Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél vegyes és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Nixi91

2018. március 16.

Hat...nekem is vegyes erzeseim vannak ezzel a termekkel kapcsolatban... Nekem a roszaszin tarsa van meg. Jo pont,hogy nem tartalmaz illatanyagot es alkoholt,nekem nem szarit egyaltalan. Nagyon kimeletes,viszont a legegyszerubb sminket is ugy erzem,hogy nem szedi le,sokat kell hasznalni belole,hogy tisztanak erezzem a borom utana...amit amugy is micellas lemoso kovet..nem is habzik,ami a bornek jo pont,de tenyleg ugy erzem hogy semmit nem er... sima reggeli arcmosashoz idealis amikor nincs annyi szennyezodes az arcon. De en pont amiatt vettem,hogy ne kelljen utana mindig meg micellas vattaval attorolni az arcom amikor lemosom a sminket. Igy csalodas egy kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

nagydora911

2017. augusztus 8.

Csak arclemosónak tudtam használni, mert a sminket nem nagyon szedte le. Az állaga nagyon tetszett, de számomra olyan furcsa illata volt. Megfelelően tisztított, nem szárította a bőrömet, de ennek ellenére sem tudtam vele megbarátkozni. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

agnes0makeupfan

2017. július 19.

Smink lemosására véleményem szerint alkalmatlan. Napi szennyeződések lemosására viszont megfelelő - nekem nem szárított, jó illatú, gazdaságos. Szembe kerülve erősen csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Dorett

2017. május 22.

Felváltva használni a Garnier Hautklar lemosojaval. Mindkettő szépen tisztító, nem okoz pattanast, és nem szárítja az arcbőrt. Az olajossagat egyik sem tudja felvenni a harcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Kuttus

2017. március 27.

Állagra nem rossz, viszont a szemsminkemből alig szed le valamit, így nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Jutka1989

2017. március 27.

Még régebben hallottam róla és már nagyon kerestem, pár napja végre sikerült beszereznem belőle a Müllerben. Szépen lemossa az arcom, utána matt hatása van a bőrömnek, de egyáltalán nem száraz. A szememet sem csípi, ez külön plusz pont nálam, mert más lemosókkal nagyon kell vigyázni, hogy a szemkörnyéket ki kell hagyni. Vízálló szemfestéket használok, de a simát sem mosnám le vele, mert én ujjbeggyel kenem szét az arcomon a lemosót, és így csak szétkenném a festéket is. A szememet külön mosom le vattával micellás vízzel, így együtt nekem bevált.
Árban sem rossz, ez a 200ml a pumpa miatt sokáig elég lesz. Nekem az volt fura, hogy gélesebb állagot vártam volna, ez viszont kicsit folyékonyabb. Én örülök annak, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Lapetite01

2017. március 18.

Vegyesek az érzéseim ezzel az arclemosóval kapcsolatban.
A csomagolás szuper! Viszont annyira csípi a szemem, ha véletlenül belekerül, hogy alig győzöm utána vízzel kimosni belőle. Nagyon szárít is a használat után, rettenetesen feszül a bőröm. Illetve a szempilla spirált, ha nem vízálló, akkor sem hozza le rendesen.
Maradok inkább a Balea Med Ultra Sensitive lemosójánál, az féláron van, és sokkal jobban teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Vegyesek az érzéseim ezzel az arclemosóval kapcsolatban.

eagleszem

2017. március 12.

Még ismerkedési fázisban vagyunk, de eddig szépen tisztít. Természetesen a vízálló szemfestéket nem hozza le, de arra amúgy is külön lemosót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Lutra

2017. február 1.

Szeretem a micellás vizet is, de ez sokkal hatékonyabb. Jobban tisztít, jól habzik és sokáig kitart. Szeretem ezt a pumpás kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

mvks

2017. január 29.

Szimpatikus ez a gél forma, amit vártam tőle teljesítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Szimpatikus ez a gél forma, amit vártam tőle teljesítette.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA

Emulgeálószer, felületaktív anyag.