Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 700 Ft , Eladó: Ginerva
Állapot: Félig van, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel, Dunakeszin vagy Vácon
Ár: 1200 ft , Eladó: bstr13
Állapot: A képen látható mennyiség van benne., Helyszín: Budapest VI.kerület, fizetés: Postázás banki utalás után, csomagpont, személyes átvétel a nagykörúton
Massacre

2019. április 15.

Nekem jobban bevált mint a kék, ez valahogy jobban elbánik a vízálló spirállal is. Engem különösebben nem zavar az olajos réteg a bőrön mert utána úgyis megtisztítom az arcom, nem csípi a szemem és elég sokáig elég, Glamour napon érdemes belőle venni féláron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Viola23

2019. április 9.

Ez egy egész jó kis termék. A dolgát szépen teszi. Egy negatívum benne, hogy a szemem csípi sajnos. Az illata nagyon kellemes. Hagy egy vékony olajos réteget a bőrön, ezért egy arctisztítás még kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

02Antonia09

2019. április 7.

Nagyon jó sminklemosó, a szempillaspirált is szépen leszedi, nem csípi a szememet, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Valamilyen tonikkal érdemes utana áttörölnünk az arcunkat hogy minden sminkmaradékot eltavolítsunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Oszinten.En nem nagyon szeretem a Garnieres termekcsaladot.Azonban annyira fel volt kapva ez a micellas viz a rozsaszin tarsaval egyutt hogy ugy gondoltam kiprobalom mind a kettot.A rozsaszin nagyon kiszaritotta a boromet es meg jobban zsirositotta a boromet.Ez a micellas viz pedig egy reteget hagyott az amugy is zsiros boromon ami nem tett jot neki.Az illata se tetszett.Szamomra egy nagy csalodas ez a micellas viz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

Sophia00

2019. április 6.

Nagyon jól eltávolítja a sminket, arcról és szemről is egyaránt. Azért adok csak 4csillagot mert számomra kicsit olajos, utána át kell töröljem az arcom egy sima micellás vízzel, hogy eltűnjön a zsíros érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

jazsa

2019. április 6.

Szépen leszedi a sminket és nem csípi a szemem sem. Már többször vettem,de legközelebb kipróbálom a Micellás arctisztító víz testvérét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

BoGcA

2019. március 27.

Nagyon szeretem, nekem jól eltávolítja a sminket, szeretem azt az enyhén olajos utóhatást, amit még bele tudok masszírozni a bőrömbe, az illatát pedig imádom. Ráadásul nekem nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Dorina164

Korcsoport: < 18
2019. március 24.

Imádom!Évek óta ezt a terméket használom.Könnyedén eltávolítja a sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 24.

Imádom!Évek óta ezt a terméket használom.Könnyedén eltávolítja a sminket.

viragerdelyi

2019. március 23.

Évek óta használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata, jól eltávolítja a sminket, nem irritálja a szemem és nem zsírosodik tőle a bőröm, hamar beszívódik a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

D0rkaa

2019. március 20.

Legjobb micellás víz amit próbáltam! Szinte leolvasztja a sminket. Eddig mindent gond nélkül leszedett. 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.