó hatású aktív növényi szénnel és szalicilsavval gazdagított. 4 hétig tartó mindennapos használattal az arcbőr tisztának, nyugodtnak és szennyeződéstől mentesnek érződik.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Parabénmentes.

LucaThullner

2021. április 13.

Akkor vettem meg, mikor halvány gőzöm nem volt a tudatos bőrápolásról. Bárcsak valaki a boltban pofonvágott volna! A benne található SLS, menthol, és parfüm minden, csak nem jó a bőrnek hosszú távon, és ezt már én is tudom. Maradt még a flakonban bőven belőle, de hogy én nem kenem az arcomra soha többé, az is biztos. Viszont a napokban rájöttem, hogy a sminkecseteim kitisztítására tökéletes! Szerintem a gyártó félre címkézte, ennek semmi köze az arctisztításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Henrietta10

2021. április 13.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele, 2 éve ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele, 2 éve ezt használom.

Spring

2021. április 12.

Nekem nagyon is bevált. Jól tisztitt és csökenti a zsíroságot, pattanásból azóta kevesebb van, hogy használom és nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

n.niki

2020. december 6.

Mikor még csóró egyetemista voltam, ezt használtam a zsíros, mitesszeres, néha pattanásos bőrömre. Egynek elment, de volt amikor túlszárított sajna, nyáron pedig hamar zsírosodott az arcom tőle. :( Használtam már ennél rosszabb arctisztítót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Evelina20

2020. szeptember 12.

Szerintem szuper kis termék, legalábbis nekem bevált. Mióta használom láthatóan kevesebb pattanások jönnek ki, szépen tisztít és szép lesz tőle a bőröm. Reggel és este használom, nekem nem szárítja a bőröm (bár megjegyzem én keveset használok belőle, szerintem egy fél pumpa bőven elég) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

pinksunset

2020. július 9.

Nem vált be, zsíros lett tőle a bőröm és pattanásaim is lettek. Rossz volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

riacska

2020. május 2.

Sokáig használtam, de változást nem láttam semmit sajnos és macerásnak is éreztem lemosni, így végül már csak ott állt a fürdőszobában, lejárt és ki kellett dobjam, nem veszem újra, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

TheMadHatter

2020. április 1.

Már egy ideje használom, de úgy érzem semmit nem csinál az arcommal, talán egy kicsit szárazabb, mint szokott lenni, de az biztos, hogy nem nyugodtabba bőröm, vagy nem kevesebb a mitesszerem, mint ahogy ígérte. Cserébe viszont egysze belement a szemembe, és fél napig csípett. :) Nem fogom újravenni, az én pénzemet nem érte meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Yolandaa

2020. február 20.

Már jó pár hónapja használom, nagyon szépen leszedi a sminket (bb krémet, arcpirosítót/bronzosítót és szempillaspirált használok csak általában), nem okozott irritációt, sem pattanásokat, időszaktól függ, hogy szárítja-e a bőröm vagy sem, de összességében nekem eddig ez vált be a legjobban arctisztításra. Imádom az illatát, könnyen habzik, nagyon kevés is elég belőle. A mitesszereket szerintem nem csökkenti, maximum kordában tartja, de azt nem fogja egy kozmetikum sem teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

zori

2020. január 4.

A fekete verziója van meg. Nem szeretem pontosabban megvagyok nélküle. Az arcomra vettem, de rájöttem, hogy egy radír sokkal jobban tisztít így ezt már csak a mellkasomon, kezemen, hátamon használom el zuhanyzás közben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA, Propylene Glycol, Sorbitol