Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 700 Ft , Eladó: Ginerva
Állapot: Félig van, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel, Dunakeszin vagy Vácon
Ár: 1200 ft , Eladó: bstr13
Állapot: A képen látható mennyiség van benne., Helyszín: Budapest VI.kerület, fizetés: Postázás banki utalás után, csomagpont, személyes átvétel a nagykörúton
viragerdelyi

2019. március 23.

Évek óta használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata, jól eltávolítja a sminket, nem irritálja a szemem és nem zsírosodik tőle a bőröm, hamar beszívódik a használat után.

viragerdelyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

D0rkaa

2019. március 20.

Legjobb micellás víz amit próbáltam! Szinte leolvasztja a sminket. Eddig mindent gond nélkül leszedett. 5*!

D0rkaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

mapa

2019. március 20.

Jó az illata és úgy ahogy leszedi a sminket is. A teljes sminket csak a tonik távolítja el. Ezért csak 3 pont.

mapa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Nekem bevált! Könnyen eltávolítja a sminket, sokáig elég és az illata is nagyon jó

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

TimeaPataki

2019. március 15.

Én nagyon szeretem, tökéletesen eltávolítja a sminket, nem szárítja ki a bőrt, nem irritál. Nekem bevált.

TimeaPataki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

LeticiavW

2019. március 14.

Nagyon elegedett vagyok vele. Nalam 5 pontot er. Jol tisztit es megfelelo az en erzekeny boromnek is.

LeticiavW
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Lilly83

2019. március 6.

Könnyen eltávolít minden sminket, de érzékeny szeműeknek nem ajánlom. Nagyon kell vigyázni, hogy még véletlenül se kerüljön a szembe, mert iszonyúan csíp.

Lilly83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Axela8

2019. március 2.

Benne sajnos csalódnom kellett. Szemsmink lemosására használom, de annak ellenére hogy kétfázisú elég nehézkesen szedi le a sminket. Elhasználom, de nem fogom újra venni. Számomra az Avonnak a kétfázisú lemosója a legjobb.

Axela8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

mlleeliy

2019. március 1.

Nem vagyok vele megelégedve. Fürdés előtt szoktam ezzel a sminkem lemosni. Borzasztó olajos marad az arcom utána, és fürdés közben sima vízzel átmosva még mindig jön le a szempillaspirál. Pár pozitívum, az illatát szeretem és nekem nagyon sokáig elég lesz.

mlleeliy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Nihan

2019. február 28.

Imádom! Én tényleg végig próbáltam már az összes lemosót, ami létezik, de messze ez volt a legjobb. A full masszív vízálló sminket is simán leszedi. Engem nem zavar az a pici olajos érzet, mivel csak smink lemosásra használom. Utána még jön az arctisztító hab.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.