Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WVV, Módosítva: 2016. november 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szennyeződések, pattanások és mitesszerek csökkentéséért

Összetétele áfonyakivonattal, felszívó hatású aktív növényi szénnel és szalicilsavval gazdagított. 4 hétig tartó mindennapos használattal az arcbőr tisztának, nyugodtnak és szennyeződéstől mentesnek érződik.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Parabénmentes.

hgdsk

2019. augusztus 14.

Nagyon nehezen fogyott el. A fekete fizikai bőrradír helyett vettem, ha érzékenyebb a bőröm, akkor is legyen valami erős arctisztítóm, de nem ez nem jött be. Tisztította az arcom rendesen, de húzódott utána a bőröm és nem vettem észre, hogy a pórusok méretén változtatott volna-e bármit is. Hosszú távon nyilván mind a kettő, csak zsírosította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

MhoChing

2019. július 11.

Minden napos, reggeli-esti használatra vettem. A miteszereim számát valóban csökkentette, egész jól tisztította is az orrom környékét, de sajnos nagyon gyorsan zsírosodott utána az arcom (aminek meggátolása a másik célja lett volna a lemosócserének). Sajnos nem használtam el, találtam helyette jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Mosizso

2019. július 10.

Két hétig használtam csak az orromon lévő mitteszerekre, direkt máshova nem..hogy ne szárítsa annyira, az amúgy is száraz bőröm. Ha nagyon akarom, valamvel kevesebb a mitteszerem....de csa ha nagyon akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Krtek1

2019. május 23.

Nekem nagyon hatásos kis terméknek bizonyult. Teljesen megtisztítja az arcot. Együtt használom más szalicilsavas termékekkel a pattanásaimra, úgyhogy nem tudok nyilatkozni, hogy végülis melyiktől lett jobb a helyzet, de ennek nagyon szeretem a textúráját, ami vizes kézben hamar felhabzik és az illatát is. Szárít ez a termék is, de nem lehet letudni egy arclemosással a napi rutint, így nem vonok le neki pontot ezért. Nekem a sminket is leszedi, nagyon jó alapot teremt a következő termékeknek, nekem így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nileve

2019. május 11.

Egyszerre került be a kosaramba az áttetsző micellás lemosó géllel, de ahogy az sem, úgy, ez sem nyerte el a tetszésem igazán. Volt idő mikor sűrűn, naponta használtam de nem tapasztaltam nagy változásokat. Persze ahogy a legtöbb ilyen arctisztító, kellemes érzetet nyújtanak használat után, de így körülbelül ennyi. Frissnek érzed a bőröd néhány ideig-óráig aztán minden a régi. Nem csodatermék. Viszont az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Lilko0212

2019. március 23.

Amikor megvettem napi szinten használtam, viszont brutálisan szárít, kb 2-3 naponta használtam utána. Nagy változást viszont nem tapasztaltam. Mostanában csalódtam a Garnierben... sokat ígér de nem csinál semmit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

FurcsaKavics

2019. március 5.

Akciósan vettem, gondoltam egy próbát megér, mivel összességében kedvelem a Garnieres arctisztítókat. Nekem valahogy nem jött be. Lassan egy éve megvan, mert mindennapos használatnál brutálisan kiszárítja az arcomat, olyan nem gyere be érzést hagy maga után. :D Állaga, illata jó, kevés is elég belőle, mert jól habzik, de nem győzött meg. Látványos tisztító hatást napi szintes használat mellett sem vettem észre, úgyhogy átlagosnak nevezném. Egynek elmegy, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

nora313

Korcsoport: < 18
2018. december 29.

Van amikor kiszárítja az arcbőröm,valamikor kicsit valamikor jobban.De jól tisztítja a bőröm,kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 29.

Alessana

2018. december 29.

Egyszerűen imádtam és újravevős lesz.
Nem szárította ki az arcbőröm, frisst hatást eredményezett, az illata pedig olyan "friss" :D
Használat után szoktam az arcom tapogatni, már azért is, mert hihetetlen amit csinált vele.
Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Egyszerűen imádtam és újravevős lesz.
Imádom.

DoraViktoria

2018. december 17.

Ugyanez, csak a fekete tubusost vettem kb. 1 hónapja, de hatalmas csalódás volt... Miteszerekkel semmit nem csinált, pattanásaim jobban kijöttek. Szörnyű...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA, Propylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Sorbitol h 1 1