Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. július 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mikro-gyümölcsolajokkal (sárgabarack, olíva, avokádó és feketeribizli mag) gazdagított összetétele táplálja, selyemként vonja be a bőrt, és tartósan védi a kiszáradástól. Gazdag és egyúttal lágy, nem zsíros krém, amely azonnal beszívódik, kellemes illatot hagyva a bőrön.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DobikaOlgi

2020. július 21.

Az arcomra használom már egy ideje és nagyon szeretem. Szépen hidratálja a bőrt. Az állaga is szuper. Nem ragacsos, nem lesz zsíros tőle a bőröm és hamar felszívódik. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Cicuka22

2020. május 4.

Valóban fura az illata, és nekem sem tetszik. Télen a hideg szél és az orrfújás kicsípte a szám feletti részt. Amikor ezt rákentem, csillagokat láttam, úgy csípett. Nehezen szívódik fel és sokszor kukacosodik. Tegnap újra próbáltam, de pici mennyiségnél is nehezen szívódik be, aztán persze felkukakocosodik. Szörnyű ez a krém. A száraz bőrömön ami fehér és húzódik semmit nem javított. A kezemre sem jó. Nekem nem hidratál egyáltalán. Komolyan ez az egyetlen termék amit inkább a kukába dobnék. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

ninikie

2019. április 23.

A legjobb bőrápolókrém a világon. Arcra és kézre is tökéletes. Gyorsan szívódik és a bőröm is lélegzik utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 23.

Zsina01

2018. január 2.

Tényleg jól hidratál, még az én extra száraz kezeimet is egész szépen rendbe tette. De az illatát egyszerűen képtelen vagyok elviselni, nagyon erős és még másnap is éreztem a bőrömön. Sajnos olyannyira zavar, hogy nem tudom tovább használni ezt a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Ennie86

2017. szeptember 23.

Nekem személy szerint nagyon tetszik az illata. :) Valóban keveset kell felvinni a bőrre, mert annyira masszív, hogy nem szívódik fel normálisan. A hatása csillagos ötös. :) Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

stdetti

2017. szeptember 17.

Eléggé fura illata van, nagyon erőteljes, és ha sokat visz fel az ember (bár én kevésnél is ezt tapasztaltam), utána le lehet dörzsölni a "maradékot". Miután pedig bekentem nagyon érződik, hogy krémes a kezem, még akkor is, ha kevesebbet vittem fel belőle. Másnap pedig ugyanolyan száraz a kezem, mintha nem is kentem volna rá semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Lhoruraii

2017. február 25.

Nagyon rossz a szaga és hámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Nagyon rossz a szaga és hámlik.

annroi

2017. február 6.

Nagyon nagy dilemmában voltam, mivel iszonyatosan száraz volt a bőröm, már-már pikkelyes voltam, köszönhetően a téli időszaknak és a kevés vízfogyasztásnak. Kb. 20 percig nézegettem a testápolókat a drogériában, közben krémmániás véleményeket olvasva, aztán megláttam az utolsó pillanatban őt, és eszembe jutott, hogy talán őt már használtam, és emlékeim szerint szerettem is. Annyira örülök, hogy őt választottam.
Szinte másnapra rendbe tette a bőrömet, 2-3 napon belül meg aztán tényleg tökéletesen hidratált lett, és rendszeres használat mellett azóta nem is száradt ki. Az arcromra is kipróbáltam, mert a hámlasztás megviselte kicsit, és arra is bevált, nem okozott irritációt, se pattanást. Az illata tetszik, a kiszereléssel nincs bajom, nem az a nehéz, zsíros krém, könnyen beszívódik, mégis jól és hosszantartóan hidratál. Ja és persze kézkrémnek is szuper. Nálam 5 csillagot érdemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Nic01

2016. november 24.

Eddigi legjobb regeneráló testápolóm, amit használtam. A rengeteg kèzmosástól nagyon száraz, töredezett a kezem ès az emiatt keletkező piros foltokat tökèletesen eltünteti. Kiválóan hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros èrzetet. Nekem az illatával sincs problèmám :) Ha lehetne 100 csillagot adnèk neki :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

katenn64

2016. március 7.

Száraz bőrre tökéletes, nekem nagyon sokáig elég volt egy kis tégellyel, az illata nem a legjobb, télen hidratálásra kiváló, szemöldökszedéshez használtam még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0