Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Lovemyhair

2022. július 21.

Csak a szememre használom, az arcomra nem merem az olaj miatt, viszont a szemre aránylag jó. A Douglas olajos sminklemosója kicsitt drága ezért erre váltottam, de nem közelíti meg a Douglas szintjét, az ára barátibb és több ideig is elég a kiszerelés miatt, a vízálló sminket is jól leszedi, de elég gyakran irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

Magnesse

2022. július 11.

Én már az összeset kipróbáltam! Csak ez a fajta vált be, végre valami , ami nem szárít! Jól is tisztít, később puha arcot varázsol, különösen tetszik az olajos hatóanyaga, ez ad az arcomnak egy pluszt! A sminket is maradéktalanul leszedi, a szennyeződéseket is! Kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

Pityipang

2022. június 26.

Ezelőtt sosem használtam olajos sminklemosót, és azt hiszem, ezután sem fogok. Nekem nagyon nem jön be az olajos réteg, amit maga után hagy, különösen most nyáron érzem nagyon nehéznek, olyan, mintha egyáltalan nem tudna lélegezni tőle a bőröm. Télen talán érdemesebb lehet neki egy esélyt, mert könnyen lehozza a sminket (és az illata is tetszik), de most félre kellett tennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 26.

lois

2022. június 24.

Száraz bőröm van, dupla lemosáshoz ezért választottam egy olajos formulát a Garnier micellás vizek közül, egyben azt reméltem, hogy az olajos forma gyorsabban és hatékonyan leszedi a sminket, és nálam pontosan így is történt minden, ahogyan reméltem, a bőröm nagyon szereti, nem pattogott ki az olajtól, a rímel is könnyen lejött, bár én sosem vízállót használok. Szeretem nagyon az illatát is, elnézem neki ezt az egy kakukktojás összetevőt. :) Teljes mértékben elégedett vagyok vele és újraveszem amikor elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 24.

kovacsanett43

2022. június 10.

Dupla lemosás első lépéséhez vettem. A rózsaszín verzióját többször vásároltam újra, gondoltam, kipróbálom ezt az olajos formulát, mivel mostanában több sminket használok. Nem vagyok tőle elájulva, elég nehezen távolítja el az alapozót és a szemhéjfestéket is, a vízálló spirálról nem is beszélve. Elég sok kell belőle, mire leszed mindent, ráadásul nagyon csípi a szemem és szárítja is a szemkörnyékemet. Vettem egy mezei Rossmann sajátmárkás babaolajat kb. 800 ft-ért (nem sminklemosásra, de kipróbáltam arra is), az simán kenterbe veri, persze azt is dupla lemosás első fázisaként használom. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

Mute311

2022. május 28.

Jól leszedett mindent az arcomról igazából, de borzalmas olajos réteget hagyott maga után, amit nehéz volt lemosni, és mellette sztem szörnyen büdös volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

epidermisz

2022. május 14.

A rózsaszín verzióját jobban szeretem, most már azt használom, de korábban ez is bevált, szerettem használni. Egyedül annyi, hogy kicsit nehezen kezelhető volt a használata a két fázis miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

kolettm

2022. május 9.

Kedvenc lemosóm! Kétlépéses arctisztítás első lépése ként használom. Szépen leszedi a tust, spirált vagy tartós rúzst! Sajnos van benne parfüm, így mínusz 1 csillag… rózsaszín tesóját cseréltem le erre. Már sokszor újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

vszilvi94

2022. május 4.

Dupla tisztítás első lépéseként használom, nekem erre a célra teljesen bevált. Mivel rögtön utána használok vizes lemosót, egyáltalán nem zavar az olajos érzet utána. A sminket könnyen lehozza, nem kell dörzsölni. Nem okozott irritációt, a szememet sem csípi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Imowka

2022. május 1.

Tartós smink lemosásához használom, többször újravettem. Használat után a rózsaszínnel is áttörlöm, hogy ne maradjon olajos réteg a bőrömön. Nem irritál, szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.