Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. november 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Levendula esszenciális olajjal és hialuronsavval gazdagított, valóságos „hidratáló bomba” egy textil maszk formájában. a bőr intenzíven hidratált lehet akár 3 használat után."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zdoreebaba

2022. április 22.

Nem állítom hogy ez a maszk pont az én arcméretemhez lett volna méretezve. A szem és az orr részemnél egy kicsit furán állt és eléggé gyűrödött is. Inkább elbújtam a szobámba nehogy valaki meglásson. Biztos magát Frankensteint fedezték volna fel bennem ha meglátnak. 🤣🤣
Nos a termék a Garnier fátyolmaszkoktól jól megszokott minőséget hozza. Maximálisan átitatott verzió ez is. Amit nagyon sajnálok hogy ez egy elég lagymatag, semmilyen illatú levendulás termék lett. Ezt az oldalt vizsgálva hatalmas csalódás. Ám a hatása rendben van, szépen simítja a bőrt, nyugtatja a kipirosodást, a pattanásokat. 20-25 perc után szoktam eltávolítani és a maradék anyagot gyengéden bemasszírozni az arcomba, nyakamba a dekoltázs érintésével.
Azonnal látható volt hogy a bőröm nyugodtabb, feszesebb és egészségesebb. Hozzáérve nagyon puhává is vált. Egy kis negatívum hogy amíg rajtam volt egy kicsit csípett és nem hozta azt az igazi nagybetűs HŰHA érzést. Egyszer jó volt kipróbálni, de többször nem hinném hogy a kosaramban fog landolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

bendi13

2021. május 31.

Imádom! Nagyon kellemes érzés használni, a maszk mérete tökéletes az arcomra, jól átitatták szérummal. Nyugtatja a bőröm és feltölt. Már többször újra vásároltam. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

lilaszilva

2021. április 8.

Nem is tudom. Használni kellemes, az illata (akkor még) finom volt, viszont több gondom is van vele: a textil óriási, konkrétan redőződött az arcomon, hidratálásban nem adta azt a wow hatást, illetve mikor csak vattával töröltem le a maradék anyagot az arcomról, olyan műanyagos, kellemetlen szaga volt. Emellett túlárazott. Szóval egyszer jó volt kipróbálni, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Szerettem ezt a fátyolmaszkot, valóban nem spórolták ki belőle a szérumot, és utána sokkal hidratáltabbnak éreztem az arcomat.
Az illata kellemes, nem tolakodó, nem egy csodaszer, de amikor akcióban van, néha megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Nicolett022

2020. december 29.

Az arcom nagyon puha lett a használata után. A borom könnyen és gyorsan beszívta a szérumot és nem okozott irritációt. Az illatával nekem nincs problémám, annyi ideig egyáltalán nem zavaró, amíg az arcomon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

sumire0

2020. december 18.

Nagyon jó érzés ahogy az arcomon van, nem akartam levenni. Utána egész puha volt a bőröm. Azért veszek le egy pontot mert elég vegyszer illatú és büdös volt nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.