Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 500 , Eladó: kockasfulu
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétetl, Foxpost v. Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilith13

2024. február 22.

Makacs sminkre, főleg rúzsra és tusra tökéletes, nem irritál és az ára is okés, szerettem használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

umpalumpa

2024. február 15.

Pár hónapja, mióta nagyon odafigyelek a szemem "higiéniájára" gyógynövényes szemcseppekkel, műkönnyel enyhítve a szárazságát, rájöttem, hogy a begyulladást ki tudom védeni, ha nagyon odafigyelek, vagyis a megfelelő szempillaspriál nem fogja irritálni. Vettem vízállót a drogériából mondván olcsó és talán nem nagy kunszt lemosni, pedig de. Micellás vízzel és argánolajjal próbáltam és bizony nem szerette a pillogóm. Hát kellett egy kétfázisú gyári darab. A pénztárnál kaptam le a mini termékek közül egy 100 ml-est. Ha nem rohanok annyira és előbb eszembe jut, akkor biztos jobban megnézem az összetevőket és mást választok.
Na, bevetettem egy masszív, vízálló koreai spirál letörlésére. Először azt hittem nem lesz jó, mert türelmetlen voltam, cseszeteltem vele a szemeimet, nem működött jól. Másodszor már áztattam 30 mp-ig rendesen a szempillákat és utána óvatosan törölve szedtem le festéket. Minden lejött 1-1 koronggal.
Az illatanyag aggasztott a legjobban, de nem irritál, szerencsére, az olajtól nem lesz homályos a látásom és nem okoz sehol irritációt. Utána átmosom a szememet is habzó lemosóval, majd átöblítem műkönnyekkel és minden rendben megy tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 15.

trabgret

2024. január 24.

Évek óta használom, a vízálló sminket eddig nekem ez szedte le a legjobban, nekem nem csíp, nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

BD77

2024. január 12.

A rutinom egyik oszlopos tagja, a vízálló smink csak ezzel jön le rendesen a szememről/arcomról. Nem okoz irritációt sem pattikat, az amúgy baromi hisztis bőröm egyáltalán nem bántja. Én szeretem, ebből és a rózsaszín tesóból mindig van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 12.

kzmdra

2023. december 29.

Ez egy nagy tévedés volt az életemben, mentségemre szóljon, akkor még fogalmam sem volt a tudatos bőrápolásról, így nem is csoda, hogy ez a termék nem vált be nekem, sőt, csak rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

Nytrus

2023. október 13.

Sajnos nekem nagyon nem válnak be ezek a kétfázisú tisztítók, pedig szerettem volna, ha működne. A parfüm benne sajnos irritációt okoz, főleg szemkörnyéken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

Csetea

2023. augusztus 16.

Évek óta újra veszem, dörzsölés nélkül könnyedén leviszi a sminkem, nem okoz irritációt, szívből ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

veronika16sasi

2023. július 25.

Nagyon szeretem, főként vízálló szemfesték lemosásához használom. Nagyon jól tisztít, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

Adribogyo

2023. július 2.

Most próbálgatom, eddig semmi extra. Ám a rózsaszín változatnál maradok, az nem csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 2.

stratocaster

2023. július 1.

Ár-érték arányban szuper. Könnyen leszedi a sminket, puha lesz utána a bőröm. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.