Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. november 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Levendula esszenciális olajjal és hialuronsavval gazdagított, valóságos „hidratáló bomba” egy textil maszk formájában. a bőr intenzíven hidratált lehet akár 3 használat után."

lilaszilva

2021. április 8.

Nem is tudom. Használni kellemes, az illata (akkor még) finom volt, viszont több gondom is van vele: a textil óriási, konkrétan redőződött az arcomon, hidratálásban nem adta azt a wow hatást, illetve mikor csak vattával töröltem le a maradék anyagot az arcomról, olyan műanyagos, kellemetlen szaga volt. Emellett túlárazott. Szóval egyszer jó volt kipróbálni, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Szerettem ezt a fátyolmaszkot, valóban nem spórolták ki belőle a szérumot, és utána sokkal hidratáltabbnak éreztem az arcomat.
Az illata kellemes, nem tolakodó, nem egy csodaszer, de amikor akcióban van, néha megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Nicolett022

2020. december 29.

Az arcom nagyon puha lett a használata után. A borom könnyen és gyorsan beszívta a szérumot és nem okozott irritációt. Az illatával nekem nincs problémám, annyi ideig egyáltalán nem zavaró, amíg az arcomon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

sumire0

2020. december 18.

Nagyon jó érzés ahogy az arcomon van, nem akartam levenni. Utána egész puha volt a bőröm. Azért veszek le egy pontot mert elég vegyszer illatú és büdös volt nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.