Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcsi91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Összetétele eukaliptuszkivonattal, szalicilsavval és cinkszármazékkal kettős hatást biztosít az apróbb bőrhibák ellen:

1. Segít eltávolítani a szennyeződéseket.
  2. Elősegíti a pórusok összehúzását a friss, puha és tiszta bőrért.

Gabria

2019. október 11.

Ilyenem volt régebben és csak egyetlen egyszer használtam, mert a továbbiakban nem bírtam! Feszült, égett a bőröm tőle, nagyon durván bántotta az arcomat. Ez egy hatalmas nagy NEM tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

jituka

2019. október 11.

Zsíros bőrre megfelelő, viszont nagyon kiszárítja a normál, száraz bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Zsíros bőrre megfelelő, viszont nagyon kiszárítja a normál, száraz bőrt.

FeketeReka88

2019. július 8.

Nekem kicsit szárítja a bőröm de valóban azt teszi, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Nekem kicsit szárítja a bőröm de valóban azt teszi, amit ígér.

Dorina164

Korcsoport: < 18
2019. március 22.

Egyszerűen imádom!Nagyon jól teszi a dolgát.Ez tényleg csodaszer.😍😍😍😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 22.

Egyszerűen imádom!Nagyon jól teszi a dolgát.Ez tényleg csodaszer.😍😍😍😍

Mosizso

2019. március 5.

Csodaszer, tényleg hatásos. Rendkívül jól tisztít és összehúzza a pórusokat. Nálam ez az első termék, ami azt adja ami rá is van írva. Ajánlom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

crminn

2019. február 20.

Szeretem. A világ minden arclemosóján végigmentem már, az alverde-től a drágább kóreai márkákig, de a garnier termékeitől óckodtam. Mivel eddig nem vált be semmi, beruháztam erre, az egyik bőrradírjára, na meg garnier arckrémre. Itt most csak ezt véleményezem, így azt kell mondjam, teljesen feleslegesen kerültem a márkát. Az illata uborkás-mentolos frissítő, az arcot is frissíti, nagyon szépen tisztítja, a pórusokat pedig tényleg összehúzza. Pár nap alatt szépített az arcomon, ami nagy szó, mivel két éve küzdök a szűnni nem akaró pattanások ellen. Az pedig, hogy egy arclemosót, egy bőrradírt, egy hidratálót és egy pattanás elleni stiftet beszereztem 20 euróból, amibe más márkánál egy termék kerül bele, csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

EnyediF

2019. január 25.

Egyik barátnőmnél próbáltam ki először, igazán felfrissítette az arcom. Már a másodikat használom el, és meg vagyok vele elégedett. Az én szememet is csípi egy kicsit, de használat után sima és puha lesz a bőröm, én gyakran sminklemosóként is használom. Az én bőrömre bevált. Nem csodaszer, de egy 4-es csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

lilike222

2019. január 9.

Nekem teljesen bevált, érzékeny bőrre tudom ajánlani. Régebben csúnya volt az arcbőröm, kozmetikushoz jártam, és ennek az intenzív verzióját használtam itthon, akkor is szerettem, most is. Már csak menstruációs időszakban van 1-2 pattanásom, illetve stressz miatt is kijön néha. Szeretem a friss, hűsítő érzést a lemosás után, így reggeli ébredéshez is nagyon jó. Volt néhány makacs pattanásom, napközben Catrice korrektort tettem rá, hogy leszárítsa, ez pedig segített a felszívódásban. 1-2 hét után láthatóan szebb bőröm lett tőle, érzésre is. Szimplán kézzel masszírozom a bőrömön, nem vettem még méregdrága Foreot meg hasonlókat. Majd egyszer azt is, ha már lement ez a mánia és elérhetőbb áron lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Drazsi

2018. november 6.

Sokaknak nem vált be, meglepő módon az én kombinált, érzékeny bőrömnek ez vált be a legjobban. Nagyon küzdök a mitesszerek ellen, ebben ez az egy arctisztító hatásos, pedig sokat kipróbáltam már. Jól tisztít, összehúzza a pórusaimat és rendszeres használat mellett látványos javulást érek el vele. Viszont szárít, e mellé nekem kell egy nagyon jó hidratáló krém, így ez nem zavar. Örök kedvem az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

sailorluna

2018. augusztus 3.

a zsíros bőrömet hámlósra szárította, így az még több zsírral próbált védekezni. a mitesszerekkel, pattanásokkal semmit nem csinált. arcmosás után egy percig frissítő volt az érzés, de rögtön elkezdett húzódni a bőröm, azonnal hidratálnom kellett. az összetevői kritikán aluliak. többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol