Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2023. szeptember 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az éjszakai hidratáló arcápoló bio aloe vera kivonatot, hialuronsavat és argánolajat tartalmaz egy különleges, bőrnyugtató, gél textúrában 98% természetes eredetű összetevővel. Akár 48 órán át hidratál. Minden bőrtípusra megfelelő.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

FLili2

2024. január 26.

Kipattogztam tőle. Azoknak akiknek nem érzékeny a bőre azoknak talán beválik. Ár-érték arányban szerintem nem igazán éri meg. Ez egy vizes hatású krém ami nagyon hamar beszívodik és kellemes hűsítő hatást kelt az arcbőrön bár nekem beszívódás után is ragadt egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

linkee

2023. november 15.

Maximálisan elnyerte a tetszésemet. Nyár végén-ősszel kezdtem el használni, azt hittem egy ilyen könnyed textúra majd nem nyújt elég hidratálást , de tévedtem. A szokásos szérumaim után este felkenem, nagyon hamar beszívódik, az előttem szólóval ellentétben én nem érzem, hogy zavaró réteg maradna az arcomon. Nagyon selymes, puha lesz tőle a bőröm és reggelre nincs az a fényes zsíros hatása a bőrömnek, mint egyes gazdagabb krémtől. Kombinált bőrre csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 15.

tátombák

2023. november 3.

A nyár utolsó meleg napjaira kerestem egy könnyű hidratálót, és mivel volt egy korrábi közepes élményem a C vitaminos géles arckrémmel, erre esett a választásom. Halvány világoskék színe van, amit szeretek, mert legalább látom a tégelyben. Tiszta illata van, felkenés után alig érződik, de sajnos marad a bőrömön egy sikamlós réteg utána. Már várom, hogy elfogyjon vagy csak vegyek helyette mást, tudat alatt vastagabban is kenem, aminek az lett az eredménye, hogy összemaszatolta a kispárnámat. Zsíros, pattanásokra hajlamos bőrömmel nem tett csodát, olyan érzésem van, hogy ha nem használnám is ugyanígy nézne ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.