Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 500 Ft , Eladó: anita1991
Állapot: kb. 4/5-e van meg, nem sok hiányzik belőle, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapest területén, elviszem szívesen bárhova

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Annabeth

2021. június 7.

Állandó helye van a kozmetikumaim közt. Szépen lehozza a sminket és nagy kiszerelésű. Alapvetően van egy ket negatívum az INCI-jében, ezért a négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

by.shorty

2021. június 2.

Az egyetlen micellás víz, ami tényleg le is hozza a vízálló spirált is, már nagyon régóta ezt használom, Tény, hogy zsíros-olajos érzetet hagy maga után, de mivel az én arctisztító rutinom először sminkeltávolítás ezzel, aztán zuhanyzáskor pedig arctisztítás erre való habbal, így nyilván ezt az olajos réteget is lemosom magamról. Maximálisan bevált, egyedül az illata nem bejövős, de ez már részlet kérdése :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Fanncsi05

2021. május 3.

Én ezt csak szemre szoktam használni mert az összetevői nem a legeslegjobb szerintem. Viszont a makacs szempillaspirált szépen lehozza. Erre a problémára tudom még ajánlani Avon kétfázisú sminklemosóját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

Csibike132

2021. április 14.

Én szeretem. Vízálló sminkemet eddig csak ezzel tudtam leszedni anélkül hogy kifolyt volna a szemem. Kicsit zsíros marad a bőr utána de vízzel le öblítem aztán szuper sima lesz. Még a párom is meg jegyezte hogy milyen szép tiszta lett a bőröm. Tuti újra vevős ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Manocska04

2021. április 8.

Sajnos nekem nem jött be, zsíros érzetet hagy a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Sajnos nekem nem jött be, zsíros érzetet hagy a bőrömön.

MariaJulianna

2021. április 1.

Azért csak 3 csillag , mert nem szedi le olyan jól a sminket. Nagyon sokat kell a vattapamacsra tenni. A rózsaszín garnier micellás víz az ezerte jobb ettől. Az illata viszont kellemes , es nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

TheaQueen

2021. március 18.

Az atombomba robbanás biztos színpadi sminkemmel csak ez bánik el sajnos anélkül, hogy vörösre csípné a szemem. Ha nem néznék rá az INCI-re, nem is lenne vele problémám, de emiatt le kell pontozzam. Nem minden nap használom, csak a már fentebb említett sminklemosásra, előtte olajos lemosózok, utána pedig gélessel mosok arcot, ami gond nélkül leszedi a megmaradt olajat, mert hogy ez is hagy maga után, hiába írja rajta, hogy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Mancsusz

2021. március 7.

A sima verzióval szemben ez egy cseppet sem irritál, szépen eltávolítja a sminkem. Régen csak ezt használtam lemosónak, sok üveggel elhasználtam belőle. Ma már dupla tisztításom első alanya egy másik olajjal együtt, a szememről csak ezzel tudom lemosni a sminket. Ha a másik olajat véletlenül túl vastagon kentem vagy nehéznek érzem, akkor ezzel szoktam átmenni azon is. Szuper termék, ár-érték arányban jobb nincs, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

VargaJudit91

2021. március 3.

Kissé túl olajos, de nem volt rossz. A sima verzió jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Kissé túl olajos, de nem volt rossz. A sima verzió jobban bejött.

KonDori

2021. február 28.

Imádom, sokáig elég és jól tisztít. Én utána használok még szenes szappant, így a ragacsos érzet is lemosódik. Könnyen távolítja el a napi koszt és sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.