Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcsi91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Összetétele eukaliptuszkivonattal, szalicilsavval és cinkszármazékkal kettős hatást biztosít az apróbb bőrhibák ellen:

1. Segít eltávolítani a szennyeződéseket.
  2. Elősegíti a pórusok összehúzását a friss, puha és tiszta bőrért.

Ár: 600 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: a képen látható, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Ár: 900 , Eladó: Daisy25
Állapot: bontatlan, Helyszín: Gyöngyös / Miskolc, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Formidable

2021. szeptember 17.

2020. október 31. (4 csillag)
Kicsit vegyes érzéseim vannak ezzel az arctisztítóval kapcsolatban... Egyrészt bevált annyira, hogy másfél flakonnal elhasználtam belőle, másrészt viszont a második flakont azért tettem félre, mert a bőrgyógyász egy másik arctisztítót javasolt (Eucerin Dermopure mélytisztító arclemosó zselé), és az arra való átálláskor realizáltam, hogy ezután a Garnier termék után mindig kicsit húzódott a bőröm, amit normálisnak gondoltam, az eucerinesnél viszont semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Mindezek mellett szépen eltávolította a sminkmaradékot, tiszta bőrt hagyott maga után, sokáig elég volt (így az ára is kedvező), illetve a mérete miatt utazáskor sem okozott gondot magammal vinni. Az én kombinált, aknés bőrömet nem szépítette meg, ugyanúgy megjelentek mellette az újabb aknék, ugyanakkor azt sem éreztem, hogy szárítaná vagy zsírosabbá tenné.
Nem mondom, hogy nem használnám újra szükség esetén, de inkább maradok az Eucerinnél jelenleg, és bár nagyom vacillálok a 3 és a 4 csillag között, mivel a feszülős érzésen kívül más negatív hatást nem fedeztem fel, marad a 4 csillag.

Update: 2021. szeptember 17.
Egy év távlatából most már azt mondom, hogy nem venném/használnám újra ezt a terméket. Egyrészt azóta kicsit jobban beleástam magam a skincare-be, és már látom azt is, hogy ez az INCI nem valami szép, másrészt a fent említett - szebb, bár nem teljesen tökéletes INCI-s - eucerines lemosó sokkal jobban bevált, és szerencsére egy év alatt azért javult a bőröm állapota, bár még van hova fejlődni bőven. Nehéz megállapítani, hogy mitől javult a helyzet (a járványhelyzet miatt a bőrgyógyásszal csak egyetlen egyszer konzultáltam), de azért nem lepne meg, ha kiderülne, hogy az arclemosóm leváltása is benne volt. Nem volt rossz élmény használni, tette a dolgát, és nyilvánvaló módon nem bántotta túlzottan a bőrömet (lásd: igen, kicsit húzódott utána a bőröm, de nem égett/viszketett, az pedig, hogy a pattanások mitől jöhettek ki, elég soktényezős lehet, szóval ha akarnám, akkor sem tudnám kifejezetten egy termékhez kötni), de azért az a benyomásom most már, hogy inkább nem használnám, mert talán többet ártott, mint segített. Nem tesz jót a zsíros bőrnek, ha kiszárítjuk... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

2020. október 31. (4 csillag)

Update: 2021. szeptember 17.

Popazsuzsa

2021. szeptember 2.

Napi szinten használom, esténként csak, de nekem bevált. Érték - ár arányban teszi a dolgát. Géles állagát szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Yolandaa

2021. augusztus 31.
Hűha. 1,5 év alatt jó sokat változott a rutinom. Ez egy nagyon karcos, ám frissítő érzést keltő gél, amit már semmi esetre sem használnék az arcomra! Végül a testemre használtam el.

2020. február 23. 5*
Ezt reggelente, este pedig a fekete változatát (Pure active) használom, mert az teljesen leszedi a sminket (bb krémet). Nem okozott irritációt, időszaktól függ, hogy szárítja-e a bőröm, nekem a garnier szalicilsavas készítményei alapvetően bejöttek, így nincs rá panaszom. Azt még nem tudom újraveszem-e, a fekete változatát viszont már többször újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

2020. február 23. 5*

Daisy25

2021. május 17.

Nem érzem tisztának a használata után az arcom és az illata is irritál. Nekem nagy csalódás, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

noricza

2021. február 26.

Évek óta használom napi szintem, szépen rendben tartja a bőröm. Összehúzza a pórusokat, eltávolít minden szennyeződést, sminkmaradványt. A pattanások ellen csodaszer .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Dorinka92

2021. február 10.

Ezelőtt Avonos teafás lemosó gélt használtam, nagyon szerettem, de egy időre kikerült a forgalomból. Egy Joy nap alkalmával esett rá a választásom. Azóta is ez az arclemosô a kedvencem. Közben egyszer még hozzájutottam az Avonos korábban használt lemosóhoz, de ég és föld. Igaz egy picit szárít, de a zsíros bőrömnek így pont jót tesz. Megfelelően tisztít, sminket is szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

KrdsDina66628

2021. február 1.

Nagyon imádom ezt a terméket ,minden nap használom , az inkább zsíros bőrömnek nagyon jót tesz. Kevesebb pattanást látok magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

Daloca

2020. november 4.

Két hónapja vettem először a fekete változatával együtt. Ez remekül leviszi a maradék sminket. Kicsit szárít, de hidratáló krémmel tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Provence

2020. szeptember 18.

Évek óta használom, nekem ez vált be a legjobban, noha nem én vagyok a célcsoport, mert alapjáraton kicsit száraz bőröm van. Nem feszül tőle, és nem szárítja ki a bőröm (bár utána alaposan hidratálok mindig), szépen tisztít, "fellélegzik" utána az arcom, de hozzá kell tennem, hogy én csak heti 2x használom, napi szinten lehet sok lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

klina

2020. július 8.

Számomra ez volt az egyetlen arctisztító, ami elég erős volt, hogy kordában tudja tartani az aknés bőröm, viszont ettől függetlenül tartalmaz olyan összetevőket is, amiket alapvetően nem szívesen látnék egy arctisztítóban. Ennek ellenére, akinek nem száraz, érzékeny a bőre, annak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol