Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Szilviams0118

2020. augusztus 7.

nem bírom az olajos réteget, amit hagy, illetve nekem nem is szedi le jól a festéket, a márka sima rózsaszín testvére sokkal jobban teljesít. sajnálom, hogy mellényúltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Olajos állagának köszönhetően tökéletesen távolítja el a hétköznapi és az erősebb vízálló/matt sminket is. Habár kombinált bőröm van, mégsem zavar az erősen olajos állaga, sőt számomra megfelelő a végeredmény akkor is ha utána nm használok egyéb arctisztítót. Ajánlom azoknak akik szeretik az erős vagy éppen matt sminket, főleg rúzsokat, ugyanis ez az egyetlen sminklemosó amely nyom nélkül lemossa a piros, matt rúzsomat is. Az illata nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Egyszerű, semmi extra nincs rajta.
Illat: Számomra semleges, de ez nem is zavar.
Hatás: Hihetetlenül jól eltávolítja a sminkemet, akár egy egyszerű hétköznapi smink, akár egy vízálló buli smink, tökéletesen lehozza. A szememet kicsit csípi, mikor a vízvonalam tisztítom, de ez az én ügyetlenségem miatt van.
Praktikusság: Nagyon nagy kiszerelés számomra, utazásnál nem a legpraktikusabb, de a hétköznapokba az adagja miatt teljesen okés. Itt említeném meg, hogy azt írja a csomagolás, hogy 200 vattakorongra elég. Ez nyilván attól is függ, ki mennyit használja meg mennyit nyom ki belőle.
Újra venném e: Igen, eddig ez a legjobb sminklemosó, amit találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Csomagolás: Egyszerű, semmi extra nincs rajta.
Illat: Számomra semleges, de ez nem is zavar.
Újra venném e: Igen, eddig ez a legjobb sminklemosó, amit találtam.

St04

2020. július 26.

Jó illata van és viszonylag gyorsan eltávolítja a sminket, de sajna nagyon olajos tőle a bőröm.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

Dzseni99

2020. július 22.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, kipattogott tőle a bőröm és az olajréteget is nehezen tudtam utána eltávolítani, a szememet is mindig csípte és az arcbőrömet is. Próbáltam szeretni de végül el se használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

EvandEra

2020. június 30.

Sminket jól lehet lemosni vele, de sajnos az én bőröm bezsírosodott a szárazabb orca részeken és kipattogott tőle. A nagyobb sminkekkel jól megbirkózik, de utána az olajrétegtől megszabadulni nem igazán tudtam. A smink eltávolítása miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Bozizu

2020. június 29.

Tökéletes a maga kategóriájában. Mindent leszed hipp-hopp és nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Tökéletes a maga kategóriájában. Mindent leszed hipp-hopp és nem irritál.

Tbettus

2020. június 23.

Ő volt az első micellás vizem és miatta használom még mindig a Garnieres micellás termékeket. Egyetlen egy bajom volt ezz a termékkel: ha elfelejtettem kivenni a kontaktlencsém és jobban áttöröltem a szemem akkor hagyott egy réteget a lencsémen...persze ezt le lehetett mosni és ez nem a termék hibája. Azóta próbáltam a kontaktlencsét viselőknek valót is és az is szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

szellexa

2020. június 19.

Mindig visszatérek hozzá, tartós sminktermékeket sima micellás vízzel nem tudok lemosni. Teljesen megéri az árát, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

treni514

2020. június 19.

Egyszer kipróbáltam,azóta ez a perfekt sminklemosóm/micellás vizem. Azthittem hogy a két fázis miatt olajos reteget fog hagyni de nem! Friss és üde hatást nyújt,kellemes illat,és nagyon jól leszedi az összes sminket pár mozdulattal. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.