Garnier

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2020. április 28.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratáló spray arcra 30-as fényvédő faktorral

Azonnal frissíti a bőrt és véd a mindennapos negatív terhelésektől. UV-sugarak elleni védelem, védelem a káros környezeti hatásoktól, antioxidáns hatás. Gránátalmával kombinált ápoló hatóanyagok, hidratáló glicerin és UV-szűrő egy könnyed és levegős textúrában. Friss, szinte láthatatlan, nem zsírosít és nem ragad, gyorsan beszívódik. Sminkre is fújható.

random

2018. szeptember 22.

ritkán használtam, főleg csak munkából hazafelé. kevésbé bántja a sminket, mint az ambre solaire 50-es arcspray, de ezt is nehéz smink fölé úgy fújni, hogy ne olvassza le nagyon. mindenesetre a célnak megfelel, nem égtem le a használata mellett, és valamennyire hidratál is, de muszáj lepúderezni, különben lecsúszik a szemüvegem, és foltokban lejön az alapozó, ha bármi hozzáér. az ára viszont tényleg húzós, nem tudom újraveszem-e... Smink nélküli napokon azért jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

CandyPop

2018. augusztus 6.

Olaszországban vettem az itthoni ár töredékéért. Szerintem hasznos, mert a 30-as fényvédő ebben a meleg időben fontos. A kiszerelése lehetne nagyobb.
A sminkre fújhatóság pozitívum, szeretem az állagát, és hogy mattítja az arcbőrömet.
Itthon nem venném meg semmiképp ennyi pénzért, de az amennyiért én jutottam hozzá (kb. 3 euro volt) teljesen korrekt ár volt érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

eperturmix

2017. május 22.

Igazából az újdonság varázsa miatt vettem meg,sose volt se ilyen spray cuccom,se külön fényvédőm,gondoltam egy próbát megér.Illata nagyon enyhe,nem rossz,de először a hajtógáz orrbavág az biztos..Jól permetez,nem kell sok mégis jut mindenhova,én be is tapogatom a bőrbe,főképp azért mert ilyen poros réteget hagy egy csöppnyit.Hazafelé a dolgozóból szoktam használni,máskor nincs úgy szükségem,táskába meg tökéletesen elfér.Végeredményben tehát értem én a koncepciót,csak minek..ok a fényvédő pipa,az arcom hidratálom másképp,nem mattít,sőt ugyanúgy átfénylik rövid időn belül,nem csinál nagyon semmit.Ehhez viszont drága.Kipróbáltam,elhasználom,és ennyi elég is volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.