Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: kiracannibal
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Tiszaföldvár/Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy posta utalás után
alexandrakitti

2020. január 20.

Imádooom 🥰❤️

Végre egy micellás víz, ami nem marja szét a szemem. A tartós, erős sminket is könnyedén leszedi, még a lerobbanthatatlan mattra száradó folyékony rúzzsal is simán megbirkózik.
Nagyon tetszik, hogy pihe puha és hihetetlenül selymes lesz az arcom az áttörölgetés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Imádooom 🥰❤️

Kicsicsajbi

2020. január 15.

A vízálló szempillaspirálomhoz használom, mert csak ez szedi le teljes mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Juditka84

2020. január 9.

Nekem nem igazàn vált be. Úgy hirdetik eltávolítja a tartós sminket is, hát nekem ehhez képest nrm távolítja el tökéletesen. Pedig nem hasznàlok erős sminket. Illata szerintem jó én nekem tetszett. De amire kellene abban nekem nem vált be sajna. Elhasználom ezt az egy darabot amit vettem de újra nem veszem meg biztosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

csillYke

2019. december 31.

Az illatát szeretem, viszonylag szépen leszedi a sminket, az olaj kicsit zavaró, de gyorsabban felszívódik, mint a rózsás Nivea-nál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

StummerneMonika

2019. december 26.

Nagyon könnyen leszedi az erős sminket is. Nem kell dörzsölni az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Nagyon könnyen leszedi az erős sminket is. Nem kell dörzsölni az arcom.

Fruzsiii

2019. december 23.

Teljesen megvagyok elégedve a termékkel,2éve csak ezt használom,és valószínüleg nem is fogom leváltani,nekem hagy egy kis olajos réteget ,ami nem zavar, mert még külön arcot mosok ,micellás tiszitóhabbal🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

artep81

2019. november 30.

Kerestem vmit amivel a vízálló szempillafestéket maradéktalanul le tudom mosni. Nagyon bevált, tökéletesen tisztít, én az illatát is szeretem és mivel csak a szememre használom, így kb. 2 hónapig elég. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

LittleBlack

2019. november 30.

Használat után kellemetlen zsíros érzetet nyújt. Ebből a szempontból nem szeretem. Véleményem szerint többet kell belőle használni, hogy megfelelően eltávolítsam a sminkemet, gyorsan fogy. Valószínű, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Toothfairy

2019. november 24.

Örülök ha egy termékben nincs illatanyag, de nem ragaszkodom makacsul hozzá, viszont ennek nagyon erős, zavaró, irritáló illata van.
Kifejezetten tartósabb smink eltávolítása céljából vettem, de pont ennek az ígéretének nem tett eleget. Sajnálom, mert a rózsaszín változatát nagyon szeretem, az felveszi a versenyt a drágább kategóriájú termékekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Kriszta180222

2019. november 22.

Valamiért eddig ez a termék kimaradt az életemből, aztán egy rohanós vásárlás alkalmával landolt a kosaramban, és valószínűleg még fog is egy párszor. Eddig csak a sima micellás vizekkel próbálkoztam, de nekem valahogy nem nyújtanak akkora élményt, mint amekkora fennforgás van körülöttük. Aztán jött ez a kis 2 fázisú csoda, ami olyan könnyedséggel tüntette el az amúgy lerobbanthatatlan sminkem, hogy csak pislogtam. Egyáltalán nem irritálja a szememet és a bőrömet sem, és ahhoz képest, hogy egy olajos lemosóról beszélünk, szinte semmilyen réteget nem hagy a használata után, ami marad, az is inkább kellemes mint kellemetlen. Szívből tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.