Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

sailorluna

2018. augusztus 9.

átlagosan hidratáló ajakápoló, nem tart sokáig a hatása, gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

átlagosan hidratáló ajakápoló, nem tart sokáig a hatása, gyorsan elfogyott.

19zsofia90

2018. március 18.

évekkel ezelőtt vettem egyszer, de nem lettünk barátok, nehéz zsíros érzetet ad.
sosem fog elfogyni, még mindig megvan a harmada
az illata kellemes
átmenetileg valóban kevésbé érzem száraznak a szám, hosszú távon nekem nagyon nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

sosem fog elfogyni, még mindig megvan a harmada
az illata kellemes

DeakA

2017. november 26.

A legjobb! Egészen enyhe az illata, csodásan helyrehozza a kiszáradt, kicserepesedett ajkaimat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

Suzanne4

2017. november 24.

Egyszer próbáltam már, nagyon jó volt, kellemes illatú, jól hidratált. Zöld "testvérét" jobban szerettem, de nem tudtam újra venni, és már ezt a.fajtát.sem. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

davidildiko

2017. március 22.

Nagyon jól hidratál és jó illata van, télen abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Nagyon jól hidratál és jó illata van, télen abszolút kedvenc!

ihavenotime4this

2016. november 2.

Nem rossz, de ha nagyon cserepes, repedezett a szám, akkor a Carmex hamarabb rendbe teszi, ennek kell vagy 3 nap. Nincs kellemetlen illata, nem ragacsos. Szinten tartáshoz, vagy ha nem olyan vészes a helyzet, elég, ezért összességében tudom ajánlani, csak számomra volt más, ami jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Yette

2016. november 1.

Az egyik kedvencem jól hidratál nem hagy ragacsos érzetet és nagyon szimpatikus hogy szinte alig van illata.
Ő eddig az egyetlen aki a házi készítésű ajakápolóval fel tudta venni a versenyt.
Nem túl lágy így hosszabb időre elég.
Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Nem túl lágy így hosszabb időre elég.
Nagyon szeretem :)

gabcsi0221

2016. október 25.

Nagyon jól hidratál,kellemes az illata,nem kelt ragacsos érzést :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Nagyon jól hidratál,kellemes az illata,nem kelt ragacsos érzést :)

HardCandy092

2016. augusztus 23.

Ez az egyik kedvenc ajakápolóm, nagyon jól hidratál (télen is), nem ragacsos, és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

ramonanagy0669

2016. május 11.

Akciósan vettem a Rossmann-ban, és megéri az árát legalább is így gondolom. Nekem nagyon szépen ápolja az ajkaimat, nem szárítja ki, és nagyon finom az illata. Egyik kedvencem lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin