Garnier

Ár:   790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2020. október 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szuperhidratáló és revitalizáló textil maszk természetes eredetű Aloe-val és hialuronsavval. Egy maszk fél üvegnyi szérummal van átitva.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

detti23

2021. december 6.

Én ódákat azért nem tudok zengeni erről a maszkról, de teljesen rendben van egynek. Jól hidratál, az illata kellemes, szépen beszívja a bőr, nem hagy ragacsos érzetet. Ami tetszik, hogy durván át van itatva a szérummal, az arcon kívül még a nyakra, dekoltázsra meg szinte még bárhova jut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

AEszter25

2021. november 13.

Sosem várok többet egy arcmaszktól, mint hogy lazítson el arra a húsz percre, amíg rajtam van,és pont ugyanaddig érezze tőle jól magát a bőröm is. Nem sok olyan maszk van, amelyik ezt az egyszerű elvárást megugorja, de ha valamelyik túl is teljesíti, akkor azt megjegyzem. Ez ilyen, nem is kicsit. Egészen meglepődtem, amikor lehúztam az arcomról a maszkot és belemasszíroztam a csomagolásban maradt szérumot is (ami legalább még egyszer annyi, mint amennyit a textil felvesz). Egész napon át kitartóan olyan bőrképem lett, amit már régen láttam. Teltebb, kiegyenlítettebb, nem is tudom, hogy írjam le, a legjobb szó rá az, hogy nagyon meglepett. Jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

Judy94

2021. augusztus 17.

Már kétszer használtam és mindkét alkalommal látványosan hidratálta és a pattanásaimat összehúzta, így nagyon nagyon megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Vivienn13

2021. július 7.

Én imádom, tökéletes az illata, tökéletesen puha lesz tőle a bőröm.
Feltölti az egyenletlen részeket.
Ezután a maszk után 2-3 napig semmilyen maszkot nem kell használnom, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Én imádom, tökéletes az illata, tökéletesen puha lesz tőle a bőröm.
Feltölti az egyenletlen részeket.

Virág-os

2021. június 6.

Kellemes maszk, közepesen nagy mennyiségű folyadékkal. Azért írom inkább igy, a mert annyira sokat nem tudtam utólag kiimádkozni a tasakjából és volt már bőségesebb fátyolmaszk a kezemben.

Jó érzetet biztosított frissített. Majdnem elaludtam közben és nem tudom pontosan hány percig hagytam fent.
Pórusaimat nem tömítette el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Pórusaimat nem tömítette el.

kardosreni95

2021. május 27.

Én nem akarok ünneprontó lenni, nekem sokkal többet ér a híres baleas maszk, mint ez. Garnier összes maszkjat kipróbáltam már de ez nagyon nem jött be nekem. Feltenni könnyű, sok cuccal van átitatva mèg marad is a tasakban amit később akar csak simán magadra kenhetsz, csak egy a gond Iszonyatosan zavaró a légyirtó mortein szaga.
Amúgy teszi a dolgát, hidratál amennyire egy maszknak kell. Nem fogom újra venni az erős szaga miatt. Szerintem a sötétkék aqua maszk a legjobb a garnierek közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Lettike77

2021. április 24.

Hetente-másfél hetente szoktam használni. Az érzékeny, száraz bőrömnek tökéletes hidratálást biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

dreadfulcommenter

2021. március 11.

Nagyon könnyű volt feltenni a maszkot! Jól át van itatva. 15 percig hagytam fent. Nekem ez az első olyan maszk ami végre nem hagyott utána ragacsos érzetet vagy réteget a bőrömön. Biztosan fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Bahar

2021. február 17.

Már szinte végig próbáltam a Rossmann összes sajátmárkás fátyolmaszkját, illetve a Garnierét is.
De ez valahogy kimaradt eddig!
De ezentúl biztosan nem fog, mert véleményem szerint és az én bőrömnek, ez volt az egyik legjobb!
Fantasztikus!
Halványított a pirosságomon, a kis bőrhibákon is.
Ez volt egyébként az egyetlen maszk eddig, ami után tényleg !feltűnően! jól nézett ki a bőröm!
Eléggé hidratált is, nem csillogott/fénylett utána az arcom.
Újra veszem az már biztos! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

De ez valahogy kimaradt eddig!
Fantasztikus!
Halványított a pirosságomon, a kis bőrhibákon is.
Eléggé hidratált is, nem csillogott/fénylett utána az arcom.
Újra veszem az már biztos! <3

sarah0425

2021. február 17.

Egyik kedvenc maszkom. Segít halványítani a kisebb bőrhibáimat és a sebeim és szebben gyógyultak ezután. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Mannose, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.